شعله های آتش چشم انداز مری نقش انتظار بازی با نگرش مثبت

یک نگرش مثبت کمک کرده است دبرا انتقال از, Alberta تاریخ لیگ هاکی به غرب لیگ هاکی به سه سال تو ورزش هاکی و تمام راه را به او اولین قرارداد حرفه ای با شعله کلگری.

البته لوقا دبرا بود به امید تماس بگیرید.

با لیگ ملی هاکی فاز 3 فقط در اطراف گوشه و شعله کلگری باز خود را “بازگشت به” اردوگاه آموزشی در روز دوشنبه 24 ساله Canmore بومی و شعله های آتش چشم انداز تا به حال شده است در انتظار فرصت برای پیوستن به در در عمل به عنوان بخشی از تیم ذخیره تیم ملی.

اما او اجازه نمی آن را جلوگیری از خود را حرفه ای هاکی رویاهای. پس از همه, سابق دانشگاه آلبرتا خرس طلایی شده است هجوم شانس خود را.

“این کمی ناامید کننده گفت:” مری تماس از خارج از فصل در پست Kelowna, B. C., که در آن او شده است آموزش. “در نهایت من نیست تصمیم به ایجاد. این چیزی است که من می توانم کنترل در حال حاضر. اما من احساس من تا به حال یک سال خوب, بنابراین من قطعا نمی تواند نا امید در مورد آن.

“این اولین بار من گفته شده من چیزی ساخته شده یا نشده اند و بخشی از چیزی. شما واقعا نمی توانید اجازه دهید آن را تمام شود, پایان تمام.”

این نوع از نگرش مثبت است که دیده می شود مری انتقال از, Alberta تاریخ لیگ هاکی به غرب لیگ هاکی به سه سال تو ورزش هاکی — در حالی که تحصیل در رشته اقتصاد کسب و کار و قانون کسب و کار — تمام راه را به او اولین قرارداد حرفه ای در تابستان گذشته با شعله کلگری.

خود راه است نه بر خلاف آن از شعله های آتش رو به جلو و تو از یک فارغ التحصیل درک رایان که نمی ورود اولین بازی NHL تا سن 29.

و وجود دارد بدون نیاز به مری به پایین بر روی خود است. او تنها 52 آمریکایی هاکی بازی های لیگ زیر کمربند خود وارد شده و در اولین کمپین با استاکتون گرما که کوتاه بود با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“من تا به حال به مسیر دیگر به طرفدار هاکی و شما نگاه کنید کسی مثل درک رایان” مری گفت. “او را به عنوان به خوبی. من قطعا می تواند نگاه کردن به او و دیدن آنچه که او انجام داده و آنچه او انجام شده است.

“این بود که کمی دلسرد می شود گفت: در حال حاضر که شما نمی خواهید به بخشی از فاز 3 یا 4 یا هر چیز دیگری. شما همیشه می گفت که می تواند تغییر هر چند شما هنوز هم می تواند انتظار می رود برای پیوستن به آنها را اگر چیزی اتفاق می افتد. اما من قصد ندارم به اجازه دهید آن را به من دلسرد یا نه.”

این بهار را پایان ناگهانی به اهل کمپین دومین بار در سال های بسیاری است که مری دیده می شود پیش از موعد به پایان فصل خود را. ده دقیقه به 2019 تو دانشگاه ورزشی جام سریع به جلو دچار بالا-پيچ خوردگی مچ پا, اما تا به حال تحت تاثیر قرار به اندازه کافی برای به دست آوردن یک قرارداد دو ساله با شعله های آتش چند روز بعد.

که به معنای یک تابستان خوب است از به دست آوردن قدرت و فرو بردن پا خود را به بازی حرفه ای.

“گذار بود و کمی خشن در ابتدا” دبرا اعتراف کرد. “این بدیهی است که به روز رسانی هاکی لیگ آمریکا به U ورزش در سطح من در بازی گذشته سه فصل است. همه چیز نبود صاف کردن خفاش. من تا به حال به مبارزه برای یخ زمان و کسب دقیقه بیشتر به عنوان فصل رفت.”

آن زمان پنج-پا-10, 180-وزن شده برحسب رطل تقریبا ده گردش قبل از او وارد اولین امتیاز به ثمر رساندن دو گل و یک کمک در 11th اهل بازی برابر سن دیگو.

از وجود او خاموش و در حال اجرا به پایان رسید و در این سال با 19 گل و 12 پاس گل در 52 بازی. دبرا را در برگه او را با گرما کاپیتان Bryon Froese برای این تیم منجر شود.
او تمرکز اصلی این فصل رو به افزايش است پای خود را به سرعت و بدون شک یک دارایی به عنوان سرعت همچنان به آمپر تا سال پس از سال است.

“شما می توانید آن را در NHL, سطح, شما می توانید آن را در اهل سطح” گفت: دبرا که ستاره دار برای AJHL را Canmore عقاب و WHL را Kootenay یخ و گوزن قرمز شورشیان به عنوان یک بازیکن. “این بازی به روند سریع تر و سریع تر است. هنگامی که شما مقایسه آن را به U ورزش قطعا تنظیم است.

“اما من فکر می کنم من می خواهم به بازی این سبک از بازی و آن را برای رفتن به کوچه من در حال حرکت رو به جلو است.”

همراه با خارج از فصل آموزش مری شده است تعقیب مدرک خود را در U A. وی در زمستان دوره های آنلاین در طول بخش عمده ای از قرنطینه — که صرف شد در خانه و خانواده خود را در Canmore — و در حال حاضر chipping دور در برخی از دوره های تابستان.

با NHL ‘بازگشت به بازی’ برنامه در محل شعله های آتش’ سالانه تابستان چشم انداز اردوگاه لغو شد. این اردوگاه به طور معمول از ویژگی های یک بازیکن مانند مری.

و شده است وجود دارد کمی بینش در زمانی که حرکت را شروع دوباره.

به این معنی که دبرا برنامه های مانند بسیاری دیگر از بازیکنان هاکی مانند او هستند تا در هوا.

“متفاوت است,” او گفت:. “به من گفته شد آماده برای یک پتانسیل اردوگاه های آموزشی است که شما ممکن است پیوستن به, و یا شما ممکن است اما به آماده شود. چیزهایی که همیشه تغییر و شده اند وجود دارد هیچ تنظیم تاریخ. اما قابل درک است. آنها در حال انجام بهترین آنها می تواند به صرفه جویی در NHL فصل. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که آنها باید انجام دهید برای اولین بار قبل از شروع همه چیز دوباره.”

این فایل در دبرا

سن: 24 (متولد نوامبر. 6, 1995)

زادگاه: Canmore علتا.

قد: 5 فوت و 10. وزن: 180 پوند است.

موقعیت: جناح راست. شاخه: راست

پیش نویس: Undrafted

لاغر: مری را در مسیر حرفه ای هاکی نشده است آسان و سریع باشد. سابق Canmore عقاب Kootenay یخ/Red Deer شورشیان به جلو در زمان راه طولانی بود و به دست آورد برخی از تجربه دانشگاه در طول راه. پس از سه سال با دانشگاه آلبرتا طلایی خرس شعله کلگری جوهر مری برای یک قرارداد دو ساله با وجود درد و رنج رو به جلو بالا مچ پا پیچ خوردگی در طول سال 2019 U ورزش قهرمانی بازی. او را دیدم او برای اولین بار حرفه ای نجومی برش های کوتاه اما بسته استاکتون گرما کاپیتان بایرون Froese در اهداف تیم با 19 به پایان 2019-20 کمپین با 31 امتیاز در 52 بازی.

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>