‘شناور’ ستون در برلینگتون عمارت سیگنال تاریخی نوسازی

در یک هفته دیگر یا بیشتر جاذبه را دوباره ادعا خود را در 326 خیابان کالج در برلینگتون.

در حال حاضر چهار 2-داستان های چوبی, ستون, هر یک حیاط یا چندان گسترده ای را آشکار استفاده از پشتیبانی همراه گسترش grand غرب رو به ایوان.

سفارشی ساخته شده, down-to-earth پایه وارد خواهد شد به زودی برای شیاردار دهاتی ستون مالک علامت فارل ما را مطمئن می سازد — و مرمت کار خود ادامه خواهد داد در یک ساختمان که قدمت آن به سال 1830.

توخالی ستون فوق العاده در شکل فارل در روز جمعه گفت. به منظور بهبود شانس خود را از بازمانده یکی دیگر از قرن فارل استخدام استاد نجار با J. A. Morrissey, Inc. به خود را تقویت ظرفیت حمل از درون.

کار دیگر در ایوان — از جمله یک بیت از نقاشی — باید کمک به بازگرداندن برخی از عظمت به یک ساختمان که بنا محلی برای شخص دکتر جان پک و خانواده اش.

پس از آن صاحبان “butchered” ساختمان فارل گفت.

در اوایل 1900s, William T. Harrington Sr. تبدیل خانه های تک خانواده به آپارتمان به گفته اریک L. Martin که نویسنده یک شرح کوتاه از ساختمان برای دانشگاه ورمونت سایت.

فارل خانواده خرید ساختمان در اواخر 1950s.

مسکن 14 مسکونی واحد دکتر جان پک خانه در حال حاضر سابقه فدرال احیای یونانی و استعمار احیای سبک, با توجه به ثبت ملی در فهرست.

با وجود آن چشمگیر اعتبار این ساختمان بزرگ نیست پول ساز, فارل گفت. او چهره او را بین صرف $145,000 و $200,000 در زمان پروژه — یک مبلغ سرمایه گذاری است که کوتوله درآمد اجاره.

هنوز فارل دوست دارد محل: آن را که در آن او است ،

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>