شعله های آتش’ موناهان امیدوار به صرف روز سگ از تابستان در جام استنلی تلاش

Sean موناهان نتواند افراد خود.

هنگامی که شعله کلگری’ خط اول مرکز می تواند در نهایت بازگشت به پیست دوستان خود را خواهد او را از دست ندهید.

“سگ من عاشق این” موناهان گفت: از چهار پا pal یک Goldendoodle به نام وینستون. “من نمی دانم آنچه که او را به انجام زمانی که از آن می رود به حالت عادی بازگشت. او اخذ شده است خراب — دو یا سه پیاده روی در روز مقدار زیادی از زمان خارج از همیشه کسی در اطراف. او آن را دوست داشتن.”

NHL همه گیر مکث در حال حاضر نزدیک به دو ماه کامل.

شده است وجود ندارد اقدام در Scotiabank Saddledome — و یا هر گونه دیگر پیست — پس مارس 11 همان شب که یوتا جاز big-man رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 و NBA در پاسخ بلافاصله تعلیق آن فصل است.

“که روز بعد قرار بود ما را به بازی نشینان,” موناهان به یاد می آورد. “NBA لغو شد و من در تلاش بود برای رسیدن به تخت و آماده شدن برای بازی بعدی در روز است. اما در آن نقطه شما در حال فکر کردن NHL است که احتمالا میخوام لغو بیش از حد. بدیهی است که آنها به دنبال کت و شلوار و ما هم امروز اینجا در انتظار است.”

انتظار برای هر دو اسکیت ستاره ها و طرفداران بیش از حد مخلوط شده است با کل بسیاری از تعجب.

شاید اگر یک تابستان دوباره شروع به یک امکان واقعی و یا بیشتر از یک لوله-رویا.

تعجب اگر آنها قادر به از سرگیری چه NHL حذفی فرمت ممکن است مانند نگاه.

تعجب کنید که چگونه عجیب و غریب آن را احساس خواهد شد به رقابت در خالی کردن عرصه chirps انعکاس.

“من عاشق هاکی بنابراین هر زمان که شما به دور از بازی است که می تواند غذا خوردن در شما کمی” موناهان گفت. “و برای من هم دلم برای بودن در کنار بچه ها بیشتر است. من صحبت کردن با آنها اساسا هر روز اما این که چه دشوار است — شما در کشش درایو تلاش برای رسیدن به پست های نجومی و به انجام رساندن یک هدف با هم و سپس شما به طور ناگهانی گرفته شده دور از یکدیگر.

“شما را از طریق یک 82 – بازی برنامه به فرصتی برای مبارزه برای جام استنلی. بنابراین برای رفتن 70 بازی … شما می خواهید را به پایان برساند که خاموش و بدیهی است که سعی کنید برای رسیدن به این اهداف است که شما باید به عنوان یک تیم است.”

یک سال پیش به یاد داشته باشید موناهان و هم تیمی های خود را — پس از کروز دوم-بیشترین پیروزی در مجموع در تاریخ حق رای دادن بودند موجب نیش دور اول فروتنی.

شماره 23 همه حساب در آن زمان سخت است.

او نه چیدن گوشه ها در همان کلیپ — قبل از توقف او در سرعت 26-هدف کمپین — اما موناهان ستایش شده است برای اضافه کردن برخی از لبه به بازی خود را.

او را تبدیل به شعله های آتش’ top faceoff گزینه است. با وجود منفی-16 امتیاز او را به دست آورده و اعتماد بیشتری را در منطقه دفاعی.

“هدف اصلی من این است که قادر به کمک به این تیم بیشتر طول کشش و از طریق پست-فصل و ما واقعا نمی کردم به این مرحله هنوز” موناهان گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی از بازگشت به خانه در انتاریو است. “اما من فکر می کنم به عنوان یک تیم در این سال ما مبارزه را از طریق بسیاری از چیزهای مختلف است. به دنبال بازگشت در این فصل به عنوان یک تیم من معتقدم که ما در حال آماده تر در این نقطه در حال حاضر که در آن ما در این فصل از ما بودند همه از سال گذشته حتی با ما که در اول و برنده شدن یک تن از بازی با فوران چاه نفت نمره. من فکر می کنم در این سال به عنوان یک تیم ما بیشتر آماده به ارسال-فصل و انجام برخی از آسیب وجود دارد و بیش از هر فصل دیگر من شده است با کلگری.

“در سال گذشته از طریق یک فصل که در آن شما به پایان برسد و سپس شما را به پلی آف و شما از دست دادن را در پنج … که قطعا نیست چگونه شما می خواهید آن را به کار. بنابراین من واقعا سخت آموزش دیده به آماده شدن برای آن نیست که اتفاق می افتد و برای کمک به این تیم در یک فشار و بدیهی است که مبارزه برای جام استنلی.”

موناهان همچنان امیدوار است که آنها را دریافت کنید که شانس.

جایگزین کاپیتان برای شعله های آتش که 25 سال بر اهمیت تلاش به عنوان یک الگوی مثبت در طول این عجیب و غریب و دلسردکننده بار از ساخت مطمئن شوید که او چک در اغلب با خانواده و دوستان است.

به عنوان به زودی به عنوان NHLers سبز روشن به بازگشت به امکانات خود را حتی اگر آنها محدود به اسکیت در گروه های کوچک او را فشار بازگشت به کلگری.

وینستون ممکن است می خواهم برای لذت بردن از همه که توجه در حالی که آن را طول می کشد.

“آیا آن را گرفتن کیسه-skated یا انجام مطبوع اسکیت و چیزهای که بچه ها فقط می خواهم به عقب بر گردیم,” موناهان گفت. “شما در حال رفتن به آن را انجام می دهند و من فکر می کنم که بچه ها’ طرز فکر در حال حاضر. همه فقط به دنبال به جلو به عقب بر گردیم با یک دیگر و فشار هر یک از دیگر برای رسیدن به این هدف-هدف است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>