شعله های آتش nhl on nbc هرزه Backlund تصویب ‘بازگشت به بازی’ فرمت

پس از او شده است quarantining با خانواده اش در سوئد, Mikael Backlund شده های وظایف خود را به عنوان لیگ ملی هاکی بازیکنان ارتباط نماینده با متی Tkachuk و تراویس Hamonic.

دومی دو درگیر شده اند در تماس به تازگی در مورد NHL ‘بازگشت به بازی’ ابتکار در حالی که Backlund شده بود یک فعال تر شرکت کنندگان در شروع لیگ مکث در 2019-20 فصل است.

اما در حال حاضر همه از جمله بازیکنان — بازی انتظار بازی با وجود پنجشنبه NHL را اعلام دقیق حذفی فرمت در هنگام بازی می توانید رزومه.

طرح روشن سری ظهر از دور مقدماتی که گودال شعله های آتش در برابر Winnipeg Jets در بهترین پنج سری. دیگر دور (اول, دوم, کنفرانس نهایی و نهایی جام استنلی) خواهد بود بهترین هفت مرحله یک.

آن را نیز تعریف ‘بذر’ فرمت در موفقیت دور پلی آف که در آن بالاترین دانه باقی مانده در هر کنفرانس را پایین باقی مانده دانه و غیره round-robin کراوات شکن و یخ تعیین.

که همه آنها موضوع را به طور رسمی معامله بین NHL و nhl on nbc که لولا, البته, محلی و ملی بهداشت محدودیت در اطراف COVID-19 سیاست.

Backlund تصویب این فرمت باید 2020 NHL برگشتی ادامه دهید.

“من فکر می کنم این وضعیت برای همه لیگ و, PA, شاد” Backlund گفت. “آنها یک کار خوب انجام داده. این احساس که ما باید بازی به بازی پلی آف جایی که ما نشسته بودند در هشتمین نقطه یا هفتم نقطه اگر شما تعداد درصد است. من احساس کردم که آن را عادلانه بود. اما آن را سخت به همه مبارک. من هنوز هم احساس می کنم که این بهترین سناریو برای لیگ و بازیکنان و برای دریافت به عنوان بسیاری از تیم ها درگیر است.

“این تنها دو تیم است که دریافت گیفت کارت اینجا بقیه تیم شد در این مسابقه … پنج بازی برای شروع یک ایده خوب است. منظورم این است که شما می توانید مبارزه در سه بازی و این می تواند بیش از, اما آن را برای همه تیم است.”

شعله های آتش مدیر کل براد Treliving انتظار شعله های آتش قادر خواهد بود برای ورود به فاز 2 بخش ” بازگشت به بازی هفته آینده. او همچنین گفت: آنها در انتظار نهایی جهت در زمانی که آنها می توانید در ادامه با آموزش رسمی اردوگاه.

“ما همچنان به آماده شدن برای بازگشت به بازی'” Treliving گفت. “اینجا جایی است که ما در حال حاضر و به دنبال گرفتن روشن شدن در تاریخ. بنابراین ما در حال زیر و انتظار جهت وجود دارد … زمانی که و که در آن ما هنوز هم نوع انتظار و دیدن.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>