شعله های آتش جنرال موتورز می خواهد برای تکمیل NHL فصل

صحبت از طرف بازیکنان و مدیریت و Calgary Flames کارکنان مدیر کل براد Treliving مشتاق برای جن به رها کردن دوباره.
چه که بعد از این تابستان — که پیشنهاد شد به عنوان یک امکان لیگ ملی هاکی کمیسر گری Bettman روز چهارشنبه در مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار — در مقابل مقوا cutouts از طرفداران و یا هیچ در تمام با توجه به COVID-19 نگرانی و کوتاه حذفی فرمت هدف این است که برای به پایان 2019-20 NHL کمپین و جایزه جام استنلی.
“شما می خواهید برای تکمیل آن” Treliving بود گفت: او (در حال حاضر) هفتگی رسانه های کنفرانس پنج شنبه. “ما سرمایه گذاری 70-برخی از عجیب و غریب, بازی, بیایید ببینید این چیزی که از طریق. ما سرمایه گذاری کرده ایم. شما ضرب دیده و سقوط در اطراف. شما در مطلق بهترین زمان از سال است. شما می خواهید به آن را ببینید از طریق… آن را سخت به درک (بازی با طرفداران). آن را سخت به راه رفتن به یک ساختمان و نمی بینم هر یک طرفداران به خصوص در پلی آف که در آن من فکر می کنم جو و انرژی که بخش بزرگی از آن زمان از سال است. انرژی و طرفداران و آب وجود دارد. این امر می تواند عجیب و غریب, این امر می تواند بسیار عجیب و غریب است. و من فکر می کنم تنها دلیل شما را انجام دهد به این دلیل است که شما می خواهم به. آن را چه کسی می خواهم … اما اگر آن را به معنای ما می تواند کامل فصل, من می خواهم برای دیدن ما کامل فصل هر راه ما می توانیم.”
اما آنچه که به نظر می رسد مانند حدس و گمان است.
NHL قرار گرفت مکث در مارس 12 و لیگ تمدید آن خود انزوا توصیه از طریق آوریل 30.
در این مرحله در میان مداوم بهداشت جهانی بحران و بیماری همه گیر از coronavirus جزئیات زمانی و یا چگونه زمان NHL فصل خواهد شد و صرفا گمانه زنی.
هیچ کس نمی داند چگونه این چیزی است که به بازی کردن با وجود این آمریکا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci ادعا می کند که ورزش حرفه ای می تواند رزومه در تابستان بدون طرفداران اگر بازیکنان را نگه داشته بودند در هتل ها.
اما خواهد بود که چیزی NHL بازیکنان’ Association موافق به sequestering آن بازیکنان به دور از خانواده و نگه داشتن آنها را به طور کامل جدا شده? آیا این انتظار واقع بینانه? از همه مهمتر آن را بی خطر است ؟
آنچه در مورد پتانسیل یک اردوگاه آموزشی? مطمئنا پس از بیش از یک ماه دور از اسیاب روزانه از حرفه ای هاکی تا به حال تاثیر بر بازیکنان تناسب اندام.
“من فکر می کنم لیگ است که به دنبال در هر تصور گزینه” Treliving گفت. “من فکر نمی کنم ما در حال آمدن فردا پس هر وقت این چیزی که می کند بالابر, ما در حال رفتن به نیاز به برخی از زمان برای به دست آوردن بازیکنان (به شکل). فاز دو از این قرنطینه را ببینید بازیکنان نیاز به دسترسی به امکانات و شما در حال رفتن به نیاز به یک اردوگاه آموزشی از برخی توضیحات … اما من فکر می کنم فرمت نهایی در حال رفتن به می شود بر اساس این تقویم که در دسترس ما.
“هر زمان که این آسانسور که ما دریافت چراغ سبز آن را به مانند” خوب, خوب, چه, تقویم?'”
Treliving گفت: از لیگ دیدگاه نگه داشتن در فصل آینده — 2020-21 — یک اولویت است, به طوری که آنها را به طور بالقوه کار و راه خود را به عقب از آن و آخرین تاریخ خواهد بود که ممکن است برای پایان دادن به 2019-20 مبارزات انتخاباتی.
خرما در حال حاضر در حال حدس و گمان خالص.
اما اولویت این است که به این نتیجه 2019-20 فصل است. لیگ متعهد به آن Treliving گفت و بسیار خوش بینانه است.
“شما باید به رسمیت شناختن بیش از حد به عنوان یک بازیکن این یک سرمایه گذاری” Treliving گفت. “ما در 71 بازی به آن است. در پایان روز تمام آن چیزهایی که می خواهید به پاسخ داده شود برای ما. ما نمی توانید تصمیم بگیرید چه اتفاقی می افتد و یا زمانی که. لیگ را نشانه خود را از کارشناسان پزشکی. و بچه ها هر زمان که آنها قادر به بازی آنها خواهید بود مشتاق.
“آنها می خواهید برای تکمیل این فصل است.”
و قطعا آن را نمی خواهد همان نگاه به عنوان آن بود زمانی که NHL رفت و در وقفه بیش از یک ماه پیش.
“ما نمی دانیم که آنچه که مستلزم و ما قصد داریم به جهت ما از ما, مقامات بهداشت و درمان” Treliving گفت. “تماشای آنچه اتفاق می افتد در جهان ما در حال رفتن به آمده به عقب و زمانی که ما دوباره آن را به نگاه متفاوت است. پس به چه معنا است ؟ من فکر می کنم تست است که بخش عظیمی از آنچه که ما در حال رفتن به مجبور به گرفتن یک حس اگر بازیکنان تا به حال آن را و یا آنها را بدون دانستن آنها تا به حال آن را …
“ما در حال رفتن به یک جدید طبیعی است.”
تسلیت به COLBY غار خانواده
Treliving تمدید همدردی خود را به خانواده Colby غار و همسرش امیلی.
او مانند تمام هاکی جهان شد لرزاند زمانی که از انتشار خبر مرگ Edmonton Oilers رو به جلو در آوریل 11 پس از تحمل یک مغز خونریزی. او قبلا قرار داده شده در پزشکی ناشی از کما شده بود و تحت عمل جراحی اورژانس برای حذف یک کلوئیدی کیست که باعث فشار به مغز او.
غار تنها 25.
Treliving ملاقات North Battleford بومی در آریزونا شغالها توسعه اردوگاه زمانی که Treliving بود با این سازمان و غار در غرب لیگ هاکی با Swift Current Broncos.
“فقط یک تراژدی یک بازیکن جوان که” Treliving گفت. “قلب ما می رود به تمام خانواده و دوستان خود.”
Treliving نیز افتتاح شد پنج شنبه کنفرانس شناخت دیرین شعله های آتش دیده بانی تام وبستر که گذشت, هفته گذشته در سن 71. “او یکی از یک نوع” Treliving گفت. “او تا به حال تاثیر زیادی بر سازمان ما و بسیاری از مردم در سراسر هاکی جامعه است.”
به عنوان ورزشی جهانی تبدیل توجه خود را به لیگ ملی فوتبال پیش نویس در آوریل 23, بسیاری بدانم اگر این عمل به عنوان یک الگو برای سال 2020 NHL پیش نویس که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن. “من می دانم NHL آنچه آنها انجام می دهند نزدیک” Treliving گفت. “ما ممکن است پس از آن منجر شود.” پیش نویس NFL تغییر آنلاین با تیم ساخت میدارد از راه دور و نه در امکانات خود را دارند. قطعا برای مطمئن, من قصد دارم به مشاهده و انجام بسیاری از تکالیف که اما ایده های مختلف ما به طور بالقوه می تواند برای ما پیش نویس است.” … پایان 2019-20 کمپین — هر زمان که ممکن است — همچنین به معنای یک تعداد انگشت شماری از شعله های آتش تبدیل خواهد شد بدون محدودیت رایگان عوامل از جمله defencemen TJ برودی و تراویس Hamonic. “صحبت کردم به هر دو خود را از عوامل و گفت:” گوش کن ما هر دو بازیکن است. بیایید ببینید اگر وجود دارد یک راه برای به دست آوردن چیزی انجام می شود. اما هر دوی ما توافق کردند که بسیار وجود دارد عدم قطعیت در حال حاضر” Treliving گفت … به عنوان روز پنج Treliving گزارش داد که هیچ یک از بازیکنان خود را و یا کارکنان مورد نیاز برای تست COVID-19 … Treliving پرسیده شد که آیا او را دیده شواهد کافی برای قضاوت در موقت سر مربی Geoff بخش که پیشنهاد شد در پی این لایحه پیترز جنجال در ماه نوامبر. “بدیهی است که ما رفت و از طریق غیر معمول وضعیت” Treliving گفت. “من احساس می کنم راحت با هر گونه ارزیابی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>