شعله های آتش در شب هاکی در Hub: “این یک روز خاص برای ما’

به عنوان روز سه شنبه, نمایشگاه, شعله های آتش’ اولین و تنها tuneup برای بهترین-از-پنج صلاحیت سری در برابر Winnipeg Jets, جانی Gaudreau علامت جوردانو & Co. تا به حال بازی یک بازی برای چهار و نیم ماه برای مجموع 142 روز.

ادمونتون — سه شنبه شد و در نهایت شب هاکی در این توپی.

Calgary Flames مربی Geoff بخش می توانست صحبت برای همه ما است.

“کاملا وجود دارد هیچ چیز در دنیا بهتر از بازی روز” بخش اعلام کرد قبل از نمایشگاه در برابر Edmonton Oilers در خالی راجرز محل. “فقط بیدار شدن از خواب در دانستن که وجود دارد یک بازی احساس از روز منتهی به این بازی چگونه شما خودتان را آماده کنید, این چیزی است که همه ما عشق را به انجام. بنابراین این واقعیت که یک بازی روز این یک روز خاص برای ما است.”

این چیزی است که همه بازیکنان و مربیان و طرفداران کسانی که مزاحم خبرنگاران — است که منتظر است.

چگونه آن را نگاه می کنید ؟ چگونه آن را احساس می کنید ؟ چگونه خواهد بود آن صدا ؟ است تیم مورد علاقه خود را آماده برای این بی سابقه پس از فصل مسابقات است ؟

به عنوان روز سه شنبه, نمایشگاه, شعله های آتش’ اولین و تنها tuneup برای بهترین-از-پنج صلاحیت سری در برابر Winnipeg Jets, جانی Gaudreau علامت جوردانو & Co. تا به حال بازی یک بازی برای چهار و نیم ماه برای مجموع 142 روز.

Intrasquad scrimmages که در آن بچه ها اغلب به عذر خواهی اگر مالش را در امتداد تخته تبدیل به مقاصدشان بدن-بررسی تعداد دفعات مشاهده نیست.

“من برخی از متون از خانواده و دوستان هیجان زده به تماشای هیجان زده در نهایت به دیدن ما روی یخ دوباره” Gaudreau گفت: — از طریق زوم — پس از روز سه شنبه صبح اسکیت. “من فکر می کنم این نوع از زمانی که من می دانستم که آن را در نهایت اینجا.”

“برای من بیش از حد” تکرار خود را در خط اول شخص وابسته شان موناهان. “این یک زمان هیجان انگیز برای برخی از بازی هاکی است.”

در طول مسیر از کلگری به راجرز جای کل heck از بسیاری نزدیک به مقصد از نقطه خروج وجود دارد یک نشانه است. این احتمال وجود دارد ،

“تاخیر ترافیک در مرکز شهر. رویداد ویژه در حال پیشرفت است.”

در واقع وجود دارد چیزی در اینجا اتفاق می افتد.

به عنوان یکی از دو توپی-شهر سایت برای NHL در تابستان راه اندازی مجدد وجود دارد چند صد نفر از با استعداد ترین pucksters در جهان حلق آویز در اطراف آلبرتا سرمایه است.

جز این که با توجه به آشکار ایمنی و بهداشت اقدامات مردم را هرگز به آنها نگاه کنید. که مایه تاسف است — و به طور کامل قابل فهم واقعیت از بازی در طول یک بیماری همه گیر.

اسکیت ستاره های مورد انتظار یک سکوت وهم آور در داخل خالی میدان یخ بازی.

خارج وجود دارد عجیب و غریب احساس می کنید بیش از حد. این یک رویداد بزرگ مطمئن شود تیتر گراز و در عین حال شما نمی قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن هیجان و انرژی در واضح ترین مکان در داخل و اطراف که در آن عمل است و عمل است که در واقع اتفاق می افتد.

گردشگاهها و اتصال ادمونتون کلاه-ترفند hub هتل ها به عرصه و فضای باز غذا-دادگاه/فعالیت منطقه احاطه شده توسط یک حصار آبی. شما می توانید از طریق.

در حالی که اتوبوس نورد در اطراف با یک لوگو برای شناسایی این تیم در هیئت مدیره ویندوز به خوبی رنگی.

شما ممکن است جاسوسی برخی از بازیکنان قدم زدن از طریق طبقه دوم pedway به JW Marriott اما با ماسک صورت اجباری و به ویژه هنگامی که آنها همه تاب حذفی ریش موفق باشید تعیین از راه دور در صورتی که کانر McDavid یا لوگان اوکانر.

Gaudreau پس از دو تا از آنچه که او امیدوار خواهد بود 60 یا 70-بعضی از شب ها در داخل حباب می گوید این یکی از یک نوع setup او را به یاد یک پیش سفر به این شهر برای مشهور آجر فوق العاده تازه کار مسابقات است.

مرتب کردن بر اساس.

“این بسیار سرگرم کننده به بخشی از. شما باید بازار شما باید تمام سواری … ” او خندیدی. “پس از آن قطعا به ارمغان می آورد خاطرات از بودن در جوانی در مسابقات هاکی خود را با بگیرید و یاد دهید, همه در هتل. آن را فقط یک کمی متفاوت این زمان.”

خارج زیادی متفاوت است.

ادمونتون اولین شب هاکی در توپی بود تحریک کننده — درجه حرارت افزایش به 30 C.

یک زن و شوهر از عرق روح سرگردان بودند در مرکز شهر در Oilers کشباف اما آن را عمدتا تی شرت و مخزن تاپ. (ورزش Chek در مرکز شهر بازار فقط یک قدم زدن سریع از میدان جنگ تا به حال برخی از پرتقال گیری تالبوت unis قیمت به حرکت می کند اما کسانی که می تواند یک رابطه جنسی خشن پس از فروش سابق تانکر در حال حاضر رسیدگی ریسمان برای حریفان بکشند.)

وجود دارد قبل از بازی احزاب هیچ hollering خدمه پارکینگ بدون روغن صنعتی و شعله های آتش طرفداران تجارت دوستانه barbs یا چهار واژه نامه.

نمی تواند بود.

در داخل حباب هر چند وزوز ساختمان بود. حداقل این کلمه از داخل حباب است.

آن بود در نهایت بازی بعد.

آن را در نهایت شب هاکی در این توپی.

“من می دانم که تیم ما هیجان زده است. همه بچه ها در تیم های دیگر که به صحبت می کنید آنها هیجان زده هستیم” بخش گفت: در روز سه شنبه صبح رسانه ها فایده ای نداشت. “شما می دانید, آن را واقعا شگفت انگیز است چه در این لیگ انجام داده است و از نظر آماده سازی حباب در سه هفته, و آن را واقعا احساس می کند مانند یک قهرمانی جهان به من در حال حاضر خارج از mosh-چاله از طرفداران که شما معمولا در میله ها و در خیابان های اطراف محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان.

“من فکر می کنم فقط از بودن در کنار بازیکنان دیگر و دیدن تیم های دیگر آن را به آب رفتن کمی. همه چیز یافت. همه بچه ها در حال رقابتی و در حال حاضر که ما اینجا هستیم و آن را برای شروع من فکر می کنم همه به دنبال به جلو به آن است. باید آن را برای برخی از هاکی.”

آن وعده را به یاد ماندنی و بدون توجه به آنچه. آن را باید به خوبی برای صفحه تخت و تاشو فروش.

نه فقط ماه و سال اما دهه ها از در حال حاضر ما هنوز هم reminiscing در مورد شب هاکی در این توپی.

در یک نقطه محبوب در نزدیکی راجرز محل بیش از ناهار جمعه دو پالس (pals) در تلاش بودند به هضم این ایده که شعله های آتش و روغن صنعتی خواهد بود و در تلویزیون فقط چند ساعت بعد.

“یک ماه پیش من فکر نمی کنم این اتفاق می افتد” یکی گفت. “من فقط خیلی کنجکاو برای دیدن آنچه که آن را به نگاه مانند.”

که باعث می شود همه ما است.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>