شعله های آتش به مجموعه تکیه حذفی جانباز Lucic که ‘ادویه این زمان از سال’

میلان Lucic حذفی تجربه باید تعداد چیزی در این زمان از سال به خصوص با شعله کلگری شدن به کشتی سوار بر یک به یاد ماندنی 2019-20 پست های نجومی.

23 بازیکن در یخ پنج شنبه در Scotiabank Saddledome باید 308 بازی از لیگ ملی هاکی حذفی را تجربه کنند.

میلان Lucic مسئول 114 از آنها و یک جام استنلی.

که باید تعداد چیزی در این زمان از سال به خصوص با شعله کلگری شدن به کشتی سوار بر یک به یاد ماندنی 2019-20 پست های نجومی که لگد کردن در اوت. 1 با بهترین پنج بازی در دور برابر Winnipeg Jets.

32-در سال Lucic دوست دارد آنچه که او می بیند از هم تیمی های خود که اولین گام است.

“اولین و مهمترین, طرز فکر گروه در نقطه سمت راست را فقط به خاطر تلخی های سال گذشته پلی آف” Lucic گفت: با اشاره به بالا-کشت شعله های آتش در حال حذف Colorado Avalanche در پنج بازی در دور اول. “من فکر می کنم گرسنگی است که قطعا وجود دارد. من نمی دانم آنچه که شما بچه ها دیدن از بالا, اما به نظر می رسد مثل بچه ها آمد به اردوگاه در شکل خوب و در آمد با یک هدف. برای خودم تنها راه شما به دست آوردن تجربه است تجربه تمام انواع مختلف از شرایط است. این دانستن زمانی که به فشار دانستن زمانی که به حل و فصل این گروه پایین.

“من فکر می کنم که جایی که من می تواند کمک کند و نیز آوازی مرد.”

استنلی جام حذفی قهرمانان شبیه همه اشکال و اندازه ها, نه به ذکر پروفایل. می توان آن را چهارم-خط چرخ است که می آید تا در یک سری. آن می تواند خود را goaltender. آن حتی می تواند Lucic و سوم-خط آمپول درک رایان و دیلون Dube که انجام می دهند ،

“شما می توانید نگاهی به تاریخچه و نگاه همه استنلی جام برندگان و آنها به اهداف بزرگ از بچه مختلف در زمان های مختلف” Lucic اشاره کرد.

سپس او لرزاند کردن برخی از کسانی که در لحظه سازان از بوستون برونز روز.

مایکل رایدر تا به حال هشت گل در اجرا خود را به جام استنلی در سال 2011.

غنی Peverley تا به حال دو گل در بازی 4 برابر ونکوور نهایی که سال قبل از بوستون رفت و در را به نفع خود سری در هفت بازی.

کریس کلی به ثمر رساند اهداف بزرگ. تایلر سیگوین سپس یک جوانی آمد و ایستاد در برابر Tampa Bay Lightning.

بنابراین در Lucic گفت: شعله های آتش در حال رفتن به مجبور به تکیه بر عمق خود را اگر آنها می خواهند به یک پست-فصل عملکرد.

“ما فقط نمی تواند تکیه بر پسر بزرگ آن را انجام داده ادبانه. ما باید انجام بخشی از ما به عنوان,” او گفت:.

پس از آن وجود دارد جنبه های مختلف و ابعاد در یک حذفی دور.

که توسری خور. که مورد علاقه. چگونه به آمده از پشت در یک سری. چگونه برای مدیریت یک سری زمانی در پیش است.

Lucic همه را دیده است و آن چه به شعله های آتش سر مربی Geoff بخش اعتماد به نفس است که جناح خواهد بود یک نیروی محرکه در این شرایط غیر معمول و موقت آف جام استنلی.

هر تیم باید یک بخش با اشاره به حضور مایک Recchi با برونز در سال دوم کار خود را.

“(Lucic) در حال حاضر دارای تجربه است که یک مرد مانند مایک Recchi داد تیم ما در بوستون هنگامی که او آمد وجود دارد” بخش گفت. “ما انتظار داریم او را به ارمغان می آورد که همان تجربه به اتاق ما در حال حاضر. اما در همان زمان ما فقط می خواهیم او را به بازی بازی خود را. هیچ فشار اضافه شده در شرایط از آنچه که ما نیاز به او را به انجام بر روی یخ. آن را فقط نشان می دهد تا همه چیز را با تعداد زیادی از شدت و بازی خود را … او قطعا یک پسر است که به اتاق ما برخی از املاک جانباز حذفی را تجربه کنند.”

آن را نیز کمک می کند که تقریبا همه Lucic را پس از فصل تجربه — “96 یا 97 بازی ها” او تخمین زده شده با بخش.

“او تجربه کرده اساسا همه چیز را من تجربه کرده ام اما او در پشت نیمکت و من یک بازیکن” Lucic گفت. “من فکر می کنم او را درک موقعیت های خاص می داند و آنچه که بچه ها نیاز به انجام آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود. آن را به طور کامل یا. وجود دارد رفتن به زمانی که شما در حال رفتن به ضربه یک پچ خشن. این که آیا آن را پنج دقیقه در یک بازی و یا یک دوره یا حتی یک کل بازی اما آن را چگونه به شما پاسخ می دهند و چگونه شما می آیند.

“من فکر می کنم در حال حاضر و در این راه به نظر من آن را به عنوان اولین بازی در برابر وینیپگ و سری که این همه در مورد برنده شدن در یک بازی و رفتن از وجود دارد.”

و آن چه Lucic نه چندان در بهار سال 2013 زمانی که Boston Bruins کردن مربع با تورنتو افرا برگها در 7 بازی خود در دور اول سری.

هرگز به ذهن یک بازی در یک زمان. سعی کنید یک دوره است.

تورنتو شد تا 4-1 در 5:29 علامت سوم و به دنبال آماده برای از بین بردن Lucic و بخش برونز.

به جای بوستون سه گل به ثمر رساند و 10 دقیقه و 42 ثانیه از جمله دو بار در 31 ثانیه با دروازه بان Tuukka Rask yanked. پاتریس برگرون برنده بازی در وقت اضافه.

“Lucic بود در دو تا از سه گل” بخش یاد می آورد. “او نگرد در این زمان از سال که همه بازیکنان کهنه آیا او قادر به بالا بردن بازی خود را در این زمان از سال و حداقل این چیزی است که تاریخ خود را نشان می دهد. من انتظار نداریم که هر چیزی متفاوت از او. او می داند آنچه در آن است همه چیز در مورد او می داند که چگونه که مسئولیت رسیدگی به یو پی اس و فراز زندگی از حذفی rigors. او را برای رفتن به اتاق پانسمان ما واقعی جامد سکان همانطور که ما حرکت رو به جلو … من خنده دار احساس او فقط ممکن است دوباره آن را انجام دهد.”

به عبارت دیگر افت جن در حال حاضر.

“من در اینجا از 22 ژوئن در حال حاضر, بنابراین من اینجا بوده ام برای یک ماه کامل” Lucic گفت. “اما من باید می گویند آن را به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. بله, I miss my family, I miss my kids, اما بسیاری از ما در همان قایق که در آن همه ما است هر یک از دیگر. این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده کار سخت و آماده برای بازی. اما ما در آن نقطه — ما می خواهیم که گام بعدی برای شروع است.

“بنابراین من فکر می کنم من صحبت می کنند برای همه ما وقتی که من می گویند که ما در حال اضطراب به حرکت به مرحله بعد.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>