شعله های آتش GM Treliving طبع شور و هیجان در میان آلبرتا بازگشایی استراتژی

شعله کلگری مدیر کل گفت: در حالی که رو به جلو حرکت از بازگشایی خبر خوب این است که آنها هنوز هم در رحمت مقامات بهداشتی برای اطمینان از ایمنی و سلامت از همه طرف های درگیر.

آلبرتا به تازگی پرده برداری از بازگشایی استراتژی همراه با به دست آوردن بخار از لیگ ملی هاکی بازی سرگیری در مرکز شهرستانها بسیاری مشتاقانه در انتظار بازگشت به حالت عادی.

اما براد Treliving را هیجان خو.

شعله کلگری مدیر کل گفت: در حالی که رو به جلو حرکت خبر خوب این است که آنها هنوز هم در رحمت مقامات بهداشتی برای اطمینان از ایمنی و سلامت از همه طرف های درگیر.

“این یک رویکرد تدریجی و ما نه از جنگل” Treliving گفت: روز جمعه خود را در طول هفته رسانه های کنفرانس تماس بگیرید. “همه ما باید محتاط چگونه عمل می کنیم. اما من فقط آن را به عنوان نشانه هایی وجود دارد که ما در حال حرکت رو به جلو است. این مثبت است. من شکسته آن را صادقانه با شما چگونه این همه رفتن به محل کار. اما قطعا بزرگترین نقطه برای من این است که چگونه است که ارتباط ما را با گروه (از مردم)? من صحبت کردن در مورد طرفداران در ساختمان در حال حاضر.

“اما سازماندهی یک اردوگاه آموزشی با 30-برخی-عجیب و غریب مردم چگونه کار می کند؟”

استانی دستورالعمل از افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Henshaw را ممنوع تجمعات بیش از 15 نفر از طریق Aug. 31 در حالی که فاصله فیزیکی اقدامات — حصول اطمینان از ماندن مردم دو متر که بخشی از آنها هنوز هم در جای خود به ادامه آلبرتا مبارزه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

با این حال این استان را مرحله به مرحله بازگشایی آن اعلام شد برتر جیسون کنی در روز پنج شنبه را به استراحت محدودیت در برخی از مجامع عمومی در طول مرحله 2.

وقتی پرسیده شد که در مورد ادمونتون بالقوه بخشی از میزبانی راه اندازی مجدد از NHL, کنی گفت, آلبرتا را در نظر بگیرید یک طرح مطرح شده توسط NHL “است که به شرح زیر ما دستورالعمل های بهداشتی با مناسب تجهیزات حفاظتی و با هیچ کس در می ایستد.”

در حالی که کنی در حال گفتگو با NHL کمیسر گری Bettman در هفته های اخیر او اضافه آلبرتا دولت دریافت نکرده هر بالقوه طرح نشده است.

Treliving نشان داد گروه خود قصد دارد در محل ترسیم چگونه یک اردوگاه آموزشی را نگاه کنید در یک محدود قالب سه گروه 10, بازیکنان, برای مثال, یا چهار گروه هشت.

او اضافه کرد که شعله های آتش در حال آگاه از محدودیت های بالقوه اگر آنها مجاز به بازگشایی آنها امکانات خود را به بازیکنان غیر رسمی دسترسی به یخ و اتاق پانسمان.

“به طور کلی آن را مثبت و در مقابل اگر این پیام بود که ما در مستند اینجا برای چند ماه” Treliving گفت. “اما ما در حال تبدیل کمی به حالت عادی در اینجا.”

قبل از Treliving را استخدام به عنوان مدیر کل در بهار 2014, شعله های آتش کشید انتقاد در سال 2009 زمانی که برخی از بازیکنان و خانواده های آنها دریافت واکسن آنفولانزا H1N1 در یک کلینیک ویژه با کمک آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی.

او نشان داد درمان ترجیحی مانند که نمی خواهد در مورد این زمان در اطراف وقتی که می آید به سلامت و ایمنی است.

“ما هرگز به در یک موقعیت که در آن ما با دور زدن و یا جلوتر از خط” Treliving گفت. “من در اینجا برای آنفلوآنزای (H1N1) شات وضعیت اما من شنیده ام زیادی در مورد آن و قطعا ما نمی خواهیم از تکرار آن است.”

Treliving مطمئن بالقوه خود برنامه را برآورده AHS و استانی دستورالعمل اما هیچ عجله برای قرار دادن هر چیزی به حرکت نشده است.

آنها باید به دنبال روش های درست مثل هر کس دیگری است.

“شما باید به پمپ ترمز کمی در اینجا” Treliving گفت. “آنها در حال رفتن به اجازه دهید ما می دانیم. کلید همه این مسائل در حال رفتن به تست و من فکر می کنم ما باید مراقب باشید — مردم وجود دارد که نیاز به تست که راه مهم تر از ما هستند … زمانی که شما شروع به صحبت کردن در مورد اگر و وقتی که زمان می آید زمانی که ما می توانیم دوباره درگیر که به آمد که بیشتر جامعه مجاز است برای جمع آوری به یک حد خاص.”

ماهیت ورزش هاکی در هر سطح — از جمله حرفه ای — شامل تماس اتفاقی یا عمدی. وجود دارد بسیاری از متغیرها و غیرقابل کنترل جنبه های بازی از بهداشت و ایمنی دیدگاه فیزیکی ساخت فاصله تقریبا غیر ممکن است.

تست Treliving معتقد است بازی خواهد کرد و نقش مهمی در بازگشت خود را به یخ برای اطمینان از بازیکنان ندارد coronavirus.

“این طبیعی است که ما شده ایم زندگی شش هفته به نظر می رسد واقعا عجیب و غریب ما قصد داریم برای رسیدن به یک نقطه که در آن بازی هاکی خواهد شد اتفاق می افتد و مردم خواهد بود برخورد,” Treliving گفت. “اما ما وجود دارد هر زمان که ما وجود دارد.

“ما فقط به دنبال جهت و هر زمان که ما مجاز به رسیدن به آن نقطه ما وجود دارد.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>