شعله های آتش ضربه یخ برای اولین بازی مانند مرحله از فاز 3

وجود شرایط خاص از لیگ ملی هاکی بازی است که شما می توانید شبیه سازی.

قبل از بازی صبح اسکیت. یک بازی قبل از وعده غذایی. قبل از بازی چرت. قبل از بازی نشست. گرم یو پی اس با موسیقی خود را — با یا بدون کلاه.

خانه خود گوینده (بله Beesley بود تاب میکروفون). هدف songs (امشب من در عشق با این نشانه آن است که آنچه در نمایشنامه هنگامی که دیلون Dube نمرات و … او دو بار در دوره اول).

همه این چیزها در حال حاضر در Scotiabank Saddledome یکشنبه شب اگر چه وجود نداشت طرفداران در می ایستد به آن را ببینید.

در حالی که هیچ چیز جایگزین واقعی ترین چیزی که — آن چیزی است که شعله کلگری روبرو خواهد شد در کمی بیش از یک هفته زمانی که آنها مربع با Edmonton Oilers خود را تنها نمایشگاه بازی اولین بازی خود را در بیش از پنج ماه — آنها سعی کردند خود را به آن را رفو در قرمز/سفید داد و بیداد خود را برای اولین بار از این اردوگاه های آموزشی.

موقت سر مربی Geoff بخش تا به حال بسیاری از هفته به منافذ بیش از این جزئیات و قادر به تحکیم برنامه های خود را هنگامی که بازی خود را-در برنامه بازی با سه حالت مختلف بازی بار — 8:30 p. m., 4:30 بعد از ظهر و 12:30 p. m. هر برنامه شامل یک بازی منحصر به فرد-روز معمول و راه اندازی.

این فرصت خود را به ناخن های خود را زمان بندی تیم های ویژه اعدام موقعیت در مناطق مختلف و از همه مهمتر به تمرکز بر روی بازی خود را با سرعت.

و از همه مهمتر به آن را آسان در هر یک از دیگر.

“به عنوان کهنه بچه خودم Looch بچه ها مثل Monny و جانی بچه ها که در اطراف من فکر می کنم این مهم است که استرس به بچه های جوان آن را OK به ما ضربه آن را OK به بازی ما سخت” گفت: شعله های آتش کاپیتان علامت جوردانو. “از آنجا که من می دانم چگونه آن را — هنگامی که جوان بودم, من نمی خواهم به در آمده اینجا و کسی آسیب یا صدمه دیده Iggy (Jarome Iginla) به عنوان مثال. بزرگترین چیزی است که شما نمی خواهید هر کسی که به طور آزمایشی. اما بیایید صادق باشیم هیچ کس در حال رفتن به باز کردن-یخ آمار برای پایان دادن به یک پسر یا صدمه زدن یک مرد در حال حاضر.”

چه جوردانو با اشاره به زمانی بود که گلن Gawdin سرقت TJ برودی از جن همراه تیم قرمز خروس بزرگ, خود به زور به یک گردش بعد از جوردانو و برودی بودند شروع به تنظیم کردن داشتن در این حمله منطقه در پایان دوره اول. اوه.

اما این یک چیز خوب با توجه به جوردانو.

“من فکر می کنم بیشتر در مورد جنگ در اطراف گوشه و کنار و در مقابل شبکه” ادامه داد جوردانو. “شما می خواهید بچه ها را درگیر و فیزیکی بود. کسانی که مهم هستند کمی جنگ ما نیاز به بازگشت به این دلیل که کسانی که کارهای شما را انجام نمی در تابستان و شما واقعا احساس می کنید آن را در طول بازی. آنها شما را خسته تر وجود دارد. شما باید کسانی که اطلاعات درست را به بازی خود را, بنابراین من فکر می کنم این مهم به عنوان کهنه بچه ها ما استرس به بچه ها جوان در اردوگاه و بچه ها که در اینجا به عنوان “black aces” اگر شما می خواهید به آنها را که آنها نیاز به بازی ما سخت است.”

جوردانو بود با رفیق برودی در تیم سفید شروع بازی با شعله های آتش خط اول از جانی Gaudreau شان موناهان و الیاس Lindholm.

این بود تیمی که در هیئت مدیره برای اولین بار زمانی که سام بنت, راه اندازی, زیبایی, ورود dishing جن به میلان Lucic که آمار Dube در این دوره برای اولین بار به باز کردن به ثمر رساند. قابل توجه Dube از دست رفته بود همه هفته از اردوگاه های آموزشی — به دلایل شعله های آتش و یا بازیکن نمی استادانه درست شده در — و بخش به چالش کشیده بود او در روز قبل از آن را به ایستادگی کردن در روز یکشنبه داد و بیداد.

با این حال تیم سفید به ثمر رساند back-to-back اهداف خاموش راش پس از آن تقریبا با-30-هدف-گلزن-Lindholm و زک رینالدو اتصال.

Dube تا به حال ضرب و شتم تالبوت دستکش-طرف شاید بخشی از تالبوت دادن زنگ? مدت کوتاهی پس از, نمی شود فریب خورده دوباره او را دیدم دستکش در Dube — اما نمی تواند انکار کند او را با هفت دقیقه باقی مانده در اولین.

22-در سال کوکران بومی خود را نشان داد تحرک, حرکت, جن از دیوار و گل از حافظه blocker طرف.

“برای من, آن را فقط من می خواند و دوباره گفت:” تالبوت پیش از آن در روز. “گرفتن به بازی پشت کامل دفاعی سپاه … برگشت به کسانی که شرایط بازی. دشوار بود که تنها یک زن و شوهر defencemen و شش به جلو در هفته گذشته. زمان من احساس خوبی ما انجام بسیاری از مسائل خارج از عجله اما آن کسانی که بازی-شرایط … این سه بازی این هفته می رویم خواهد بود.”

درست مثل دوچرخه سواری, سوگند ملایمی?

“آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من گرفته ام یک بازی-زمان چرت زدن” موناهان گفته بود قبل از روز یکشنبه داد و بیداد. “شما در حال تلاش برای آن را به عنوان بازی به عنوان شما می توانید و وضعیت ما در, من فکر می کنم ما در حال ساخت بهترین از آن.

“انجام این کار این است که به نفع ما هنگامی که ما در واقع بازی.”

بخش صرف روز یکشنبه بازی رعایت این مرحله به جای اینکه بر روی نیمکت و خواستار اقدام نشسته در مالک جعبه در حالی که دستیار مربیان مارتین Gelinas و رایان Huska بودند روی نیمکت تیم قرمز و ری ادواردز و مربی دروازه بان اردن Sigalet سرنشین دار روی نیمکت تیم سفید است.

از آنجا که خاص بازیکنان, چگونه سبک خود را از بازی در حال اجرا در یک بازی وضعیت اخلاق کاری و جزئیات.

“ما در حال انجام چیزهایی که ما نیاز به انجام در صحیح بار گفت:” بخش. “و ما چگونه در حال انجام آنها است. ما به دنبال ما به طور کلی سبک بازی در شرایط از آنچه که ما سیستم بازی به نظر می رسد. وجود دارد برخی از بازیکنان ما بود واقعا با توجه به چگونه آنها را در داد و بیداد در حال حرکت رو به جلو است ما واقعا خوب خواندن در گروه ما تا پایان هفته در حال حرکت به حباب است.”

اگر چه او نمی خواهد نشان دهد که به طور خاص او در تماشای برنامه ریزی وجود دارد یک تعداد انگشت شماری که به احتمال زیاد او را تحت تاثیر قرار — که یکی از آنها تا به حال شده است Dube و linemates Lucic و بنت همراه با کلگری اولین خط ساخته شده است که زندگی سختی را برای تیم های قرمز دروازه بان دیوید Rittich.

“همانطور که ما گفت: در ابتدا ما در حال رفتن به 20 بهترین بازیکنان ما می تواند به هاب به بازی بازی ها” بخش گفت. “بنابراین وجود دارد به طور بالقوه برخی از مردم است که می تواند بازی خود را به این وضعیت است. ما در حال رفتن به دقت به تماشای چگونه کسانی که بازیکنان را به بازی.”

[email protected]
www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de