شعله های آتش چشم انداز فیلیپس استقبال فاز 2 با NHL به طور منظم

آن را ایمن می گویند متی فیلیپس ساخته شده است که بیشتر از هر فرصت او به دست آورده است.

و با یکی دیگر از فرصت برای اثبات خود — برای ماه آینده حداقل به عنوان لیگ ملی هاکی آغاز فاز 2 از “بازگشت به بازی’ طرح — 22-ساله Calgary Flames چشم انداز است که استقبال از این چالش است.

فیلیپس خواهد بود یکی از تنها تعداد انگشت شماری از بازیکنان که برای ضربه زدن به یخ در Scotiabank Saddledome روز جمعه تیم اول (غیر رسمی) رسمی روز پس از NHL قرار گرفت مکث پشت در مارس 12 با توجه به شیوع جهانی از COVID-19. که به معنی آن بوده است سه ماه دقیقا پس از شعله های آتش و آمریکا لیگ هاکی وابسته بازیکنان دریافت کلمه.

اما با اکثریت شعله های آتش و چشم انداز است که خالی شهر به زادگاه خود — در سراسر کانادا و ایالات متحده آمریکا و اروپا — که به معنی فیلیپس که قرنطینه شده در کلگری خواهد بود اسکیت با تمام وقت NHL-ers برای آینده قابل پیش بینی.

“این هیجان انگیز برای مطمئن” فیلیپس گفت. “این یک وضعیت منحصر به فرد. این نوع مشابه در راه, زمانی که من برای پلی آف سال گذشته است. در این سال های مختلف آنها در حال رفتن به یک اردوگاه آموزشی اما آنها در حال حاضر گروه.
“آن را سرد می شود بخشی از آن است. آن را برای رفتن به یک محیط خوب همه را هل دادن به بازی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

با NHL و nhl on nbc اعلام کرد روز پنج شنبه که رسمی اردوگاه آموزشی تاریخ شروع خواهد بود 12 جولای آن را به وضوح به تیم و بازیکنان خود را برای نهایی کردن برنامه سفر خود را و آهن از اردوگاه های آموزشی جزئیات.

اما شعله های آتش و دیگر کانادا تیم از بازگشت به عمل آنها در مواجهه با این عارضه از 14 روز دوره قرنطینه برای مسافران بین المللی است که تاثیر بازیکنان ورود از خارج از کشور است.

به دلیل همین دلیل در اوایل این هفته شعله مدیر کل براد Treliving گفت: آنها به ارزیابی گزینه به یک اردوگاه آموزشی در ایالات متحده آمریکا برای اطمینان از همه بازیکنان خود را آماده خواهد بود به اسکیت بازی کردن با هم در جولای 12.

در حالی که وجود دارد به گزارش روز پنج شنبه از یک راه حل که از دولت کانادا که همچنین نگه داشتن ونکوور و تورنتو ادمونتون به عنوان فرصت برای عمل به عنوان hub شهرستانها هیچ چیز در سنگ.

در حال حاضر این بدان معناست که یک گروه کوچک از شعله های آتش را آغاز اسکیت. کلگری-بازیکنان مانند علامت جوردانو مایکل سنگ و دیلون Dube و incomers مانند علامت Jankowski خواهد بود اولین کسانی که بر روی یخ به عنوان جمعه. فیلیپس نیز خواهد شد پیوستن به آنها را.

یک احساس عجیب و غریب, در یک دست. چرا که در این زمان از سال, او معمولا حل و فصل به فصل.

از سوی دیگر آن را به او می دهد فرصت را به انتخاب کنید تا جایی که او را در سمت چپ در اوایل سال جاری زمانی که او به ثمر رساند در یک نقطه در هر بازی کلیپ در AHL.

“این واقعا عجیب و غریب به خاطر این شروع تابستان که معمولا شما به نوعی در آن روز به روز سخت کار کردن حالت” او گفت:. “در حال حاضر همه از ناگهانی ما در حال رفتن به ramping آن است. آن را برای رفتن به واقعا یک وضعیت عجیب و غریب. در پایان روز همه رفتن را از طریق آن برای اولین بار. فقط باید آن را همه به عنوان آن می آید. چند روز در حال رفتن به احساس بسیار عجیب و غریب به خصوص آنجا که این بازی ها به ما رفتن به جلو با طرفداران و تمام چیزهای که.”

فیلیپس و بقیه استاکتون گرما بازیکنان مجبور شدند به سرعت خود را بسته همه چیز و تخلیه استاکتون در عجله هنگامی که اهل تعطیل در مارس 12. گیج کننده و استرس زا سفری به کانادا/ایالات متحده, مرز فرود آمد او را به خانه در کلگری.

و مانند بقیه کشور, استان, شهرستان و هم تیمی های او در داخل خانه خود را.

“این نوع از ترسناک بود زیرا همه شما نوع از شنیده از کسی در تلویزیون و بر روی گوشی شما” فیلیپس گفت. “بدیهی است که در کالیفرنیا و مردم وجود دارد … هیچ کس واقعا می دانستم که چه می گذرد و یا نحوه رسیدگی به آن به دلیل آن را مانند یک چیز جدید. ما به نوعی فقط تعطیل یک شبه تقریبا. نمی توانیم اجازه رفتن به میدان یخ بازی و آویزان در اطراف برای چند روز قبل از اینکه ما رو کلمه به شروع به رفتن به خانه.

“اما خوب بود و ما بر روی آن زمانی که ما را هیچ کس تحت تاثیر آن است.”

تا کنون آن را یک فصل پر حادثه برای فیلیپس. او موفق به دریافت اولین تماس خود را-با شعله های آتش در اوایل دسامبر شکسته اش زانو کلاه در اهل عمل در دسامبر. 28 و تحت عمل جراحی قرار گرفتند و در مدت کوتاهی پس از. او اولین بازی خود را پشت در فوریه. 15 و skated نه بیشتر بار قبل از جهانی بهداشت بحران قرار دادن همه چیز را در خود نگه دارد.

در حال حاضر در ماه ژوئن او اسکیت با NHL باشگاه و تلاش برای تنظیم به حالت عادی.

پس از همه گیر ضربه راست جناح شده است به شرح زیر شعله های آتش قدرت و تهویه مربی رایان ون آستن را در برنامه تمرین در خانه در حالی که ترکیب برخی از, اسکیت, به آموزش های خود را برای برخی از فعالیت قلب. زمان خاموش مفید بود, او گفت:, برای به دست آوردن قدرت در پا مجروح خود را.

در حال حاضر او را بخشی از گروه — و او را در آغوش آن است.

“این نوع از طرز فکر کارکنان می خواهد هر کس به” فیلیپس گفت. “اگر شما در اینجا شما بخشی از آن و کمک به این تیم موفقیت بدون در نظر گرفتن اگر شما در اینجا تمام فصل یا نه. بنابراین من فکر می کنم آن را خوب خواهد بود. شما در حال رفتن به اطراف هر روز و ببینید که چگونه این بچه ها آماده برای پلی آف. من فکر می کنم آن را واقعا سرد فرصت است.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

بیوگرافی

سن: 22 (6 آوریل 1998)
زادگاه: Calgary, Alta.
قد: 5′ 7″ وزن: 155-lbs
موقعیت: جناح راست شاخه: راست
پیش نویس: 2016 ششم-دور کلگری
لاغر: فیلیپس’ سهام در حال افزایش بود و این فصل در لیگ هاکی آمریکا زمانی که او رنج می برد برای اولین بار در دراز مدت آسیب های حرفه ای خود را در ماه ژانویه. کمک در بیش از یک نقطه در هر بازی سرعت در زمان دوم-سال pro شکسته اش زانو کلاه on Dec. 28 و تحت عمل جراحی قرار گرفتند. او به یخ Feb. 15 و در حالی که آن را در زمان او در حالی که به تنظیم مجدد به سرعت او در بر داشت خود را شیار فقط به عنوان AHL فصل بود ناگهان قطع به عنوان COVID-19 همه گیر ضربه … بود به نام اقیانوس آرام بخش فهرستی برای اهل All-Star کلاسیک اما قادر به شرکت … ثبت یک گل و دو پاس گل در 10 بازی پس از آسیب … دریافت اولین NHL تماس بگیرید تا در این فصل در اوایل دسامبر اما هنوز به اسکیت بازی کردن در خود را بزرگ-بازی لیگ … در 104 اهل بازی های فیلیپس دارای 28 اهداف و 44 کمک … محصول از کلگری Bisons/گاومیش سیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de