شعله های آتش چشم انداز مارتین Pospisil مضطرب به ادامه صعود

پس ناگهانی توقف فصل هاکی, Calgary Flames جلو چشم انداز مارتین Pospisil شده است و چرخش خود چرخ.

و نه در راه بد.

20 سال Pospisil, a rookie این زمستان با آمریکا هاکی لیگ استاکتون گرما بازگشت به خانه است با خانواده اش در شهر وین اتریش که در آن او را در آغوش جاده دوچرخه سواری به عنوان یک بیماری همه گیر تفریح و سرگرمی و یک راه برای اطمینان حاصل شود او را در شکل نوک بالا هر زمان که او قادر به بازگشت به میدان یخ بازی.

“این نوع از یک چیز جدید برای من” Pospisil گفت. “من دوست برادر او انجام شده است آن را برای پنج سال, به طوری که ما چگونه آغاز شد — او از ما خواست اگر ما می خواستیم شروع به دوچرخه سواری.

“من انتظار نداشتم که آن را برای رفتن به این خوبی. در واقع من احساس مانند آن را برای رفتن به واقعا بد است. هنگامی که او به من گفت که ما در حال رفتن به دوچرخه برای سه یا چهار ساعت و ما قصد داریم برای رفتن بیش از یک صد کیلومتر من بود ‘Ooof.’ اما پس از آن من به آن استفاده می شود و آن را واقعا خوب بوده است.

“من فکر می کنم این واقعا برای من مهم برای نگه داشتن برخی از قلب نگه داشتن بدن خود را در شکل. به طوری که واقعا یک تمرین خوب برای من است. شما واقعا نمی تواند عمل چرا که هیچ یخ در همه, بنابراین من فکر می کنم این چیز خوبی است برای رفتن به دوچرخه سواری.”

در آن منظره چرخش از طریق اتریش در شهر و حومه اطراف آن Pospisil تا به حال مقدار زیادی از زمان به منعکس کننده در اولین و حرفه ای نجومی.

متولد و بزرگ شده در اسلواکی گلدان-تکان دهنده رو به جلو ساخته شده تقریبا بی سابقه از پرش از تاریخ یک سطح ایالات متحده آمریکا هاکی لیگ اسکیت با شعله بالا وابسته است.

به عنوان جوانترین اختتامیه جشنواره صنعت چاپ در گرما فهرستی Pospisil بالغ سه گل و هفت پاس گل در 26 بازی. خود را بر روی یخ هم هوایی متوقف شد و پس از او دچار ضربه مغزی در یک مبارزه در اواسط اکتبر از دست رفته نزدیک به سه ماه به عنوان یک نتیجه.

“اگر شما به من گفت سال گذشته که من خواهد شد بازی pro, من می گویند من نمی دانم اگر من برای آن آماده,’ ” Pospisil اعتراف کرد. “اما در حال حاضر زمانی که من در این تیم بود و من بخشی از تیم من احساس می کنم واقعا می تواند کمک به این تیم است.

“من چیزهای زیادی یاد گرفتم. من واقعا خوشحالم که من را به مانند سه ماه اما زمانی که من شروع به فکر کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده است, من تقریبا نه واقعا غم انگیز در مورد آن چرا که من یاد گرفتم که چیزهای زیادی از آن. زمانی که من آمد در بازگشت از مصدومیت من بود شروع به بازی بهتر و بهتر. آخرین زن و شوهر از بازی من واقعا از آن لذت می برد و من خیلی هیجان زده برای پلی آف. اما من امیدوارم که در فصل آینده بهتر خواهد شد.”

Pospisil یک چهارم-دور در انتخاب 2018 NHL پیش نویس است جذاب صعودی.

در حالی که هیچ کس او را خواستار یک چیز شعله های آتش عشق ورزیدن تهاجمی خود را ساینده سبک و تمایل به چوب صورت خود را بگیرید و یاد دهید و او را بیشتر توهین آمیز مهارت از آمار خط از این گذشته فصل ممکن است نشان می دهد. (به عنوان یک تازه وارد او به رهبری USHL در پنالتی دقیقه یک فصل به پایان رسید و دوم در کمک های بعدی.)

فقط قبل از این فقط فصل بود متوقف شد و سپس در نهایت لغو شد با توجه به COVID-19 بحران Pospisil بود به ثمر رساند در بازگشت به عقب مسابقات و جمع آوری هفت امتیاز بیش از هفت بازی کشش.

کسانی که در اطراف شعله های آتش’ مزرعه تیم خواهد به شما بگویم که او بالغ بر اولین کمپین در افراد زیر سن قانونی.

“شما باید برای نگاه در جهش بزرگ است که او در زمان” تاکید گرما سر مربی Cail MacLean. “هیچ بی احترامی به USHL در همه, اما اگر شما نگاه کنید فقط در سن و کالیبر بازیکنان او رفت و از یک وضعیت که در آن او یک بازیکن غالب شد و او به طور مداوم متکی در همه شرایط به طور ناگهانی به یک جهش بزرگ در رقابت و کاهش نقش. اما من فکر می کنم بزرگترین چیزی که او در حال رفتن به خارج از این فصل است که او در اطراف مردان را ساخته اند که این زندگی خود را در مراحل مختلف و در آینده از این سطح قادر به زندگی می کنند برای یک سال و نیاز به مقابله با آپارتمان خود و تغذیه و کار با چندین مربیان و پاسخگو در راه های مختلف از جمله توسط هم تیمی های خود در عمل و فقط چیزهای اساسی است که هر کس می رود از طریق … مارتین نیست تدریجی درس در آن است. او بسیار کامل در تغییر ناگهانی در سطح او در.

“و من فکر می کنم او یک کار تحسین تنظیم برای آن حتی از طریق یک آسیب است. من فکر می کنم در حال حاضر زمانی که شما می توانید شروع به قرار دادن سر خود را در اطراف همه چیز را که از شما انتظار می رود همه جا جز در درون بازی است که کمک می کند تا شما را در درک چگونه برای دریافت بیشتر از مهارت های خود را. بنابراین من توسعه خود را واقعا پیشرفت پس از یک سال و مانند آن.”

Pospisil هنوز هم در حال رشد به 6-پا-2 قاب متوجه او نشده بود.

اما بین دوچرخه سواری در بازگشت به خانه در وین, ابراز خوش بینی است که او در مسیر صحیح است.

“من فقط می خواهم به مانند کسی که می تواند در قدرت بازی بیشتر شبیه به یک رهبر” Pospisil گفت. “من احساس می کردم که از 10 بازی گذشته, من واقعا می تواند که مرد برای فصل آینده است. من قرار داده تا برخی از نقاط و من احساس واقعا خوب است. بنابراین من واقعا هیجان زده برای فصل آینده است. من نمی هنگامی که آن را به شروع, اما من بسیار هیجان زده هستم.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>