شعله های آتش نشانه دروازه بان-از-نامزد آینده داستین گرگ برای ورود به سطح مقابله

از 19 سال و با شتاب خود را امضا جمعه در سه سال ورود به سطح قرارداد با شعله های آتش یکی دیگر از گام مهمی در تلاش خود را به اثبات که اندازه او — او ذکر شده است در 6 فوت و فقط 165 پوند. — متوقف نخواهد شد او از یک حرفه ای در چین در Saddledome.

قادر به ضربه یخ با توجه به جهانی بهداشت بحران Calgary Flames جن-توقف چشم انداز داستین گرگ خود به خیابان ها.

جز این که کسی دیگری می تواند تمایل به ریسمان.

“به هیچ وجه من یک دروازه بان در هاکی غلتکی — که راه بیش از حد دشوار است. قادر به متوقف کردن یک مبارزه” گرگ گفت: با خندیدن. “من می خواهم به فکر می کنم از خودم به عنوان یک تک تیرانداز در هاکی غلتکی اما دیگران ممکن است بگویند در غیر این صورت.”

گرگ مصمم است برای آرام خود را naysayers و نه با چیدن گوشه ها در پیاده رو.

از 19 سال و با شتاب خود را امضا جمعه در سه سال ورود به سطح قرارداد با شعله های آتش یکی دیگر از گام مهمی در تلاش خود را به اثبات که اندازه او — او ذکر شده است در 6 فوت و فقط 165 پوند. — متوقف نخواهد شد او از یک حرفه ای در چین در Saddledome.

گرگ که شد از Tustin, کالیفرنیا., شد کلگری هفتم-دور در انتخاب 2019 NHL پیش نویس است. پس از یک فصل فوق العاده با اورت Silvertips او در حال حاضر یک فینالیست برای دلم ویلسون جایزه به عنوان غربی هاکی لیگ برتر goaltender.

“آنچه را که می شنوید در مورد او نیست 6-پا-4. اما به عنوان ما غربی پیشاهنگی نگه داشته گفت: “آره او نیست اما همه او می کند این است که توقف جن,’ ” گفت: شعله های آتش مدیر کل براد Treliving. “او فقط تا رقابتی و پس رانده شده و همچنان به جستجو برای راه هایی است که او می تواند بهتر شود. او دوست ندارد به یک روز این پسر. او می خواهد به بازی در تمام بازی ها. به طوری که آتش … آره او ندارد لوکس بودن 6-پا-4 goaltender, اما او می سازد تا برای آن در حال positionally صدا بودن ورزشی و پس از آن که فوق العاده, فوق العاده رقابتی است.

“داستین نمی سوزاندن کالری در هر چه او ندارد. او حداکثر آنچه را که او ندارد. با تمام این بچه های شما همیشه طرح اما همه شما می توانید برای عملکرد چیزی است که آنها انجام داده ایم در سطح است که آنها در. و او هیچ چیز غالب در آن سطح به طوری که او واقعا جذاب است.”

دروازه بان-of-the-future همیشه به نظر می رسد به یک موضوع داغ در میان شعله های آتش’ وفادار و گرگ مطمئنا با قرار دادن خودش در این گفتگو پس از دیگری پر زرق و برق کمپین با WHL را Silvertips.

او گره خورده است و برای لیگ برتری 34 برد در کوتاه فصل و در صدر نمودار با .935 صرفه جویی در صد و 1.88 اهداف-برابر متوسط است. در 46 ظاهر او نوشته شده نه shutouts. (با 20 حرفه ای, دونات, گرگ تنها شش خجالتی از تساوی WHL تمام زمان ضبط و او باید در اورت زمستان آینده به چالش خوانده شده را علامت.)

“بدیهی است که وقتی شما 6-پا-3 یا 6 پا-4 شما باید برای پیدا کردن راه های دیگر برای جلوگیری از pucks,” گرگ گفت: پس از اعلام. “اندازه یک چیز است اما من به خودم افتخار فقط خواهد شد و رقابت برای جلوگیری از هر جن. هنگامی که شما در حال کوچکتر شما باید فوق العاده-فنی و شما نمی توانید بیش از حد متعهد در هر چیزی. شما باید به بیمار در net. کسانی که برخی از قوی بنیادی امتیاز.

“این راه من است که من در نگاه من فقط رفتن به نگه داشتن من انجام چیزی. و اگر من اتفاق می افتد به جوانه زدن تا یک اینچ یا دو فوق العاده است. اما شما می دانید چه ؟ ارتفاع یک چیز است اما وجود دارد مقدار زیادی از دیگر ویژگی ها و مهارت هایی که دارم که برخی دیگر goalies ممکن است. اندازه یک چیز است اما قطعا نمی خواهید برای محدود کردن من.”

آن را نه چندان دور اگر چه اندازه است به این دلیل است که گرگ شد هنوز هم در دسترس است در هفتمین دور از NHL پیش نویس تابستان گذشته.

در شماره 214 کلی او چهارم-از-آخرین انتخاب مینمودم در صندلی خود را در راجرز محل در ونکوور تا یک چشم پر از اشک سفر به طبقه پیش نویس خود را برای دیدار با کارفرمایان آینده.

او می تواند تبدیل به یک سرقت برای شعله های آتش.

“هنگامی که شما به دور هفتم شما در حال پیدا کردن کامل بازیکن اما شما باید پیدا کردن نخبگان کیفیت” Treliving گفت. “آنچه به او به لیگ ؟ آن را نمی ممکن است اندازه خود. اما او دو کیفیت نخبگان — ورزشی و رقابت است. در حال حاضر اگر او 6 فوت-2 با ویژگی های او است ؟ من فکر می کنم شما در حال صحبت کردن در مورد بالا دو انتخاب دور در ذهن من است. بنابراین او کمی کوتاه تر. ما را ببینید که چگونه از آن همه نقش … بچه است یا رفتن به آن را و یا می میرند تلاش.”

که درایو و عزم و اراده آشکار بود جمعه مدت کوتاهی پس از گرگ امضا ورود خود را به سطح مقابله و قبل از او رنگ و لعاب خود را اسکیت به کار بر روی خود را به “گرفتن-آن-و-پاره-آن را” روش.

“این بدیهی است که بسیار جذاب, جذاب, روز,” او گفت:. “این چیزی است ما به جلو نگاه به نه تنها خودم بلکه به عنوان یک خانواده به عنوان به خوبی برای مدت زمان طولانی. آن را در نهایت به حقیقت می پیوندند و قرار دادن نام من بر روی کاغذ غیر قابل باور است. این کار فقط در حال حاضر شروع. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید چه چند سال آینده نگه دارید.

“این یک گام در مسیر درست اما من یک مقدار زیادی از کار را به انجام.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>