شعله های آتش افسانه Jarome Iginla یک shoo-در هاکی سالن از شهرت تماس

او چخ است ،

به یک چیز.

برای کمیته انتخاب این خالی-netter از لبه آبی رنگ.

هاکی سالن از شهرت را به نسل بعدی خود القایی کلاس شنبه و Calgary Flames حق رای دادن افسانه Jarome Iginla باید انتظار توسط تلفن خود را برای تماس.

“من همیشه فکر می کردم که Iggy بود که برای اولین بار رای گیری Hall of Famer. من فقط نمی بینم هر راه دیگر” گفت: دیرین linemate و خوب پال کریگ Conroy مسلما مغرضانه بلکه bang-در این ارزیابی است. “شما فکر می کنید از همه چیز او را انجام داده و در کل حرفه ای بازی های المپیک, جام جهانی حتی خارج از آنچه که او در NHL … برای من او را به انجام همه چیز ممکن است. او فقط یک خودکار برای اولین بار رای گیری Hall of Famer در ذهن من است. بدون شک.

“اگر او نمی توانید در آن خواهد بود زمانی که او برنده نشد هارت جایزه که در سال (در 2001-02). من کمی شوکه شده است. این امر می تواند 20 برابر بیشتر تکان دهنده است.”

وجود دارد باید هیچ شگفتی شنبه در Iginla است.

در حالی که به سختی وجود دارد اجماع در هاکی سالن از شهرت کلاس از سال 2020 همه به نظر می رسد که شعله های آتش تمام وقت منجر گلزن در لیست خود.

شایسته.

Iginla رزومه — از دست رفته تنها یک جام استنلی و هارت جایزه — برای خود صحبت می کند.

ناهموار راست جناح یکی از NHL پرکاری marksmen گلکاری 625 اهداف در بالاترین سطح است. در لیگ lore تنها 15 مردانه را غلغلک بیشتر ریسمان.

Iginla حرفه ای چوب خط حساب کردن از 1,300 امتیاز — او بریده 1,095 از کسانی که در طول 16 فصل اجرا در شعله ور C قبل از نانامی به بازی در پیتسبورگ بوستون ایالت کلرادو و لس آنجلس — رتبه 34 در همه زمان نمودار. که البته شامل نمی شود حیاتی کمک در سیدنی کرازبی را هدف طلایی در سال 2010 ونکوور بازی های المپیک است.

او مشهور شد برای هر دو دندان قروچه کردن و لبخند خود را. چگونه بسیاری از بچه ها می تواند به شما می گویند که در مورد ؟

“برای من او احتمالا بهترین قدرت رو به جلو من تا کنون دیده. و هنگامی که او عصبانی شد و دیوانه و گرسنه نگاه” گفت: Conroy که بازی قطعات از نه فصل با Iginla-چراغ شعله های آتش و در حال حاضر دستیار مدیر کل در Saddledome. “شما فکر می کنم که اجرا حذفی (در سال 2004) تمام کسانی که بازی های بزرگ هر زمان که ما نیاز به چیزی … وجود دارد ‘تغییر’ در تمپا. او مبارزه (Derian) هچر در دیترویت. زمانی که او بازی او و او عصبانی شد او یک جانور و شما نمی تواند او را متوقف کند. آن را سرگرم کننده بود به تیم. این بود که بسیار سرگرم کننده را به بازی در برابر او اما آن را قطعا سرگرم کننده را به بود در تیم خود.

“و درایو خود را خواهد شد و به برنده آن بود و دوم به هیچ کدام. منظورم همه درایو و هر کس می خواهد به نفع خود اما زمانی که شما برای دیدن آن زندگی می کنند, آن را فقط به نظر می رسید مختلف با Jarome.”

Conroy وارد کلگری به سمت دم-پایان 2000-01 مبارزات انتخاباتی.

Iginla برنده موریس ‘موشک’ ریچارد جایزه که فصل آینده است. (نام او حک شده دوباره در 2003-04.)

“بازی در مقابل او شما همیشه فکر کردم خدای او را خوب بازیکن جوان.’ هر کس صحبت کردن در مورد او بود و بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره,” Conroy به یاد می آورد. “اما زمانی که من معامله در اینجا و در واقع وارد شدن به بازی با او و دیدن او در عمل او را در ورزشگاه و دیدن او را به انجام همه چیز او می کند و در واقع به ثمر رساند راه او می کند و تمام نمایشنامه او با جن و راه او را همه چیز شما ‘دوباره مانند,” اوه مرد, این مرد یک ستاره است.’

“و پس از آن که سال, من, مانند, این مرد بهترین بازیکن در لیگ.’ به دیدن او برو 52 و رهبری در لیگ به ثمر رساند که وقتی گفتم مرسی.’ آن را بسیار خاص قادر به تماشای آن است.

“من فکر می کنم تقریبا همه می گویند همان چیزی که سال است که او نوع شکست و رفت از خوب و امیدوار کننده بازیکن جوان به ستاره به ستاره, همه در یک سال. که اتفاق نمی افتد هر اغلب.”

روزها مثل جمعه نمی آیند در اطراف اغلب.

در حال حاضر 42 و بالا بردن بچه ها خود را در بوستون Iginla باید انتظار تلفن خود را به حلقه درست قبل از 2:30 p. m. MT آشکار در TSN. پس از استاندارد سه سال دوره انتظار شماره 12 را رسما دریافت خود خوش آمدید به هاکی سالن از شهرت.

“او دوست دارد هاکی. او می داند همه چیز در مورد آن. بنابراین به بخشی از آن گروه با ماریو با وین با همه این بازیکنان … ” Conroy گفت. “زمانی که او می شود تماس (شنبه) آن را می شود بسیار ویژه و جالب خواهد بود آنچه که او می گوید پس از آن به دلیل آن خواهد شد یک معامله بزرگ به او از او در رفتن به آن نقطه. پس از آن اتفاق می افتد, من مطمئن هستم که او برای رفتن به فروتن, به طور معمول, اما او آن را سزاوار. او آن را انجام داده. پس از آن خواهد شد بسیار ویژه برای او اطمینان حاصل کنید.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im