شعله های آتش نشانه چشم انداز رو به جلو امیلیو Pettersen برای ورود به سطح مقابله

مانند شماری دیگر هاکی دیوانه, کودکان و نوجوانان, او می خواست به مانند سید.

“من حدس می زنم که احتمالا خیلی کلیشه” گفت: Calgary Flames چشم انداز امیلیو Pettersen. “بسیاری از بچه ها احتمالا نگاه کردن به سیدنی کرازبی.”

درست است اما لزوما که در آن Pettersen است.

و آینده رو به جلو را تحسین کرد از اسلو, نروژ.

تنها هشت دلالت از میهن خود به سیستم وارد شده اند و حتی یک تغییر NHL عمل است.

روز دوشنبه هنگامی که او با شتاب امضای خود را در سه سال ورود به سطح قرارداد با شعله های آتش Pettersen رشد شاخص کمی نزدیک تر به تبدیل شدن به نهم.

“راستش را همیشه احساس می کردم که همه دوستان و خودم یک جورهایی فقط زندگی در این حباب — همه ما می خواستم به یک روز احتمالا در بازی NHL, اما آن را فقط به نظر می رسید خیلی دور که از نروژ” Pettersen گفت. “اما در همان زمان من احساس ذهنیت من این بود که من باید یک فرصت است. من می خواستم برای همیشه بود که مرد از نروژ آن را به تمام راه را. در حال حاضر که آن را یک گام نزدیک تر, آن را فقط احساس شگفت انگیز است.

“همه رفقا من واقعا خوشحال برای من. و خانواده آنها در حال اخراج کردن … شما نوع از دست دادن کلمات هنگامی که شما از یک کشور مانند نروژ و این شده رویای خود را برای تمام عمر خود را.”

Pettersen که تبدیل 20 در اوایل این ماه نشده به طور کامل به دست آورد رویای دوران کودکی خود را فقط رتبهدهی نشده است, اما شعله های آتش’ توسعه-کارکنان قطعا هیجان زده در مورد پیشرفت این ششم-انتخاب دور از 2018 NHL پیش نویس است.

به عنوان یک دانشجوی سال دوم او نقطه بالا-تولید کننده این زمستان گذشته برای NCAA را از دانشگاه دنور پیشگامان اهمیت حیاتی 13 گل و 22 پاس گل در 35 گردش.

سریع به سمت چپ-جناح در ابتدا انتظار می رود به بازگشت برای یک فصل دیگر با نیروگاه برنامه اما روز دوشنبه با امضای سیگنال که او را به نوبه خود نرم افزار به جای. قرارداد خود را در ضربات برای 2020-21 مبارزات انتخاباتی.

“یک سال دیگر از دانشگاه نمی توانست به او صدمه دیده است اما او واقعا مضطرب برای گام بعدی” گفت: شعله های آتش مدیر کل براد Treliving. “و چیزی که من در مورد او این است که او طرز فکر نیست ‘OK من امضا کرده ایم و من فقط رفتن به پرش به سمت راست به کلگری.’ او را مشتاق به آمدن به اردوگاه های آموزشی در سال آینده هر زمان که است و نشان می دهد آنچه که او کردم. بنابراین آن را مانند او استعفا خود است که او را به این تیم است.

“اما او همچنین می داند روند. چه گیر کردن به من هنگامی که ما صحبت در مورد جوانب مثبت و منفی از هر دو گزینه این است که او مانند ” من فقط به آن نگاه کنید یک سال از هم اکنون و اگر من در استاکتون و من بازی pro و من بازی در مقابل کسانی که بازیکنان من است که بسیار نزدیک به یک سال از هم اکنون.’ بنابراین من فکر می کنم ذهنیت مناسب ذهنیت است. او را رانده و او را از ترس از کار.”

مدتها قبل از او شعله های آتش’ ملک Pettersen شد چیزی از یوتیوب, احساس, با, پدرش, Flemming ارسال کلیپ های خود را به صورت end-to-end سراسیمه نرم و صاف کردن تنظیم و قفسه بالا اسنایپس در برابر برتری دارند minor-هاکی مخالفان در نروژ است. یک مونتاژ ویدئویی از 10 سال نجومی در حال حاضر بیش از 445,000 کلیک.

او تنها 14 هنگامی که او متعهد به دنور و سپس خانه را ترک کرد که به سقوط بیشتر خود را جن تحصیل در دبستان در مدرسه کانکتیکات و بعد از آن در ایالات متحده آمریکا.

“او یک استعداد واقعی, نرم و صاف, توهین آمیز بازیکن” Treliving گفت. “او رقابتی است. او خجالتی نیست در مورد رفتن به این مناطق است که شما باید به نمره اهداف. او را بزرگ دید. او می تواند درایو خط. او را توهین آمیز راننده.

“او بازی دفاعی منطقه ای است که او باید همچنان به رشد. اما او باعث می شود بازی می کند. او ایجاد جرم است. او پویا در قدرت-بازی بازی. او به ارمغان می آورد مهارت و سرعت است.”

او به احتمال زیاد خواهید بود با در نظر گرفتن استعداد آن در کنار استاکتون کالیفرنیا صفحه اصلی از شعله های آتش’ مزرعه باشگاه.

اما Pettersen که ذکر شده در 5-پا-10 و 175 lb., به عنوان یکی از کلگری جذاب ترین چشم انداز.

به جای بازگشت در خارج از کشور است و از زندگی با دوست دختر خود و خانواده اش در نیوجرسی از دانشگاه و غلطک — بسته شد با توجه به COVID-19 بحران است.

او افتخار پدر و مادر تماشا از طریق FaceTime او به عنوان جوهر اول خود را طرفدار قرارداد.

“به نظر می رسد مانند آن را راست حرکت برای من در زندگی حرفه ای من. (تیم) احساس می کنم می تواند گام بعدی و احساس کردم همان راه” Pettersen گفت. “برای من این بوده است که توسعه من تا به حال بیش از دو سال گذشته است. من احساس می کنم شده ام بیشتر غالب در چند زمینه از بازی من و من همیشه می خواستم برای رسیدن به سطح بعدی و نگاهی که گام بعدی گرفتن بهتر است. من احساس می کنم اعتماد به نفس در خودم و این مهم است که به استفاده از آن اعتماد به نفس در حال حاضر و فقط با آن اجرا کنید. کلگری به من می دهد که اعتماد به نفس و همچنین پس از آن نوع بدون ذهن و بسیار خوشحال.”

تشک Zuccarello مینه سوتا وحشی تنها به زبان نروژی در یک NHL حقوق و دستمزد در حال حاضر متوقف شود.

شاید Pettersen در نهایت می تواند به او بپیوندید.

“این فقط به نظر می رسد مانند من یک گام نزدیک تر به جایی که من می خواهم به او گفت:” پس از نوشتن با ورود خود را در سطح پیمان. “این حقیقی. این یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>