شعله های آتش دوباره ثبت goaltending چشم انداز Artyom Zagidulin

نام مستعار او, ‘بزرگ گیر Zag,’ روشن است اشاره به You-Know-Who.

شاید goaltending چشم انداز Artyom Zagidulin می تواند در همان مسیر ،

شعله کلگری روز دوشنبه اعلام کرد که آنها امضا کرده ایم Zagidulin به دیگری یک سال و دو طرفه قرارداد ادامه به سرمایه گذاری در یک مرد است که آنها امید می تواند تکرار دیوید Rittich افزایش از خارج از رادار را در فهرستی در Saddledome.

وجود دارد و گزارش ارائه می دهد برای Zagidulin به بازگشت به خانه به روسیه بر اساس KHL اما 24 ساله به جای طرح در پیوستن به ‘بزرگ نجات دیو” در چین در کلگری.

“او فقط مصمم به دریافت بهتر و به نفع خود بازی هاکی گفت: شعله های آتش goaltending مربی اردن Sigalet از Zagidulin که صرف این زمستان گذشته با آمریکا هاکی لیگ استاکتون گرما. “او در شک و تردید هرگز مایل به بازگشت. من به او صحبت کرد و درست زمانی که (اهل) فصل بسته شد و او گفت: او می خواست به عقب. نهایی خود را رویای مانند اکثر بچه ها آن را به NHL.

“هنگامی که او رفت و برگشت به روسیه در تابستان امسال او در تماس با قدرت ما بچه ها حق دور. او به ما گفت که او می خواهد به بازگشت در بهترین شکل است که او تا به حال شده است در. بنابراین برای شنیدن که بود که امیدوار کننده است. او نمیخواهد فقط به در آمده و توان سوم یا چهارم در عمق نمودار. او می خواهد به در آمده و کسب و کار. به شنیدن این که از او و ببینید که چگونه انگیزه او این است که ما در حال هیجان زده در مورد آن است.”

شعله های آتش در ابتدا امضا Zagidulin در ماه مارس گذشته و او تا به حال یک جامد تازه کار, مبارزات انتخاباتی در استاکتون ارسال 16-7-4 رکورد با یک 3.07 اهداف-برابر متوسط یک .898 صرفه جویی در صد و یک جفت shutouts.

“شما نگاه کنید در اعداد و من نمی خواهم بگویم آنها سرسام آور است اما وجود دارد مقدار زیادی از پیشرفت در بازی خود را در طول فصل” Sigalet گفت. “من صحبت کردن (حرارت مربی دروازه بان) توماس Speer روزانه و او فقط دوست داشت که تا چه حد کار خود را اخلاق آمد و درک خود را از آمریکای شمالی بازی. بدیهی است که وجود دارد یک دوره تنظیم برای او در آینده بیش و نه حتی قادر به صحبت به زبان انگلیسی, چیزی است که او هنوز هم کار بر روی و هنوز به گرفتن بهتر در.

“اما ما احساس هنوز هم وجود دارد بسیاری از صعودی در بازی خود را و او نیست سقف خود رسیده است. بنابراین ما می خواستم به او را به عقب و به او فرصت بیشتری به رشد خود را در بازی و امیدوارم او می تواند یک شانس در NHL یک روز.”

صدا آشنا است ؟

برنج در Saddledome همیشه دقیق در مورد بیش از ترجمه خود را تا-و-comers اما تشابه بین Rittich و Zagidulin غیر ممکن است به چشم پوشی است.

هر دو undrafted و نسبتا ناشناخته هر دو 23 هنگامی که آنها را امضا کرده است که اولین قرارداد با شعله های آتش.

Rittich بود و در آن زمان زحمتکش در چک Extraliga. Zagidulin در ضمن فقط شروع به ایجاد یک نام برای خود را با Metallurg ماگنیتوگورسک از KHL. او تا به حال بالغ 36 حضور بیش از سه فصل در آنچه بیشتر به نظر بالا لیگ در اروپا است.

Rittich نیز آغاز شده روی لئامت دادن خود را با شعله های آتش’ سازمان در استاکتون اگر چه خود rookie آمار-خط — از جمله 2.71 اهداف-برابر میانگین و .924 صرفه جویی در صد — بهتر بود.

‘بزرگ نجات دیو’ در حال حاضر یک خیمه در Saddledome.

‘بزرگ گیر زاگ’ نیاز جزئی تر-لیگ ادویه اما روز دوشنبه اعلام ثابت می کند که او اشتیاق زیادی برای دیدن آن را از طریق.

“کسی ما ثبت نام شما امیدواریم که که آنها به پایان رسید تا تبدیل شدن به یک وقت NHL player” گفت: شعله های آتش دستیار مدیر کل براد Pascall. “که همیشه هدف — برای پیش نویس و توسعه و یا نشانه و توسعه. من فکر می کنم در Artyom مورد آن را در مورد که در ادامه مسیر توسعه — آشنایی بیشتر با این سبک از بازی یادگیری زبان حتی بیشتر از او می کند در حال حاضر و در ادامه فقط خود را به طور کلی راه در و اتاق آماده سازی و مطبوع …

“و پس از آن امیدوارم ما دیدن نتایج آن.”

Sigalet می بیند شباهت.

او به خاطر اول تحصیل در رشته فیلم از Rittich — پس از آن به کار گرفته شده توسط ملادا بلسلاو BK — در سال 2016.

سریع به جلو و سه سال …

“من همان راه — من فرستاده شد یک دسته از بچه مختلف بر روی ویدئو و تماشای آنها و زاگ بود که گیر کردن به من” Sigalet گفت. “شما هرگز نمی دانید چگونه آن را به ترجمه بیش از اینجا. در KHL سبک بازی بسیار متفاوت در بزرگتر یخ, اما وجود دارد فقط کیفیت خود بازی که ایستادگی کردن برای شما. و شما می توانید فقط به تماشای فیلم او از سال گذشته به سال گذشته به این فصل او بهبود یافته در هر سال است. بنابراین شما امید است که نگه می دارد اتفاق می افتد و او را نگه می دارد در حال توسعه و سقف هنوز دور است.

“همانطور که می دانیم برخی از goalies بعد توسعه و او به نظر می رسد یکی از آن بچه ها.”

شعله های آتش امید ،

Zagidulin امیدوار است بیش از حد.

“هیچ سوال او دارای شور و شوق برای بازی در بالاترین سطح و شور و شوق به بهترین” Pascall گفت. “شما می بینید که در اخلاق کار خود را و توجه خود را به جزئیات. هنگامی که او در حل و فصل کمی بیش از در اینجا من فکر می کنم شما واقعا دیدم که تعهد به هنر و صنعت خود و تمرکز خود را از تمایل به دریافت بهتر و مایل به یادگیری است. کسانی که جنبه های مثبت است.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>