شعله های آتش نشانه سوئدی defenceman یوهانس Kinnvall

شعله کلگری امیدوارند که یوهانس Kinnvall خواهد بود ارزش صبر کنید.

Kinnvall امضا شد شنبه به دو سال از ورود به سطح قرارداد اما او همچنان به اسکیت بازی کردن در سوئد هاکی لیگ فصل آینده است.

راست دست rearguard خواهد بود به رهبری آمریکای شمالی — یا به Saddledome یا به اهل استاکتون — پس از 2020-21 مبارزات انتخاباتی.

“من فکر می کنم من می تواند به توسعه بیشتر در اینجا در سوئد” Kinnvall گفت. “من فکر می کنم من تا به حال واقعا نقطه خوب و یک نقش با تیم من در سوئد و من فکر می کنم من باید قوی تر و کار بر روی بازی دفاعی. بنابراین من فکر می کنم من می تواند به توسعه بیشتر در اینجا برای یک سال دیگر و امیدوارم تبدیل به آماده به تیم NHL.”

Kinnvall, 22 بود که منجر نقطه-تولید کننده این زمستان برای HV71 یونشوپینگ, racking تا 11 گل و 29 پاس گل در 51 مسابقه. در سراسر SHL برتر لیگ برتر در سوئد تنها یک defenceman قرار دهید تا امتیاز بیشتری در کوتاه فصل است.

ذکر شده در 5-پا-11 و 185 lb., راست دست Kinnvall با حضور Calgary توسعه اردوگاه تابستان گذشته.

“من فقط دوست داشت همه چیز در مورد کلگری” Kinnvall به یاد می آورد. “همه مردم خیلی مهربان. من فقط عاشق این شهرستان است. همچنین من تا به حال فرصت برای دیدار با چند طرفداران. همه چیز خیلی خوب است. من تا به حال یک احساس بسیار خوبی در مورد این سازمان و من خیلی خوشحال هستم که در حال حاضر به امضا این قرارداد است.”

شعله های آتش آبی-خط می تواند نگاه بسیار متفاوت با آن زمان است که Kinnvall می رسد.

از نه rearguards در فهرستی که عمل متوقف شد با توجه به COVID-19 پنج مجموعه به صورت نامحدود رایگان-آژانس در ماه جولای — TJ برودی, تراویس Hamonic مایکل سنگ و تجارت-مهلت حصول درک Forbort و اریک Gustafsson.

الیور Kylington خواهد بود محدود رایگان عامل این تابستان.

که برگ کاپیتان علامت جوردانو به علاوه Rasmus اندرسون نوح Hanifin و تقریبا بهبود Juuso Valimaki — او از دست رفته است و کل این فصل پس از پاره کردن زانو خود را — به عنوان تنها مطمئن-همه چیز تحت قرارداد.

شعله های آتش جوهر یک جفت defencemen, Connor Mackey و Colton Poolman از NCAA رتبه ماه گذشته و نیز آماده سازی برای استقبال از کارل یوهان Lerby که امضا مشابه مقابله به Kinnvall یک سال پیش و برای مالمو در SHL این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>