شعله های آتش چشم انداز Zavgorodniy در Lafreniere: “من واقعا خدا را شکر که من با او’

دیمیتری Zavgorodniy قطعا ندارد همان قدرت ستاره یا صورت از حق رای دادن به عنوان پتانسیل های Rimouski اقیانوسی هم تیمی الکسیس Lafreniere اما روسیه راست جناح به عنوان یکی از جذاب بیشتر جلو چشم انداز در شعله کلگری’ خط لوله است.

NHL پیش نویس-قرعه کشی خیال شده اند تماشای بسیاری از کلیپ های دیمیتری Zavgorodniy البته در نقش حمایت.

الکسیس Lafreniere البته این shoo-در انتخاب اول به طور کلی. او خواهد بود که براق جایزه تسلی برای یکی از هشت تیم حذف شده در حذفی بازی-در دور.

Zavgorodniy در حال حاضر تحت قرارداد به Calgary Flames ثابت شده است برای دو فصل گذشته به صورت کاملا یک مکمل به عنوان Lafreniere بالا-خط sidekick با کبک عمده Junior هاکی لیگ Rimouski اقیانوسی.

“Lafreniere او فقط خوب همه جا” ستایش Zavgorodniy یک هفتم-انتخاب دور از شعله های آتش در سال 2018 است. “هنگامی که شما او را در زندگی واقعی زمانی که شما در حال بازی با او شما احساس می کنید خوب است که زمانی که او می شود جن او را به انجام کارهای خوب. این واقعا باور نکردنی, تماشای او و گاهی اوقات من در نظر گرفتن برخی از یادداشت ها را از او می دانید ؟ آن را مانند, ” اوه, این مرد واقعی است ، “

در واقع همه به نظر می رسد به توافق برسند که Lafreniere — 18-year-old چپ جناح و گل میخ برای تیم کانادا در آخرین قسط از جهان junior مسابقه — یک قطعه بنیادین.

Zavgorodniy قطعا ندارد همان قدرت ستاره یا صورت از حق رای دادن پتانسیل اما روسیه راست جناح به عنوان یکی از جذاب بیشتر جلو چشم انداز در شعله های آتش’ خط لوله است.

19 ساله بود و محدود به 40 گردش این زمستان گذشته به دلیل اواسط فصل ترقوه آسیب, اما بریده 29 گل و 38 یاران در طول راه به طور متوسط 1.68 امتیاز در هر بازی.

در سراسر QMJHL تنها چهار بچه تولید شده در بیشتر چشمگیر کلیپ. این لیست البته عنوان توسط Lafreniere که دور زد با این لیگ به ثمر رساند تاج و MVP افتخارات — با 112 امتیاز از جمله 35 گل در 52 ظاهر.

“من فکر می کنم من در زمان یک گام خوب در این فصل” Zavgorodniy گفت: در مدت کوتاهی پس از بازگشت به خانه به روسیه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. “البته من به برخی از اعتباری به همکاران — Lafreniere و (سدریک) پاره. ما تا به حال برخی از شیمی با هم و ما تا به حال بسیاری از سرگرم کننده است. و من فکر می کنم من آماده سازی تابستان به من اعتماد به نفس بیشتری بر روی یخ. من احساس کردم بهتر بود بازی بهتر است. و هر بار که من تا به حال شانس من در تلاش بود برای به دست آوردن بهتر ذهنی خارج از قدرت من و مطبوع سیستم.

“من در تلاش بود برای به دست آوردن بهتر در همه جا و من فکر می کنم آن را پرداخت کردن ، من فقط رفتن به کار نگه دارید. آن را نشان من در راه حق در حال حاضر.”

این امر می تواند آسان به استدلال می کنند که Zavgorodniy را توهین آمیز آمار-خط در طول این فصل بود و متورم توسط شرکت او را نگه می دارد در Rimouski بالا خط وجود دارد به احتمال زیاد برخی از حقیقت است.

اما آن را نیز نیاز به مهارت و فراست و هاکی حس نه تنها مناسب بلکه شکوفا در کنار یک نسل-نوع استعداد است. برخی از شبیه یک ماهی از آب در آن نقش.

با توجه به شعله های آتش مدیر کل براد Treliving این نوع از بحث و مناظره که همیشه پاپ آپ در قبل از پیش نویس سراغ جلسات. شما می تواند در مقایسه با یک بازیکن از شپشو Junior یک تیم به یک مرد در یک تیم است که لود می شود برای یادبود جام را اجرا کنید.

“در مورد Zav که واقعا سال خوب تا زمانی که قطع شد با آسیب های … شما می توانید می گویند” خوب ، بله او را با Lafreniere,’ ” Treliving گفت. “شما نمی توانید از تخفیف آن است, اما زمانی که شما واقعا نشستن و شروع به شکستن تغییرات و اخبار شما واقعا نگاه, ‘Ok چقدر است یک حمایت دیگر؟’

“او بازی های زیادی با Lafreniere اما چیزی دریافت نمی کند گزارش شده است که او بازی های زیادی بدون او ، و اگر شما واقعا تا به حال یک فرصت برای شکستن برخی از تغییرات و او را از بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین به پشتیبانی مردم با او. است که می گویند که او تکیه آنها را. Lafreniere می توانید با یک سفت مثل من و احتمالا فراموش واقعا خوب است. او یک بازیکن. اما Zav بازی بسیار کمک کرده و حمایت و او انجام وزن خود را — از رقابتی سطح از توانایی و بازیابی و دوم برای ایجاد فرصت های او را به خاطر مرتب کردن بر اساس از یک سگ بر استخوان. او دارای چشم انداز بزرگ برای توزیع. او می تواند پایان زمانی که کسی به او می دهد یک فرصت است.

“پس از آن یک عامل اما شما فقط باید به نگاه و می گویند, ‘OK چگونه بازی خود را حمایت از خود را در خود را بدون در نظر گرفتن که در اطراف او باشند ؟ که سخت ترین چیز در سراغ.”

شروع فصل آینده را Zavgorodniy هدف خواهد ثابت کند که او نبود به سادگی یک ذینفع Lafreniere درخشش.

آن را به احتمال زیاد در توقف بعدی خود را خواهد بود استاکتون کالیفرنیا صفحه اصلی از شعله های آتش’ آمریکا هاکی لیگ مزرعه تیم.

سابق خود linemate در ضمن هنوز هم در حال انتظار برای یادگیری آن شهر او را در خانه تماس بگیرید. یک باسواد حفره یا سوراخ برنده روز جمعه قرعه کشی درفت بنابراین وجود خواهد داشت یکی دیگر از قرعه کشی پس از NHL بهترین-از-پنج صلاحیت سری. هر یک از هشت بازنده خواهد شد که 12.5% شات در Lafreniere.

(که خواهد بود یک انتخاب من برای شعله های آتش اگر طرفداران خود را در تیم ملی نمی توانید گذشته Winnipeg Jets در بازی در دور.)

“او تا به مهارت های خود را. او به سرعت” Zavgorodniy گفت: ارائه گزارش ارزیابی خود را pal. “او است که رقابتی بر روی یخ. او برنده جنگ است. من می گویند او بسیار تهاجمی است. شما نمی بینید بسیاری از این از اولین کلی — یک مرد که می تواند ضربه و در چیزهای چرب و فقط له شدن یک مرد در پشت خالص و یا چیزی.

“او همیشه کار سخت و من واقعا خدا را شکر که من با او. او به من آموخت زیادی است. ما با هم کار و برخی از شیمی است. و او فقط یک پسر خوب. کردن یخ او یک مثال کامل از کسی که می تواند برخی از سرگرم کننده به ارمغان بیاورد برخی از انرژی مثبت در تیم است.”

این فایل در ZAVGORODNIY

سن: 19 (Aug. 11, 2000)

زادگاه: امسک روسیه

قد: 5 فوت و 11 وزن: 189 پوند

موقعیت: جناح راست شاخه: راست

پیش نویس: 2018, 7th دور شماره 198 کلی

لاغر: standout در CIBC کانادا/روسیه سری در ماه نوامبر گذشته ، racking تا سه گل و دو پاس گل در یک جفت از بازی در برابر تیم QMJHL اما در نهایت در دسترس نیست برای جهان junior مسابقات با توجه به شکسته ترقوه … بود فینالیست برای Frank J.-Selke جایزه به عنوان QMJHL ترین sportsmanlike بازیکن … امضا ورود به سطح قرارداد با شعله های آتش در مارس 2019.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im