شعله های آتش چشم انداز Pelletier دستاوردهای تجربه زندگی در QMJHL تجارت

تجارت موظف است برای ساخت شخصیت در دراز مدت به خصوص با توجه به وال d’or سرعت ساخته شده یاکوب Pelletier کاپیتان برای فصل آینده با یک شانس برای بازی در یک تیم برنده.

برخی از بازیکنان هاکی رفتن را از طریق تمام خود را حرفه ای نمی دانستند چه در حال معامله می شود احساس می کند مانند.

اما در 19 سال و رفتن به فصل چهارم در کبک عمده تاریخ لیگ هاکی یاکوب Pelletier خواهد شد که برخی از تجربه در آن بخش.

شعله کلگری پیش نویس انتخاب شد برخورد از مونکتون Wildcats به Val-d’or Foreurs در طول سال 2020 QMJHL پیش نویس بخشی از یک بسته است که شامل چندین میدارد عنوان بازگشت به تیم سابق خود.

پس از سه فصل با مانکتون 94 اهداف و 232 امتیاز در 182 به طور منظم فصل, بازی چهار گل و هشت امتیاز در 17 بازی حذفی و هزینه های اخیر کمپین با ‘C’ دوخته شده خود را, ژاکت, Pelletier شنیده بود از نماینده او در صبح روز از پیش نویس است که وجود دارد “70 درصد شانس” او مجموعه ای رسیدگی می شود.

در ابتدا او انتظار می رود تجارت اتفاق می افتد نزدیک به Christmastime اما 70 درصد به 100 در اوایل این ماه.

تحریک, مطمئن, اما چیزی است که محدود به ساخت شخصیت در دراز مدت به خصوص با توجه به وال d’or به سرعت او را کاپیتان برای فصل آینده با یک شانس برای بازی در یک تیم برنده.

“این نوع از سخت به داد و ستد و به ترک مونکتون من شمش خانواده و کل سازمان” Pelletier گفت. “اما من فکر می کنم برای من بهترین گزینه بود برای رفتن به وال d’or و یک شانس برای برنده شدن در این جام در سال آینده اگر من می آیند.”

تنها سناریو است که در آن Pelletier نمی بازگشت به تاریخ و هر زمان که 2020-21 فصل تنظیم شده است برای شروع این است که اگر او باعث می شود که شعله های آتش در سال آینده.

اما با توجه به زمان جهانی آب و هوا و NHL ‘بازگشت به بازی” برنامه که به احتمال زیاد کشیدن و به پاییز ماه, شانس خوب وجود دارد وضعیت به سادگی نمی خواهد اجازه Pelletier برای پیوستن به شعله های آتش حداقل تا زیر مبارزات انتخاباتی.

محتمل ترین سناریو را ببینید Pelletier, کلگری در دور اول پیش نویس انتخاب در تابستان گذشته (26 کلی) بازگشت به QMJHL.

این بدان معنا نیست که وجود دارد اتاق را برای بهبود — بومی کبک سیتی به پایان رسید و هشتم در QMJHL را به ثمر رساند مسابقه فصل گذشته با 32 گل و 50 کمک می کند و علاوه منهای امتیاز از 57. او نجیبانه مانند 16 پنالتی دقیقه تمام فصل او را برنده QMJHL را Frank J. Selke جایزه به لیگ ترین sportsmanlike بازیکن.

و توجه او به تازگی به نام به کانادا junior تیم مجازی تابستان اردوگاه توسعه مجموعه برای جولای 27 تا 31 به آماده شدن برای 2021 جهان IIHF Junior قهرمانی وجود یک توده ای از شانس او برای توسعه قبل از بازی خود را به سطح بعدی.

“(تجارت) می تواند از من نترس به خارج از منطقه راحتی خود” Pelletier گفت. “برای من, من نوع راحت در مونکتون. اما در حال حاضر به خارج از منطقه راحتی من و رفتن به Val-d’or, آن آسان نبود به صداقت. اما در حال حاضر من خوشحالم که انجام داده اند و من فقط به دنبال به جلو به سال آینده.”

وحشی نیز لود شده برای اجرا حذفی اما کانادا هاکی لیگ 2020 برگشتی و یادبود جام حذفی لغو شد به دلیل coronavirus.

5-پا-9, 167-lb. چپ جناح حال برنامه ریزی برای حرکت به کلگری برای تابستان به کار کردن و آموزش قبل از شعله های آتش’ سالانه توسعه اردوگاه که معمولا اتفاق می افتد که در هفته اول جولای.

اما NHL توقف در مارس 12 با توجه به COVID-19 pandemic مجبور trickle-down اثر تغییرات برنامه ریزی.

“من نوع هیجان زده است که برای دیدن جایی که من در هستم” گفت: Pelletier که قرنطینه شده در خانه و خانواده خود را در شهر کبک. “می شود (در کلگری) تمام تابستان طرح بود اما در حال حاضر ما فقط باید برای دیدن آنچه که اتفاق خواهد افتاد.”

اما Pelletier بسیار به دنبال به جلو به نظر او دعوت به کانادا جهان تاریخ انتخاب اردوگاه در سال گذشته اما از دست رفته نهایی امتحانات ابتدائی و مسابقات به دلیل ضربه مغزی.

“این یک افتخار بزرگ برای من و خانواده من به نمایندگی خود در کشور بسیار بزرگ است,” او گفت:. “من افتخار است و من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. من به دنبال به جلو به آن است.”

******
سن: 19 (7 مارس 2001)
زادگاه: Quebec City
قد: 5 فوت-9
وزن: 167 پوند است.
موقعیت: جناح چپ
شاخه: چپ
پیش نویس: 2019, دور اول (26th کلی) کلگری
لاغر: به هشتم در QMJHL 2019-20 به طور منظم فصل مسابقه به ثمر رساند با 32 گل و 50 کمک در 57 بازی برای مونکتون Wildcats … صرف سه فصل با Wildcats قبل از اینکه معامله به Val-d’or Foreurs در اوایل ماه ژوئن در سال 2020 QMJHL پیش نویس … به نام به سال گذشته جهان تاریخ انتخاب کمپ اما از دست رفته به علت ضربه مغزی … بود به تازگی نام به کانادا junior تیم مجازی انتخاب اردوگاه … کوچکتر اما رقابتی و با تدبیر, دو راه player models بازی خود را پس از Chicago Blackhawks کاپیتان Jonathan Toews.

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>