شعله های آتش چشم انداز گلن Gawdin می پردازد ادای احترام به تاریخ و هم تیمی Colby غار: “من می خواستم به احترام درست مثل من احترام او را”

قدمت آن به rookie فصل با غرب هاکی لیگ Swift Current Broncos گلن Gawdin تا به حال بر روی کاپیتان خود را به او آموزش ترفندهای faceoff دایره.

Colby غار بود و همیشه برای کمک به.

سریع به جلو به گذشته مبارزات و سابق junior هم تیمی های خود را در طرف مقابل از نقطه Gawdin در حال ظهور به عنوان یک چشم انداز برای شعله کلگری’ مزرعه باشگاه در استاکتون کالیفرنیا و غار تندرست بین Edmonton Oilers و خود را اهل سهامداران در بیکرزفیلد.

غار که بالغ 67 بزرگ-بازی های لیگ برای Oilers و بوستون برونز درگذشت این آخر هفته گذشته با توجه به مغز خونریزی. او تنها 25.

“پیش از آن در زندگی حرفه ای من به او کمک زیادی به من با faceoffs,” Gawdin گفت. “و ما تا به حال چند جنگ در این سال در نقطه برخی از راه او و برخی از راه من. قطعا اگر او برنده او می خواهم اجازه دهید من می دانم. و اگر من برنده من می خواهم اجازه دهید او را می دانم. من می خواهم شوخی که او بود که به من آموخت آن حرکت می کند و من در تمیز کردن او را.

“این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. من به یاد داشته باشید کسانی که خاطرات من حدس می زنم برای بقیه زندگی من در حال حاضر.”

هاکی جهان را لرزاند شنبه خبری از غار از مرگ. Oilers به جلو قبلا قرار داده شده در پزشکی ناشی از کما شده بود و تحت عمل جراحی اورژانس برای حذف یک کلوئیدی کیست باعث فشار به مغز او.

روز دوشنبه بعد از ظهر در یک قلب گرم شدن صحنه صدها نفر از وسایل نقلیه صف کنار بزرگراه در غار را زادگاه North Battleford, Sask., برای نشان دادن حمایت برای خانواده اش است. اریک Gryba بازنشسته NHL defenceman مشترک یک عکس در توییتر و نوشت که او شنیده می خواهم اتومبیل و انتخاب یو پی اس کشیده در 15 کیلومتری.

تعداد بی شماری از بازیکنان هاکی پرداخت ادای احترام بیش از روز گذشته به غار که Oilers سوپراستار کانر McDavid به نام “یک فرد” و برونز بی باک پاتریس برگرون مشخص به عنوان “اصل احترام و همیشه پر از زندگی است.”

غار را خوب مرد طبیعت آشکار بود در اواسط ماه اکتبر پس از ترسناک پایان دادن به مبارزه با شعله های آتش چشم انداز مارتین Pospisil در طول یک جزئی-نشست اتحادیه بین استاکتون و Bakersfield.

Pospisil بیهوش شد و بعد از آن به اشتراک گذاشته یک پیام متنی از حریف خود را با غار نوشتن: “شما یک بچه دشوار است و من احترام یک مرد است که می ایستد تا برای خودش. امیدوارم که شما یک بهبود سریع دوستان.”

Gawdin معلوم متصل شده است.

“به محض این که من رو لباس من هم گوشی من بعد از بازی و در حال حاضر وجود دارد دو پیام از (غار),” Gawdin گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز دوشنبه از بازگشت به خانه در B. C. “او درخواست من برای Pospisil شماره برای رسیدن و ارسال این پیام او بود و این دقیقا همان نوع از پسر او است.”

Gawdin در حال حاضر 23 و به نام اهل All-Star کلاسیک در این فصل و غار بازگشت به 2013-14 کمپین با Broncos. آنها تیمی در سریع زمان برای زمستان دو.

“من دو سال اول از تاریخ که من با او و آنها خود را در دو سال گذشته از تاریخ” Gawdin گفت. “او کاپیتان هر دو فصل آن و متوجه شدم بسیاری از او, که آیا آن را از ما یک در یک گفتگو یا فقط چیزهایی که من از او از. بزرگترین چیزی که من متوجه شدم در مورد او این بود که چه نوع از شخص او بود و من فکر می کنم که چه هر کس از شنیدن در مورد در حال حاضر است چقدر خوب از یک پسر او بود.

“هنگامی که او صحبت هر کس گوش و احترام او. و این چیزی بود که من می خواستم به مانند یک بار من این بود که سن من می خواستم به احترام درست مثل من مورد احترام او بود و یک رهبر. فقط راه او انجام شده خود را هر دو خاموش و یخ, من در زمان یادداشت و سعی در تقلید و نگاهی که به بازی من. شما متوجه آن چیزهایی که او انجام شده بود.”

Gawdin در نهایت پوشیدن ‘C’ برای Broncos, پیشرو تیم به WHL عنوان در سال 2018 است.

او پس از تلاش شده است به دنبال غار سرب دوباره — به عنوان یک مرد مصمم به ابتدا راه خود را به هاکی بالاترین سطح.

“فقط شاهد او را در تاریخ و چقدر سخت او … او ندارد ساده ترین مسیر به NHL. او قطعا کار کرده و همه چیز را به او کردم و من آن را از نزدیک ببینید,” Gawdin گفت: غار بود که هرگز در انتخاب NHL پیش نویس است. “من نمی دانم که چگونه بسیاری از بازی او با بازی اما این واقعیت که او به ثمر رساند و گل چهارم من فکر می کنم آن را بسیار جذاب است. و او سزاوار آن است. او تا به حال یک حرفه ای خوب.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>