Foodbank پیاده سازی فاجعه تغذیه طرح

چگونه می توانم به شما خوراک کل شهرستان در یک وضعیت فاجعه به ویژه هنگامی که آن را نمی ممکن است امن برای رفتن خارج ؟

در ماه نوامبر 2019 در Foodbank سانتا باربارا شهرستان شد و در حال حاضر مجهز به این پرسش پاسخ دهد.

“ماموریت ما این است که به اطمینان حاصل شود که همه در شهرستان سانتا باربارا دسترسی به غذای سالم نیاز به آنها گفت:” سازمان مدیر بازاریابی جودیت اسمیت-مایر. “ما آماده هستیم و ما باید این روابط در محل برای کمک به ما انجام دهد.”

پس از یادگیری است که بسیاری از نیاز به قادر به دسترسی به منابع غذایی در طول توماس آتش و منتکیتو باقی مانده جریان حوادث Foodbank منجر به توسعه جامع فاجعه تغذیه برنامه ریزی. طراحی و توسعه با همکاری بیش از 30 سازمان برنامه کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که تمام ساکنان شهرستان می توان تغذیه در این رویداد یک فاجعه در مقیاس بزرگ. به طور خاص آن را طراحی شده برای ارائه به افراد با مواد غذایی در نزدیکی و یا در خانه های خود.

مطابق با این طرح همه Foodbank سایت های توزیع شده است انتقال به “غذای سالم Net” مکان های که اجرا اجتماعی فاصله و دقیق استانداردهای بهداشت. مواد غذایی در حال حاضر در توزیع کیسه های برای کاهش تماس و آلودگی. بیش از 15 جدید توزیع مواد غذایی سایت اضافه شده است برای دیدار با افزایش تقاضا برای مواد غذایی که بسیاری از آنها در حال رانندگی-throughs که به حداقل رساندن تماس بین داوطلبان و شرکت کنندگان است.

“برای کسانی که هرگز آن را انجام داده بدون تماس درایو-از طریق آسان است, بسیار ناشناس — ما جمع آوری نام خود را, اما آن را گزارش نشده است در هر نقطه — و امن” گفت: اسمیت-مایر. “شما حتی نمی آیند نزدیک به فرد است که توزیع شما کیسه از مواد غذایی است.”

شرکت کنندگان برای اولین بار می خواست به رول کردن پنجره و پاسخ مختصر شناسایی سوال از داوطلب که می ایستد در شش پا فاصله. داوطلب پس از آن مکان یک کیسه تازه تولید و nonperishable مواد غذایی به شرکت کنندگان صندلی عقب یا تنه. تقاضای بالا برای درایو-از طریق مکان اما اسمیت-مایر سهام که خطوط به سرعت حرکت می کند و برنامه ای برای مکان های اضافی در آثار هستند.

برای سالمندان که توصیه به قرنطینه Foodbank است که ارائه رایگان مواد غذایی برای ارشد هر که 60 سال و بالاتر و یا هر کسی که 55 و با خود گواهی از کار افتادگی. تحویل انجام شده توسط داوطلبان به عنوان به خوبی به عنوان اعضای گارد ملی و کیسه ها در سمت چپ درب خانه به حداقل رساندن تماس بگیرید. هر کیسه حاوی دستورالعمل برای دست زدن به امن در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی است که راهنمای گیرنده در مورد چگونه به درستی پاکسازی مواد غذایی قبل از استفاده از.

پاسخ به ارشد خانه تحویل شده است فوق العاده در حال حرکت است. “این فقط در مورد مواد غذایی” یک مرد مسن گفت: Foodbank. “این فکر که واقعا کمک می کند.”

تحت فاجعه تغذیه طرح Foodbank خدمات نیز اضافه شد به 211 countywide منابع عمومی تدریس خصوصی در خانه. از طریق یک تماس تلفنی ساده ساکنان سانتا باربارا شهرستان ثبت نام می توانید به صورت رایگان ارشد, تحویل خانه, پیدا کردن نزدیک ترین مواد غذایی مرکز توزیع و دریافت اطلاعات اضافی دربارهی Foodbank خدمات. خط تلفن که در عمل در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی دریافت 932 تماس در هفته اول خود را از عملیات.

حصول اطمینان از ایمنی Foodbank داوطلبان و خدمات گیرندگان اولویت است گفت: اسمیت-مایر. Foodbank اجاره دو اضافی انبارها به جای افزایش عرضه مواد غذایی و اطمینان حاصل شود که داوطلبان می توانند تمرین های اجتماعی فاصله. ضد عفونی کننده دست و دستکش و ماسک ارائه شده بدون هیچ هزینه ای به داوطلبان و مکرر شستن دست اجرا شده است. تمام 50 توزیع مواد غذایی سایت دریافت بازرسی های منظم برای اطمینان حاصل شود که CDC-توصیه های بهداشتی دستورالعمل ها را به دنبال دارد.

Foodbank شده است قادر به خود را سه برابر توزیع مواد غذایی به دلیل همکاری با ایالت و ائتلاف ملی از بانک های مواد غذایی و روابط با محلی تولید کنندگان و عمده فروشان و خرده فروشان مواد غذایی. اما آنها همچنین تجربه فوران خانه باغ کمکهای مالی از جامعه است. “این واقعا مهم است و باعث می شود تفاوت” گفت: اسمیت-مایر.

چه بعدی ؟ در آثار یک متن برنامه است که در عمل در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی که اتصال اعضای جامعه با اطلاعات در مورد منابع غذایی. در آوریل Foodbank امید به خلبان آماده وعده های غذایی برنامه به ارائه حرفه ای غذاهای پخته شده به محلی سالمندان است. این برنامه کمک خواهد کرد که مواد غذایی نا امنی در حالی که همچنین حمایت از اقتصاد و رستوران میباشد.

“ما واقعا می خواهم به تاکید است که Foodbank کاملا آماده برای رویارویی با این چالش وجود دارد و آن را به اندازه کافی غذا برای هر کسی که به آن نیاز دارد در حال حاضر” گفت: اسمیت-مایر. “این است که هیچ وقت به تق و لق توسط رامش فوری هنگامی که شما نیاز به سالم [یک] سیستم ایمنی بدن است.”

می خواهید برای اهدای داوطلب و یا دریافت کمک? بازدید از Foodbank وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>