شعله های آتش نگاه گذشته بازی 1 آتش بازی و تمرکز بر روی بازی 2 برابر جتز

تا حدودی از دست داده و در بحث پیرامون بازی 1 از جام استنلی مقدماتی این واقعیت بود Calgary Flames برنده یک بازی هاکی.

پس از روز شنبه را 4-1 به پیروزی Winnipeg Jets, آنها در حال حاضر پیش رو در بهترین-از-پنج مرحله نهایی مسابقات و خارج از آهسته دوره اول و هفت مجازات آنها در زمان این تیم به طور کلی خوشحال و با عملکرد خود را.

اما این غیر ممکن است به چشم پوشی از آنچه اتفاق افتاده بین متی Tkachuk و علامت Scheifele آنچه رخ داده پس از آن به هر سمت و مربیان آمد و به دفاع از بازیکنان خود را و چگونه آن را تحت تاثیر آنچه اتفاق می افتد در بازی 2 روز دوشنبه در راجرز محل (12:30 p. m. MT, Sportsnet/Sportsnet 960 فن).

فراموش جت آمده مانند gangbusters آماده به تجمع در برابر سختی و به طور کامل آماده به ضربه هر چیزی که حرکت می کند ؟ یا فراموش شعله های آتش قدم بر روی پدال گاز و رانندگی اتوبوس مانند آنها به سرقت رفته است ؟ دو راه وجود دارد مقدار زیادی از به اصطلاح “تابلو اعلانات مواد” برای هر دو تیم.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال حاضر تمرکز در طول تمام این” بخش گفت. “ما بازیکنان با استفاده از (آنچه اتفاق افتاده است به عنوان انگیزه)? من نمی دانم شما می خواهید به آنها را بپرسید. خواهد بازیکنان خود از آن استفاده کنید ؟ من نمی دانم شما از آنها بخواهید که. همه من می دانم این است که ما انتظار وینیپگ به بیرون آمدن با یک سخت تر بازی (دوشنبه) و به خودمان آماده شدن برای آن است.”


EDMONTON, ALBERTA – اوت 01: میلان Lucic #17 از شعله کلگری و دیلون Dube #29 از Calgary Flames مبارزه به عنوان دیگر هم تیمی های درگیر در پایان بازی مقابل Winnipeg Jets در بازی یکی از کنفرانس غرب صلاحیت دور قبل از سال 2020 NHL آف جام استنلی در راجرز محل در اوت 01, 2020 در ادمونتون ،

جف Vinnick/گتی ایماژ

با هیچ رسانه ای مجاز در صبح اسکیت و یا اعمال هر گونه خبر و یا اطلاعات است که از روز یکشنبه یخ بار برای هر دو تیم بود و تنها آنچه نازل شد توسط تیم های خود را دارند.

شعله های آتش برگزار کوتاه اما متمرکز اسکیت در حالی که جت گزارش داد که Scheifele, Patrik Laine and Mason اپلتون نه تمرین.

کوتاه, خاطرات, ضروری است در این زمان از سال است. در عین حال همه چیز به نظر می رسد برای همیشه ترکیب و حمل بیش, با, درام, از یک بازی به بازی در نقش های بعدی.

“ما آن برگشتی” گفت: شعله های آتش رو به جلو شان موناهان. “شما باید حرکت رو به جلو از بازی 1 بازی 2 بعدی در ذهن ما است. منظورم این است که ما می دانیم جت در حال رفتن به بیرون می آیند و آن را یک بازی خیلی بهتر و بدیهی است که امتحان کنید و جستن به عقب. ما باید تنظیم خودمان و باید به آن فشار.

“ما خواهد شد بسیاری در مخزن سمت چپ را نشان می دهد و ما به دنبال به جلو به انجام است که در بازی 2.”

کلگری قادر به سرمایه گذاری در دو powerplays در دوره دوم با جانی Gaudreau توری اولین حذفی هدف پس از 2015 و linemates موناهان و الیاس Lindholm ارائه کمک.


EDMONTON, ALBERTA – اوت 01: جانی Gaudreau #13 از Calgary Flames نمره هدف به عنوان کانر Hellebuyck #37 Winnipeg Jets غواصی برای دفاع در بازی یکی از کنفرانس غرب صلاحیت دور قبل از سال 2020 NHL آف جام استنلی در راجرز محل در اوت 01, 2020 در ادمونتون ،

جف Vinnick/گتی ایماژ

طلبه خود را برای دفاع از اسلام در سال 2019 پس از فصل در برابر Colorado Avalanche آن شده اند مثبت خود را بالا سه نفر. در ضمن Tobias Rieder استفاده می شود سرعت خود را به نمره کوتاه-دست در حالی که Mikael Backlund خوب ساخته شده در استفاده قبل از قاب وسط بود. اندرو Mangiapane سپرده خالی netter در سوم.

نیز از دست داده و در میان جنگ از کلمات در طول زمان بعد از بازی رسانه ای کنفرانس این واقعیت بود که شعله های آتش رفت و با تالبوت در خالص ترک دیوید Rittich در حاشیه در یک کلاه بیس بال.

او بیش از حد شلوغ در آن شب تنها رو 18 عکس در حالی که شعله های آتش فلفلی Vezina جایزه نامزد کانر Hellebuyck با 33 تلاش است.

که می شود گفت, شعله های آتش بودند تا 1-0 در بهترین هفت سری در بهار گذشته مقابل بهمن, برنده بازی 1 توسط یک 4-0 تعداد … و همه ما می دانیم که چگونه آن رفت.

“من فکر می کردم ما جلو بودند و باور نکردنی (در روز شنبه). ما forecheck یکی از نکات برجسته این بازی گفت:” شعله های آتش کاپیتان علامت جوردانو. “ما می خواهیم به می آیند و توان فیزیکی و در forecheck. من فکر می کنم اگر ما می توانید انجام دهید که ما می توانید از سمت راست به بازی ما که جایی است که ما می خواهیم.”

[email protected]
توییتر: @KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im