شعله های آتش Oilers تمرکز خود را در دبستان, نه مشت در حباب نمایشگاه

انتظار نداریم که ضرب وشتم و جنون هنگامی که شعله کلگری و ادمونتون Oilers ضربه یخ سهشنبه برای اولین از نوع خود در تابستان قسط از NHL نبرد, Alberta.

ادمونتون — وجود خواهد شدت. هر دو طرف وعده داده اند که.

باید وجود داشته باشد برخی از طولانی دشمنی بیش از حد.

فقط انتظار نداریم که ضرب وشتم و جنون هنگامی که شعله کلگری و ادمونتون Oilers ضربه یخ سهشنبه برای اولین از نوع خود در تابستان قسط از NHL نبرد, Alberta.

این استان رقابت است که قطعا تمدید کرد اما knuckle-chucking netminders کم تالبوت و مایک اسمیت نخواهد بود جلسه در مرکز یخ برای یک مسابقه برگشت.

در حال حاضر تنها مبارزه در تالبوت ذهن است که جنگ داخلی بین لوله ها — نه spectating به عنوان دومین-نوازنده — هنگامی که شعله های آتش باز کردن یک رابطه از پنج بازی در سری برابر Winnipeg Jets این آخر هفته.

بازی روز شنبه 1 رسمی شروع از این بی سابقه حباب ثروت باد اورده. شعله های آتش-Oilers نمایشگاه فقط یک بازی دوستانه و حتی اگر این چیزی است که برخی از طرفداران تصور است.

“ما باید برای درمان سهشنبه مثل یک بازی حذفی,” اعلام شعله های آتش جایگزین کاپیتان متی Tkachuk. “از آنجا که اگر ما لنگی به این بازی اگر ما فقط با آسان ذهنیت و نه حذفی ذهنیت نوع مانند ما چند بار رفتن به پلی آف که در آن ما اجازه گاز درست قبل از پس احتمالا ما در حال رفتن به یک نتیجه مشابه.”

اگر روز سه شنبه tuneup بودند به نوبه خود پر هرج و مرج Tkachuk خواهد نقش مرکزی.

او و ادمونتون را زاک Kassian نیست دقیقا buddy-دوستان. شده است وجود ندارد هاکی در آنچه احساس می کند مانند برای همیشه, اما هیچ کس فراموش کرده است که دشمنی.

در حالی که Tkachuk و Kassian نخواهد بود حلق آویز کردن با هم در میز پینگ پنگ و یا پاپ آپ سوشی مشترک در داخل NHL کنفرانس غرب حباب هر دو موافق این زمان برای ایجاد آلبرتا سخت ترین گروه.

آن را در مورد حل و فصل هر گونه نمرات از ماه ژانویه و یا فوریه.

دور از آن.

روز سه شنبه نمایشگاه در برابر روغن صنعتی — عمل از خالی راجرز محل خواهد بود زندگی در Sportsnet در 8:30 p. m. MT — بیشتر در مورد شعله تنظیم تن برای خود.

آن را در مورد جانی Gaudreau اثبات خود آموزش-کمپ صدای هیس کردن — اندکی جناح پرواز در اطراف در فاز 3 — ترجمه خواهد شد.

آن را در مورد گرفتن به بازی سرعت و همگام با دفاعی خود را در منطقه و جزئیات. Oilers superstars کانر McDavid و لئون Draisaitl قطعا قرار داده است که به آزمون.


زاک Kassian از Edmonton Oilers دعوا متی Tkachuk از شعله کلگری در Saddledome در Jan. 11, 2020. درک لئونگ/گتی ایماژ

درک لئونگ / گتی ایماژ

و این البته در مورد چیدن رفتن به دروازه بان. دیوید Rittich وارد این توده از شروع این زمستان گذشته اما تالبوت در آینده قوی در هفته قبل از همه گیر قابل تامل است.

آنها به احتمال زیاد تقسیم چین در برابر Oilers. پس هیچ رسانه ای دسترسی به شیوه یا صبح اسکیت موقت سر مربی Geoff بخش ممکن است نام خود را بازی 1 استارت در هر زمان به زودی انتخاب به نگه داشتن جت حدس زدن در سرب تا صلاحیت خود را در مرحله نهایی مسابقات.

“ما می خواهیم برای دیدن کار بالا سطح ما بچه ها. ما می خواهیم برای دیدن و توجه به جزئیات است. و ما می خواهم برای دیدن برخی از اعدام” بخش گفت: به طور خلاصه خود را لیست آرزو برای روز سه شنبه tuneup شیب. “اگر ما به این سه چیز را بررسی کنید تمام کسانی که جعبه پس از آن ما احساس نمایشگاه بازی موفق خواهد بود برای ما.”

بخش ذکر شده در اردوگاه های آموزشی 2.0 که یک matchup با Oilers خوب خواهد بود چوب اندازه گیری برای شعله های آتش’ ویژه-teamers ستایش قدرت خود را در بازی خاص است.

مجازات قاتلان — در هر دو طرف — به طور معمول خواهد بود شلوغ در یک نبرد آلبرتا اما ما را حیرت زده کرد اگر شنبه است نسبتا اهلی.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک تن از شدت” پیش بینی شعله های آتش کاپیتان علامت جوردانو در روز دوشنبه رسانههای مجازی کنفرانس از داخل توپی-شهر حباب. “اول ما در حال بازی Oilers بدیهی است که ما بزرگترین رقیب. و همه ما می دانیم به عنوان بازیکن است که ما باید برای استفاده از این بازی برای آماده شدن برای پلی آف برای صلاحیت دور.”

“برای اطمینان از وجود یک رقابت درگیر است. آنها دوست ندارند ما و ما آنها را دوست ندارم” توافق همکار شعله های آتش rearguard Rasmus اندرسون. “اما یکی دیگر از بازی و آن را یک عامل مهم برای تیم ما به آماده شدن برای فصل شروع می شود.”

ترس نیست, طرفداران, نبرد, آلبرتا, نمی خواهید به از دست دادن آن دلربایی.

سهشنبه, اما وعده داده می شود بیشتر از یک دبستان از پانچ کردن. آن را اغلب یا همیشه که به شما می گویند این مورد نمایشگاه, اما آن را بیش از حد مهم برای extracurriculars.

“وجود دارد که بسیار در معرض خطر برای هر دو تیم به پلی آف است که هر کس در حال رفتن به هوشمند” گفت: Kassian که خدمه آماده برای بهترین پنج برابر Chicago Blackhawks. “من فکر نمی کنم وجود دارد رفتن به هر چیزی مانند گذشته چند بازی شما را دیدم.

“پلی آف جام استنلی نیست به رستگاری است. آن نیست که زمان را احمق مجازات و یا پیچ در اطراف. این دو تیم با تمرکز بر روی بازی خود را در دور. که برای رفتن به تمرکز اصلی برای ما است.”

در نهایت … چیزی که او و Tkachuk می تواند به توافق برسند.

“من فکر می کنم ما باید برای استفاده از این بازی جمعه برنده و یا از دست دادن فقط به بازی راه است که ما باید بازی به موفقیت در برابر Winnipeg Jets,” Tkachuk گفت. “که هیچ ربطی به وینیپگ و همه چیز را با ما. ما باید فقط واقعا شماره آن را در بازی, یک بازی فیزیکی و استفاده از فرصت های ما و نه خیلی دفاعی. و پس از آن ما احساس اعتماد به نفس خواهید به بازی 1.”

یخ تراشه: شعله های آتش defenceman تراویس Hamonic که تصمیم گرفتند از تابستان راه اندازی مجدد برای خانواده دلایل نامگذاری شد یکی از 31 نامزد — هر تیم برای پادشاه Clancy یادبود جایزه اشاره به NHLer “که بهترین نمونه های رهبری و خاموش کردن یخ و ساخته شده است که قابل توجه بشردوستانه مشارکت در جامعه خود” … شعله های آتش مدیر کل براد Treliving گفت: Sportsnet 960 فن که اهل all-star گلن Gawdin بود به سمت چپ خاموش بازگشت-به-بازی, فهرستی از آنجا که 23 سال رنج می برد بالا-پيچ خوردگی مچ پا در مرحله 3.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>