شعله طرح های احتمالی برای آمریکا یک اردوگاه آموزشی

شعله کلگری’ اولویت اول برگزاری خود را بازگشت به ” اردوگاه آموزشی در کلگری زمانی که لیگ ملی هاکی شیفت به مرحله 3.

اما از آنجا که از دولت کانادا محدودیت برای هر گونه تماس های ورودی مسافران نیاز به 14 روز انزوا دوره به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 تیم کاوش تدارکات برگزاری یک کمپ در آمریکا

شعله های آتش مدیر کل براد Treliving گفت: آنها آغاز شده که NHL شروع به سفت کننده تاریخ خود از جمله پتانسیل شروع از اردوگاه های آموزشی است که نمی خواهد رخ می دهد قبل از جولای 10.

با یک تکه بزرگ از خود فهرستی از کانادا — Mikael Backlund, Rasmus اندرسون, الیاس Lindholm و الیور Kylington هنوز در سوئد دیوید Rittich است در جمهوری چک, Matthew Tkachuk در است سنت لوئیس جانی Gaudreau در New Jersey shore و نوح Hanifin است که در ماساچوست — قرنطینه روند افزایش یک موضوع اگر آن را هنوز هم در اثر در یک ماه.

“ما قطعا به آن نگاه کرد,” Treliving گفت: در روز سه شنبه. “ما بسیاری از مردم خارج از کشور چه می شود که اروپا یا آمریکا حتی اگر شما در حال پرواز تجاری در کانادا وجود دارد طراحی شده است. تصور ما این بود که اگر وجود دارد یک اردوگاه آموزشی شروع در یک روز خاص و, ما نمی تواند همه را به عقب و یا نمی تواند آنها را قرنطینه در زمان برای اردوگاه ما گفت: “باشه گزینه های ما چه هستند?'”

قرنطینه موضوع نیز بحث نقطه برای NHL که با توجه به hub شهرستانها برای پلی آف به عنوان شهرهای کانادا نمی تواند گزینه اگر بازیکنان و کارکنان مورد نیاز برای منزوی کردن برای دو هفته.

در پایان ممکن است, آلبرتا برتر جیسون کنی در نامه ای به نخست وزیر, Justin Trudeau, درخواست برای کاهش محدودیت ها در مرز ایالات متحده پس از آن امکان پذیر خواهد بود به پلی آف در ادمونتون — یکی از پتانسیل شهرستانها میزبان.

Coronavirus وضعیت در آلبرتا همچنان به بهبود با بستری شدن نرخ باقی مانده کم و فعال COVID-19 موارد کمتر از حد انتظار است. به عنوان مثل آلبرتا دولت در حال حرکت به مرحله 2 از relaunch در ژوئن 12.

چیزهایی که می توانید تغییر دهید به سرعت. یا منحنی همچنان صاف و دولت کانادا تصمیم می گیرد برای استراحت قوانین و یا وضعیت می رود در جهت مخالف و موج دوم coronavirus بازدید کشور و شمال امریکا است.

Treliving می خواهد به آماده می شود.

“من می خواهم به واقعی روشن — این است که در مورد پریدن از روی خط و یا هر چیزی شبیه به آن است,” او گفت:. “این درست است که در حال حاضر قوانین ما در این کشور این دولت است که اگر شما به کانادا, به خارج از کشور شما را به خود قرنطینه برای 14 روز. با مرحله 2 پروتکل اگر شما پرواز از تورنتو به کلگری شما باید به قرنطینه برای 14 روز. در ایالات متحده, شما نمی قرنطینه برای 14 روز. به طوری که آنچه در آن است.

“اگر ناگهان همه از یک NHL گفت:” اردوگاه آموزشی شروع خواهد شد در این تاریخ.’ و این که تاریخ کمتر از 14 روز از در حال حاضر و شما باید کسی در خارج از کشور است. آنها نمی تواند شروع در آن تاریخ است. آنها باید به در آمده و قرنطینه و … ، که کار نمی کند. همه این است که به دنبال در گزینه.”

NHL افتتاح فاز 2 از “بازگشت به بازی’ ابتکار روز دوشنبه اجازه می دهد تیم برای باز کردن امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات برای بازیکنان در گروه های کوچک با دقیق بهداشت مقررات در اثر.

شعله های آتش گرفتند تا برای چند روز صبر کنید تا کارکنان خود را می تواند پیاده سازی پروتکل, باز, Scotiabank Saddledome روز چهارشنبه یا پنج شنبه برای بازیکنان ضربه یخ و استفاده از تمرین خود ، وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از فهرستی در این شهرستان در حال حاضر از جمله علامت جوردانو شان موناهان مایکل سنگ و دیلون Dube همراه با چشم انداز متی فیلیپس و گلن Gawdin در میان دیگران.

معمولا زمانی که تیم ضربه یخ خود را برای سقوط اردوگاه آموزشی آنها اسکیت در خانه خود عرصه را برای هفته تا پیش فصل آغاز می شود. پس Treliving شد مدیر کل در بهار سال 2014 آنها یا استفاده WinSport امکانات یا برگزار اردوگاه در Scotiabank Saddledome.

Treliving گفت: آنها را در یک زن و شوهر از مکان های بالقوه ایالات متحده اردوگاه و می تواند تصمیم گیری بر اساس hub شهرستان که اعلام شده است. اما هیچ چیز نهایی شده است.

اما از آنجا که COVID-19 شیوع قرار داده NHL در مکث در مارس 12, همه چیز در هوا.

“این طبیعی نیست — ما به طور معمول نمی توانم در یک اردوگاه در آمریکا” Treliving گفت. “این صرفا به این دلیل که در حال رفتن به قادر به گرفتن هر کس به عقب در زمان ؟ به هیچ وجه من گفت: آن را به اتفاق می افتد. اما بله ما قطعا در آن نگاه کرد.
“(داشتن یک طرح است که چه) این است همه چیز در مورد. ما شده ایم به دنبال در هر احتمال و در حال برنامه ریزی برای آن است.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im