شعله های آتش چشم انداز Pelletier نمرات QMJHL ترین sportsmanlike جایزه

شعله های آتش’ در دور اول انتخاب کنید در تابستان گذشته یاکوب Pelletier شد dinged تنها هشت جزئی مجازات در 57 گردش این فصل به عنوان کاپیتان مونکتون Wildcats. روز پنج شنبه 19 ساله بود ادای احترام کردند به عنوان برنده Frank J. Selke جایزه به عنوان QMJHL ترین sportsmanlike بازیکن.

Calgary Flames جلو چشم انداز یاکوب Pelletier می خواهد در shorthanded کارکنان.

برای آن وجود دارد یکی از ساده معیارهای.

“من عشق را به بازی در P. K. سمت — و هنگامی که شما در جعبه شما می توانید خود را در” Pelletier گفت. “من یکی از آن بچه ها چه کسی می خواهد بر روی یخ زیادی است. و هنگامی که شما را مجازات شما نمی بازی هاکی.”

شعله های آتش’ در دور اول انتخاب کنید در تابستان گذشته Pelletier شد dinged تنها هشت جزئی مجازات در 57 گردش این فصل به عنوان کاپیتان مونکتون Wildcats.

روز پنج شنبه 19 ساله بود ادای احترام کردند به عنوان برنده Frank J. Selke جایزه به عنوان QMJHL ترین sportsmanlike بازیکن.

در حالی که NHL Selke جایزه اشاره ای به بهترین دفاعی به جلو اسم جایزه در لیگ سطح اساسا معادل بانوی Byng. به عنوان دیرین NHLer و سه بار برنده جایزه دیوید Desharnais قرار داده و آن را در طول مجازی اعلام این افتخار به جوان اختتامیه جشنواره صنعت چاپ که بهترین “ترکیبی از هر دو احترام به مخالفان و مقامات و نیز بهره وری بر روی یخ.”

Pelletier قطعا متناسب با این لایحه.

او به پایان رسید در یک کراوات برای هشتم در QMJHL را به ثمر رساند مسابقه با 82 امتیاز — 32 اهداف و 50 یاران و نوشته شده در چشم ظاهر plus-57 امتیاز.

او میده برای همه از 16 دقیقه در sin bin.

“این یک افتخار برای من و خانواده ام و من فکر می کنم آن را بزرگ پایان فصل به دریافت جایزه بود که” Pelletier کرد و گفت: از خانه اش در شهر کبک. “برخی از مربیان شده اند پیام کوتاه من — my مربیان از چيز كوچك و جزئي خروس جنگی … این فوق العاده است که آنها به من کمک کرد تا در طول راه برای تبدیل شدن به فرد و بازیکنی است که من هستم.”

به سراغ گزارش Pelletier ذکر شده توسط Wildcats در 5-پا-9 و 167 lb. — این است که up-and-coming چپ-هافبک کنار برخی از شن به بازی خود را و او اصرار داشت که خود را بیشتر sportsmanlike وضعیت تغییر نمی کند که.

“من فکر می کنم من می تواند در ترکیب هر دو,” او گفت:. “من فکر می کنم من از آن بچه ها که سخت کار می کند و نیز نقش به راه راست. من نمی بسیاری از مجازات به صداقت, اما من فکر می کنم من هنوز هم می تواند یک ریگ بازیکن و بازی تا سوت. من سعی می کنم به کار سخت اما هنوز اقامت در خارج از جعبه و من فکر می کنم آن را بزرگ مشغول به کار تا کنون برای من است.”

مهم هم این است که یک رابطه محترمانه با مردان در راه راه.

“اگر شما خوب به refs من فکر می کنم آنها در حال رفتن به خوب به شما” Pelletier استدلال.

هوشمند تفکر است.

لیست برندگان گذشته از QMJHL را Frank J. Selke جایزه شامل Colorado Avalanche آبی-بوش سام گیررد و Florida Panthers به جلو مایک هافمن.

رفتن به عقب بیشتر می شود ستاره مانند مایک متمایل به ریاست مابی ری Bourque دانیل Briere و پت لافونتن همه بود نام خود را حک شده بر روی مسیر خود را به ساعات پر بیننده.

Pelletier امیدوار است در نهایت خود را دنبال اسکیت گام به بالاترین سطح است.

متاسفانه این جوانی از دست رفته در برخی از پتانسیل بزرگ-تجربه بازی در طول چند ماه گذشته.

او دعوت شده بود به کانادا جهان تاریخ انتخاب کمپ اما از دست رفته کسانی نهایی امتحانات ابتدائی و مسابقات — به دلیل ضربه مغزی. این Wildcats لود شد تا برای یک عنوان رانندگی اما برگشتی و 2020 یادبود جام حذفی لغو شد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

او نیست جز به خود خاموش-فصل آموزش برنامه تا به زودی.

“یک گام بزرگ به جلو است. او یک بازیکن واقعا خوب” گفت: شعله های آتش مدیر کل براد Treliving در کنفرانس هفتگی تماس با رسانه های محلی. “این یک زمان منحصر به فرد برای کسانی که بچه ها بیش از حد زمانی که شما صحبت کردن در مورد متاسفانه قادر به دریافت یک واقعا مهم توسعه گام.

“این بار مهم برای آنها است. در جیک مورد آن را در ادامه به توسعه فیزیکی. تیم توسعه ما در حال کار با تمام کسانی که کودکان و نوجوانان و یک طرح برای همه آنها را به انجام آنچه آنها می توانند در طول این زمان. یک گام بزرگ رو به جلو و من فکر می کنم بسیار خوب سال برای یاکوب.”

Pelletier نبود تنها شعله های آتش چشم انداز میان hat-trick از نامزدهای QMJHL را Frank J. Selke جایزه.

دیمیتری Zavgorodniy یک هفتم-انتخاب دور در سال 2018 نیز کوتاه ذکر شده است. او بالغ تنها شش پنالتی دقیقه در 40 ظاهر برای Rimouski اقیانوسی نیز در حالی که racking تا 67 امتیاز به عنوان یکی از الکسیس Lafreniere بالا-خط sidekicks.

“او یک بازیکن هاکی بود و همه ما می دانیم” Pelletier گفت: از Zavgorodniy که او نیز از دست رفته جهان juniors با توجه به شکسته ترقوه “ما نوع بازی همان راه من فکر می کنم. ما هر دو نوع کوچک و ریگ و ما بازی به راه راست. او تا به حال یک فصل خوب حتی اگر او مجروح شد, بنابراین من فکر می کنم او می تواند افتخار و تمام شعله های آتش کارکنان می تواند افتخار از او بیش از حد.”

Pelletier در حال حاضر یک فینالیست برای کانادا هاکی لیگ کاوندیش ورزشکار جایزه سال.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de