شعله های آتش’ Treliving نه ضربه زننده در مورد طرح حذفی: ‘هر فرمت است, ما در حال هیجان زده می شود بخشی از این

در جام استنلی حذفی سریال خالی arena, آن را قطعا خواهد بود آسان برای یک مدیر کل — معمولا نشسته بالا در مطبوعات-جعبه — را نظرات خود را شناخته شده است.

به اسکیت ستاره.

به مردان در راه راه.

به میلیون ها نفر از طرفداران در تخت خود را-صفحه نمایش در صفحه اصلی.

“آنها نمی خواهد که یک میکروفون وجود دارد و این است که احتمالا خوب است. هیچ کس نیاز به شنیدن این که” دست هایش را شعله GM براد Treliving در کنفرانس هفتگی تماس با رسانه های محلی. “اما که یک بحث جالب است که این همه در رفتن. من را در بوندسلیگا بازی هفته گذشته و جالب بود — من نمی دانم اگر کسی آن را تماشا اما شما می توانید برخی از مسائل …

“شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد چگونه شما مقابله با آن است.”

آن را نمی خواهد بود آسان برای این رقابتی مردانه به نیش زبان خود را پس از عمل از سر گرفته اما آنچه شما نمی شنوید Treliving griping در مورد هر گونه پتانسیل بازگشت-به-بازی بازی سناریو.

او موفق به دریافت هیچ کلمه ای رسمی از لیگ ستاد بوده ولی خواندن همان گزارش به عنوان هر کس دیگری.

آخرین, البته, کلمه, NHL و nhl on nbc توافق کرده اند که به یک چارچوب برای یک 24-تیم حذفی فرمت در یک جفت hub شهرستانها. شعله های آتش خواهد نبرد Winnipeg Jets در بهترین پنج بازی با برنده پیشبرد برای دیدار با دانه بالا در کنفرانس غرب.

Treliving تکرار است وقت و زمان دوباره که تابستان دوباره شروع خواهد شد خوش آمدید اخبار به دلیل بالاتر از همه چیز آن معنا وجود دارد بوده است پیشرفت های قابل توجهی در توقف گسترش COVID-19. او تصریح کرد: در روز جمعه در تماس است که او را “در آغوش” هر پست-فصل طرح اما قصد ندارم به حفاری بیش از حد عمیق به آماده سازی تا زمانی که آن را ساخته شده رسمی.

“آن را به چیزی که نیست “سنتی” و یا آنچه که ما تا به حال در جای خود خوب است. که خوب است. ما در یک شجاع دنیای جدید” Treliving گفت. “تا آنجا که وجود دارد این است که همیشه بحث بر روی همه چیز … اگر بدترین چیزی که در روز ما در حال حاضر تعیین اگر وجود دارد 24 یا 20 یا 18 یا 16 تیم در یک حذفی, پس از آن ما در حال داشتن یک روز خوب, در صورتی که بزرگترین مسئله ما در چک لیست.”

شعله های آتش بازی 70 به طور منظم فصل بازی قبل از همه گیر مکث ارسال 36-27-7 رکورد.

در زیر پیشنهاد 24-تیم سناریو آنها خواهد بود کشت هشتم از ده جوخه در کنفرانس غرب براکت.

از جمله بازی در دور جانی Gaudreau علامت جوردانو متی Tkachuk & Co. نیاز به سخت بازپرسی کردن از 19 بهار برنده که نام خود را حک شده بر NHL جایزه بزرگ.

“اگر شما در حال اعطای یک جام استنلی … مبارزه و درجه سختی من فکر می کنم باید وجود دارد” Treliving گفت. “مردم باید صحبت کرد و پرسید:” آیا برای رفتن به یک ستاره در کنار هر کس که برنده این؟’

“اگر ما در حال گرفتن به عقب و بازی, هاکی, که به معنی شماره 1 که ما در حال پیشرفت به عنوان یک جامعه که خوب است و امیدوارم ما در حال گرفتن در طرف دیگر از این. و در پایان روز, ما اهدا جام استنلی تحت شرایط مختلف در زمان های مختلف. هر کس که برنده این در حال رفتن به فقط به عنوان شاد, فقط به عنوان افتخار برای هر فرمت آنها در حال رفتن به مجبور به رفتن را از طریق و آنها باید بسیار افتخار خود را برای انجام آن است. آن را به منحصر به فرد, مطمئن, اما همه در حال رفتن به فرصت است که شرکت در این فرمت به موفقیت در آن است.

“ما تا به حال 48-بازی برندگان (در تحریم-کوتاه فصل) و آنها را حلقه درست مثل هر کس دیگری کردم. بنابراین هر فرمت است, ما در حال هیجان زده می شود بخشی از آن امیدوارم و ما پس از آن بروید.”

وی افزود: لحظاتی بعد گفت: “برای پیروزی در آن باید سخت است. و قطعا با آنچه که من به عنوان خوانده شده آن را برای رفتن به یک تورنمنت برای دریافت از طریق.”

آن را هنوز هم سخت به تصور حذفی هاکی بدون سر و صدا از جمعیت هر چند که واقعیت کنونی در سراسر ورزشی چشم انداز است.

شاید به جای آن شما قادر خواهید بود برای شنیدن بازیکنان غوغای یا مدیر کلی لعن داوران پس از یک تماس مشکوک.

“ورزش حرفه ای در آن ریشه آن سرگرمی است. ما در سرگرمی, کسب و کار” Treliving گفت. “من به وضوح مغرضانه اما من فکر می کنم وجود دارد هیچ چیز بهتر از یک حذفی عرصه هاکی. انرژی وجود دارد فقط چیزی شبیه به آن. آیا شما شده است در اطراف برای یک سال یا 30 سال شما می دانید تفاوت راه رفتن به یک ساختمان در ماه های نوامبر و راه رفتن به یک ساختمان است.

“اما هنگامی که یک جن است که کاهش یافته است … هیچ سوال آن می تواند متفاوت باشد. اما من می دانم که رقابت بازیکنان است. آنها رقابتی مردم با طبیعت, و من فکر می کنم شما خواهید دید بسیار رقابتی بازی.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>