شعله های آتش چشم انداز جاش Nodler ماهیگیری برای یکی دیگر از شات در ستاره و راه راه

به عنوان یک دانشجوی سال اول در دانشگاه ایالتی میشیگان جاش Nodler بود گاهی اوقات تحصیل به اواخر شب ساعت.

که همیشه بدان معنا نیست قراردادن برای یک امتحان یا تقلا برای تمام کردن مقاله.

آن را اغلب 9 یا حتی 10 p. m. در لانسینگ, Mich., هنگامی که شعله کلگری ضربه یخ برای بازی, اقدام, اما Nodler — پنجم-انتخاب دور از این باشگاه در تابستان گذشته — نظر به این مهم برنامه درسی به عنوان او در تلاش است نسبت به شغل رویایی خود را به عنوان NHL رو به جلو است.

“بسیاری از بازیکنان به خصوص در شعله های آتش به نقطه اما این دو بازیکن وجود دارد که — به دلایل مختلف — من واقعا تمرکز بر روی” Nodler گفت. “بدیهی است که وجود دارد جانی Gaudreau. او تا به حال یک مسیر مشابه به عنوان من به خاطر او با بازی در USHL (ایالات متحده آمریکا) شد پیش نویس به کلگری از USHL و پس از آن در بازی های هاکی. بنابراین او تا به حال یک مسیر مشابه و شما می توانید ببینید که چگونه خوب او واقعا است و موفقیت او در سطح NHL. تماشای چیزهایی که او می کند و امیدوارم یادگیری از او و تماشای بازی های خود را بسیار سرد است و قطعا relatable.

“من فکر می کنم یک بازیکن دیگر که جالب است برای من به سازمان دیده بان است (اندرو) Mangiapane چرا که سال گذشته در اردوگاه توسعه آنها صحبت زیادی در مورد داستان خود را و خود را و توسعه و چگونه او را همیشه ماهر ترین یا بهترین بازیکن در سطح خود را, اما او کار خود را راه اندازی و کار خود را, کون کردن و در نهایت از آن ساخته شده. من فکر می کنم این چیزی است که به تقلید و همیشه در تلاش برای.”

Nodler را در دراز مدت هدف این است که اشتغال تمام وقت در Saddledome — یا در کلگری جدید مرکز شهر آرنا — اما 19 ساله است که برای اولین بار به امید نمره سفر به ادمونتون و قرمز, گوزن, زمستان آینده.


جاش Nodler به دست آورده بالا rookie افتخارات در فصل اول با Michigan State Spartans

MSU

این دو آلبرتا شهرستانها به تقسیم میزبانی وظایف 2021 IIHF جهان در تاریخ مسابقات قهرمانی هاکی — انگشتان عبور COVID-19 همه گیر نمی خواهد تغییر دهد که طرح و Michigan State Spartans مرکز هاکی در ایالات متحده آمریکا کوتاه-لیست. این محصول از چوب بلوط پارک, Mich., یکی از 44 امیدوار دعوت به تابستان خود را در ویترین نزدیکی Plymouth اما این ارزیابی اردوگاه — میله میله برای شروع بعدی جمعه — لغو شد با توجه به ادامه بحران بهداشتی.

“فقط این فرصت را به سعی کنید که تیم چیزی بسیار ویژه” گفت: Nodler که بریده شده سه گل و پنج پاس گل در 36 ظاهر با اسپارتها به عنوان یک NCAA تازه کار است. “از سن بسیار جوان من همیشه تماشا می کردند که مسابقات در حال رشد است و من همیشه از بازی در آن است. من تا به حال دوستان و آشنایان است که از طریق رفته و با بازی در این مسابقات را و تماشای آنها را در رقابت با ایالات متحده آمریکا هاکی تیم و پوشیدن آن نیوجرسی و نمایندگی از کشور خود را در بالاترین سطح ممکن آن را بسیار ویژه. این چیزی است که من واقعا امیدوارم که من می تواند انجام دهد.”

خبر خوب برای Nodler با وجود تابستان-اردوگاه لغو است که برنج در ایالات متحده آمریکا هاکی می دانید آنچه که او قادر است.

او ملبس به ستاره و راه راه برای اولین بار در یک شکست نخوردگان اجرا در پنج کشور مسابقات در استراوا, جمهوری چک, در سال 2017.

او بخشی از طلایی گروه در جهانی 2018 Junior-یک چالش در Bonnyville آلتا.

و چند ماه بعد با وجود رفتن به خانه دست خالی پس از از دست دادن اضافه کاری در نیمه نهایی خود هاکی حس و راه اندازی مهارت های بر روی صفحه نمایش به عنوان بهترین گلزن برای تیم ایالات متحده آمریکا با هفت امتیاز در سال 2018 Hlinka Gretzky جام در ادمونتون و گوزن قرمز.

“که قطعا برخی از تجربه خوب من فکر می کنم من و آن را به من می دهد یک چشم انداز در افتخار و قدردانی است که شما را از پوشیدن است که ایالات متحده آمریکا نیوجرسی” Nodler گفت. “این واقعا نشان می دهد شما چگونه به ویژه در آن است و چگونه سپاسگزار شما باید به نمایندگی از کشور خود را و آن را به من می دهد یک ایده چگونه سخت شما باید به کار و آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود یک تورنمنت بین المللی است که می خواهم.”

بسیاری از علی شعله های آتش طرفداران به احتمال زیاد هرگز از شنیده می شود Nodler.

جهان-تاریخ و فهرستی نقطه — به خصوص با این مسابقات در حال رقابت در آلبرتا یخ — قطعا مردم صحبت کردن است.

و شاید روزی مردمی در میشیگان خواهد ماندن تا دیروقت به تماشای او

“بدیهی است که شما می خواهید برای همیشه کار سخت و رسیدن به اهداف خود” Nodler گفت. “اما من فکر می کنم با, چگونه هیجان انگیز آن بود که پیش نویس در ماه ژوئن گذشته و در حال حاضر با داشتن حقوق من متعلق به NHL تیم به خصوص مانند یک سازمان بزرگ به عنوان کلگری از آن نوع را به من می دهد یکی دیگر از چیزی که در ذهن من آن را به من می دهد یک گام نزدیک تر به رویاهای من و آن هم از نوع به من می دهد و حتی بیشتر انگیزه برای نگه داشتن کار سخت و کار بر روی چیزهای مختلف.

“وجود دارد قطعا برخی از بازخورد خوب (از شعله های آتش). ما نگه داشته و در تماس با مقدار زیادی در طول سال است. آنها را به بسیاری از بازی های هر دو خانه و دور به تماشای من و من فکر می کنم بزرگترین چیزی بود که من تا به حال سال خوب و همیشه تاکید بر چیزهایی که من نیاز به کار و حفظ بهبود. من فکر می کنم بخش بزرگی از آن است که این یک ماراتن است نه یک دو سرعت. شما باید درک کنند که — آن را همیشه فوق العاده سریع روند اما فقط به آن را روز به روز و کار به عنوان سخت به عنوان شما می توانید و حفظ بهبود خود را برای رسیدن به هدف خود است.”

این فایل در NODLER

سن: 19 (27 آوریل 2001)

زادگاه: Oak Park, Mich.

قد: 5 فوت و 11 وزن: 191 وزن

موقعیت: مرکز شاخه: راست

پیش نویس: 2019, 5th گرد شماره 150 به طور کلی

لاغر: به دست آورده بالا rookie افتخارات در فصل اول با Michigan State Spartans … یکی از یک جفت از شعله های آتش چشم انداز دعوت به ایالات متحده آمریکا هاکی 2020 جهان Junior Summer, ویترین, که پس از لغو شده. Netminder داستین گرگ شد همچنین قرار است برای حضور در … به عنوان یک پیش نویس واجد شرایط قرار داده تا 17 اهداف و 42 امتیاز در 54 گردش با USHL را فارگو نیروی … محصول دیترویت Honeybaked برنامه یک نام آشنا خواهد شد که برای طرفداران مک اندام, AAA مسابقات است.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de