شعله های آتش دروازه بان Rittich مضطرب خود را به اثبات حذفی در کانون توجه

این مرد را دوست دارد به wisecrack.

چه خواهد شد از دهان خود را ، حدس میزنن واقعا.

Calgary Flames دروازه بان دیوید Rittich gabbed با خبرنگاران از طریق ویدئو کنفرانس چهار شنبه بود و فقط امضا کردن — یک سلام از انواع به دنبال ‘با تشکر بله ببینید!’ — قبل از ظاهر در مقابل مانیتور دوباره برای یکی از آخرین chirp.

“من ساکت کردن شما” خندید که یکی از شعله های ارتباطی کارکنان توقف Rittich اواسط که می داند چه.

اما آنچه در مورد زمانی که بازی شروع می شود ؟ خواهد بزرگ نجات دیو سکوت می شود ؟

در خالی آرنا با مقدار زیادی از زندگی میکروفن خواهد ramblings Rittich تبدیل شدن به یک فیلم شعله’ تابستان راه اندازی مجدد?

“شما شاید رفتن به گوش من شاید نه” Rittich طعنه. “آن را به شما چگونه گوش خود را در حال کار.

“این خواهد بود که احتمالا بسیاری از چک/انگلیسی کلمات در هوا وجود دارد,” او اضافه شده بعد با پوزخند. “امیدوارم نه فحش. من قصد دارم به سعی کنید به آن را نگه دارید کم کم به این دلیل که دوربین در حال رفتن به همه چیز است.”


شعله های آتش دروازه بان دیوید Rittich مکث در مرکز یخ به عنوان تمرین آغاز می شود در طول Calgary Flames اردوگاه آموزشی در Saddledome در کلگری در روز چهارشنبه 15 ژوئیه سال 2020 است. جیم ولز/Postmedia

جیم ولز/Postmedia

قبل از Rittich نگرانی در مورد bleeped در پخش, او را به برنده شدن در انظار برای اولین بار به کلگری رفتن به دروازه بان.

27-year-old وارد بخش عمده ای از شروع برای شعله های آتش در زمستان — و حتی با یک گل دیر دعوت به 2020 NHL All-Star Game — اما کم تالبوت و ساخت کاملا فشار برای این کار بالا فقط قبل از همه گیر قابل تامل است.

بدون شک بزرگترین نبرد اردوگاه آموزشی 2.0 در Saddledome است که بین دو نامزد به میان لوله ها برای Aug. 1 بازکن در برابر Winnipeg Jets.

“کاملا به سادگی از آن خواهد شد بهترین مرد بیرون آمدن از اردوگاه” وعده داده شده از شعله های آتش مربی موقت جف بخش است. “ما ساخته شده است در آغاز به بچه ها از آمدن به اردوگاه و خواهد شد که چگونه ما تعیین آن است. بنابراین intrasquad بازی هنگامی که ما به آنها و نمایشگاه بازی خواهد بدیهی است که نقش مهمی … این فقط بخشی از فلسفه — ما در حال رفتن به بازی 20 بهترین بازیکنان است که ما داریم. من فکر می کنم ما آن را مدیون به همه در اینجا به آن را انجام دهد به این ترتیب در نهایت خواهد شد که چگونه تصمیم گیری ساخته شده است.”

Rittich قطعا امیدوار است که این نقش را متفاوت از آن را در سال 2019.

پس از زمان-های با مایک اسمیت برای بسیاری از فصل شماره 33 فقط یک تماشاگر برای شعله های آتش’ در دور اول با صدای تلپ افتادن در برابر Colorado Avalanche.

اسمیت خود بازیگر که در سری بنابراین وجود نداشت دوم حدس زدن چین-تماس بگیرید, اما نمی, آن را آسان تر برای Rittich برای تماشای یک توپ کلاه. او هنوز هم ندارد حتی یک دقیقه از حذفی عمل خود NHL رزومه.

“بدیهی است که آن سخت بود. هر دروازه بان می خواهد به بازی و آن همان بود به من” Rittich به یاد می آورد و پس از چهار تمرین. “هنگامی که من شروع به یک بازی من نوع غم انگیز است. نه دیوانه. نمی لرزاند. فقط غم من این فرصت را به شروع به حتی یک بازی. این احتمالا بزرگترین فرصت را برای من در حال حاضر — به استارت در پلی آف و برخی از بازی ها دست آوردن برخی از تجربه.

“و امیدوارم, امیدوارم, ما در حال رفتن به یک راه طولانی را بروید.”


شعله های آتش goaltending مربی اردن Sigalet (R) صحبت می کند به داود Rittich در Calgary Flames اردوگاه آموزشی یک Saddledome در کلگری در روز سه شنبه, جولای 14, 2020. جیم ولز/Postmedia

جیم ولز/Postmedia

در میان مواد تشکیل دهنده کلیدی برای اجرا حذفی بزرگ goaltending است که معمولا در نزدیکی بالای لیست. این تصادفی نیست برنده ریسمان-minder است که تقریبا همیشه در این گفتگو در مورد Conn Smythe جایزه frontrunners.

چه چیزی باعث می شود که جت های ترسناک حریف در بهترین پنج صلاحیت سری واقعیت خود را backstop در حال حاضر بهترین در <url>. کانر Hellebuyck قطعا در میان hat-trick از Vezina جایزه فینالیست. باید وجود داشته باشد یک درخواست اگر او نمی کند آن را برد.

“این رفتن به یک چالش بزرگ” Rittich گفت. “Hellebuyck واقعا خوب دروازه بان و من فقط باید برای نشان دادن من بهتر هستم یا من می تواند بهتر از او در این سری و فقط پیروزی در سه بازی و نگه داشتن نورد.”

او را به نفع خود شروع کار برای اولین بار.

Rittich که زیر آن نوشته شده 24-17-6 رکورد 2.97 اهداف-برابر میانگین و .907 صرفه جویی در صد در 48 به طور منظم فصل حضور در این زمستان می تواند به نفع از طولانی دراز کردن. پس از بازگشت به خانه به جمهوری چک, او تا به حال مقدار زیادی از زمان برای ذهنی تنظیم مجدد و برای بهبود یافتن از آزار دهنده آرنج آسیب است.

در حال حاضر از آن زمان به اجازه بازی او را به صحبت کردن.

“هر دروازه بان می خواهد برای شروع در پلی آف” Rittich گفت. “این به مربی که او را انتخاب کنید و آن را تا به من و Talbs چگونه ما در حال رفتن به کار سخت و چگونه ما در حال رفتن به آماده برای پلی آف. آخرین تماس را با Wardo.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>