شعله های آتش چشم انداز داستین گرگ برنده WHL را دل ویلسون جایزه طول می کشد هدف در زندگی حرفه ای shutout رکورد

آن را هیچ جای تعجب است که داستین گرگ شد ادای احترام کردند جمعه به عنوان برنده دلم Wilson یادبود جایزه به عنوان WHL بالا goaltender.

به عنوان یک تازه کار, پشتیبان, Dustin گرگ تماشا به عنوان چین و همتای قرار داده و نام خود را در غرب لیگ هاکی کتاب های تاریخ.

و سپس او شروع به پاک کردن آن است.

در حال حاضر رفتن به پسر برای اورت Silvertips و goaltender-of-the-future نامزد برای Calgary Flames, Wolf نیاز شش shutouts برای مطابقت با WHL همه رکورد زمان 26.

“در سال اول من شاهد بودم (کارتر) هارت کراوات ثبت و من از نوع مجموعه ای از پس از آن صورت گرفت که من همه چیز را من می توانم به سعی کنید به ضرب و شتم آن” گرگ گفت. “من تا 20 در حال حاضر, بنابراین من نیاز به هفت بیشتر به آن ضرب و شتم. این نوع مایه تاسف است چرا که من احساس می کنم مثل من می تواند داشته باشد شاید تا به حال یکی دیگر از دو در گذشته ما پنج بازی در پایان فصل است که قطعا کمک کرده اند.

“این فقط یکی دیگر از چالش بود. هفت بیشتر … من فکر می کنم یک فرصت خوب وجود دارد.”

به عنوان طولانی به عنوان 2020-21 کمپین نیست تاخیر و یا کوتاه با توجه به COVID-19 گیر گرگ قطعا یک شات خوب در آن است.

پس از همه, او نوشته شده نه shutouts این فصل آن را هیچ جای تعجب است که او ادای احترام کردند جمعه به عنوان برنده دلم Wilson یادبود جایزه به عنوان WHL بالا goaltender.

گرگ نیز در کنفرانس غرب مهاجرت از یک سال پیش به پایان رسید اما به عنوان نفر دوم.

“این قطعا بسیار عالی” 19 ساله netminder گفت: در مدت کوتاهی پس از روز شنبه را اعلام. “پس از آمدن مو کوتاه, سال گذشته, من می خواستم برای آمدن به این فصل و در ادامه به اثبات خودم و یکی دیگر از خوب های نجومی و خودم را در یک نقطه خوب امیدوارم این فرصت را دارند که در آن است. بدیهی است که من فکر کردم من نسبتا مناسب و معقول از آن. بنابراین به نام برنده آن را چیزی بسیار خاص است.”

‘نسبتا مناسب و معقول” نیست حتی شروع به توصیف عملکرد خود را در کوتاه فصل است.

شعله های آتش’ هفتم-دور در انتخاب 2019 NHL پیش نویس گرگ بود shoo-برای دلم Wilson یادبود جایزه پس از پیشرو دوبله در هر قابل توجهی جن-توقف دسته.

او گره خورده است برای تاپ در لیگ برتر با 34 پیروزی.

او مجموعه ای استاندارد با 1.88 اهداف-برابر میانگین و .935 صرفه جویی در صد.

و او تن به تن کسانی که نه shutouts. هیچ کس دیگری موفق بیش از پنج.

این آمار که مخالفان او همچنان به تمرکز بر روی خود را اندازه گیری — او کوچکتر از چشم انداز در 6 پا و 165 پوند. — اما گرگ است که قطعا ساخت یک رزومه قابل توجه در تاریخ صفوف. به عنوان شعله های آتش مدیر کل براد Treliving قرار داده و آن را در ماه گذشته “او هیچ چیز غالب در آن سطح است.”

که نمی تواند تضمین موفقیت در نشان می دهد اما وجود دارد مقدار زیادی از نام آشنا حکاکی روی دلم Wilson یادبود جایزه.

گرگ تیمی سابق هارت در حال حاضر یک ستاره در حال ظهور برای Philadelphia Flyers ادعا کرد این جایزه را سه بار در طول روی لئامت دادن خود را در اورت.

دیگر گذشته دریافت کنندگان WHL را دروازه بان سال nod شامل Carey قیمت مارتین جونز و دارسی Kuemper. رفتن بیشتر شعله های آتش افسانه ای مایک ورنون برنده دو بار در حالی که بازیگران برای کلگری Wranglers.

“وجود دارد کاملا چند نام وجود دارد که در حال بازی در NHL در حال حاضر” گرگ گفت. “پس از آن قطعا بسیار جذاب به نام خود را در میان کسانی که فوق العاده ای ‘مناقصات.”

گرگ که متکی بر او ورزشکاری و صدا موقعیت را برای خود قد و قامت کوچک امیدوار است در نهایت به دنبال رد پای خود را به بالاترین سطح.

چیزهایی اول اول, هر چند. او با هدف قرار دادن نام خود را صرفا در بالای لیست WHL حرفه ای shutout رهبران.

هارت و تایسون Sexsmith سابق از ونکوور غول پیچیده مربوطه junior نانامی به بازی با 26 غاز تخم مرغ است.

گرگ که خالی از 20 مخالفان خود را در سه فصل در لیگ, آمار و ارقام او می تواند پیشی بگیرد که مجموع.

این فقط در مورد پیگیری از تاریخ است. آن را مورد پیگیری مستمر کمال است.

“یک shutout همیشه عالی” گرگ گفت. “من قادر به آن را انجام دهد مقدار زیادی از بار در طول چند سال گذشته و من می خواهم به فکر می کنم از آن را به عنوان فقط یک روال در حال حاضر. من آن را انجام داده به طوری که اغلب و من خودم انتظار قادر به به طور بالقوه آن را انجام دهد و هر بازی. این یک چیز سرگرم کننده برای تلاش برای اطمینان حاصل کنید.

“هر دروازه بان می خواهد برای قرار دادن صفر در هیئت مدیره در هر شب. بدیهی است که اتفاق نمی افتد و هر بازی. اما زمانی که آن اتفاق می افتد, آن را بسیار رضایت بخش به حداقل می گویند.”

گرگ است که در حال حاضر یک فینالیست برای کانادا هاکی لیگ Goaltender جایزه سال.

WHL حرفه ای SHUTOUT رهبران

تایسون Sexsmith, 26 (179 GP)

کارتر هارت 26 (190 GP)

برایان پل 21 (213 GP)

لیلاند ایروینگ 21 (195 GP)

داستین گرگ 20 (127 GP)

داستین Slade, 20 (132 GP)

جاستین Pogge, 20 (151 GP)

کلی گارد 19 (115 GP)

دارسی Kuemper, 19 (178 GP)

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>