شعله های آتش GM Treliving حواس شتاب در NHL بازگشت به طرح اقدام

شعله های آتش مدیر کل براد Treliving گفت: در هفته رسانه های کنفرانس تلفنی روز شنبه که او انتظار دارد اخبار هفته بعد از NHL در مورد راه اندازی مجدد سناریو همراه با اخبار مربوط به 2020 NHL پیش نویس است.

وجود دارد بسیاری از قطعات در حال حرکت وقتی که می آید به لیگ ملی هاکی بازگشت به طرح اقدام و تقریبا همه آنها را به چیزی برای انجام با NHL خود را.

اما یک مانع عمده در راه ایستاده بالقوه relaunch است که توانایی عبور از کانادا و امریکا که به نظر نمی آید باز می شود به صورت غیر ضروری سفر هر زمان به زودی.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: مذاکرات برای تمدید توافق بین کشورهای در حال “خوب” را به عنوان کانادا به دنبال فشار اصلی, مارس 21 بازگشایی مرز تاریخ ژوئن 21.

که می تواند تاثیر شعله کلگری در بزرگ راه, با توجه به یک تکه بزرگ از این تیم فاصله فیزیکی در بخش های مختلف ایالات متحده

متی Tkachuk است که با خانواده اش در سنت لوئیس. جانی Gaudreau است با او در نیوجرسی. نوح Hanifin در منطقه بوستون. نه به ذکر است بازیکنان دیگر در سراسر اروپا است.

شعله های آتش مدیر کل براد Treliving گفت: در هفته رسانه های کنفرانس تلفنی روز شنبه که او انتظار دارد اخبار هفته بعد از NHL در مورد راه اندازی مجدد سناریو همراه با اخبار مربوط به 2020 NHL پیش نویس است.

اما, البته, کانادا-مرز ایالات متحده و توانایی بازیکنان برای عبور از یک منبع نگرانی است.

“ما نظارت است که روزانه و این چیزی است که لیگ را در نظر می گیرد,” Treliving گفت. “شما عامل است که در. به عنوان شما ساخت این جدول زمانی زیادی وجود دارد شما باید برای قرار دادن به مخلوط. اگر شما می خواهید برای شروع در این تاریخ شما باید پوشش کردن بسیاری از چیزهایی که شما می توانید قبل از رسیدن به آن تاریخ است. در حال حاضر شماره 1 است که توانایی به کشور و دسترسی به مرزهای. شماره 2 یک دوره قرنطینه اگر شما را از طریق دریافت کنید. این لیگ در تلاش است تا عاملی که در زمانی که آنها در ساخت جدول زمانی خود را. نیز وجود دارد که بحث در رفتن با هر دو دولت های فدرال از یک طرح در محل.

“برای من این یک فرایند دو مرحله ای. شما باید در نهایت قرار دادن با هم یک طرح اما یک طرح منوط به تغییر بر اساس شرایط بازار است.”

و او اضافه پزشکی ترخیص کالا از گمرک توسط سازمان بهداشت و درمان از جمله آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی است که آغاز شده است اجازه می دهد برخی از کسب و کار در استان به بازگشایی در این هفته به عنوان بخشی از یک مرحله 1 relaunch.

به عنوان دور به عنوان NHL relaunch هیچ چیز تعیین شده است در سنگ در میان بازگشت به بازی بازی های کمیته که متشکل از کمیسر گری Bettman معاون کمیسر لایحه دالی ارشد اجرایی معاونت Colin Campbell, NHL, برنامه ساز استیو Hatze Petros, nhl on nbc مدیر اجرایی همین Fehr, nhl on nbc مدیران متیو اشنایدر همین Zavelo و استیو وب و NHL بازیکنان کانر McDavid جان توارث جیمز ون Riemsdyk علامت Scheifele و ران Hainsey.

اما با شهرستانها در هر دو طرف مرز تسهیلات وجود داشته است واقع بینانه تر ایده ها چگونه بازیکنان را به زودی قادر به بازگشت به امکانات آموزشی برای تمرین در گروه های کوچک در حالی که پیوستن به محلی COVID-19 اقدامات پیشگیرانه.

“احساس من این است که با به دست آوردن شتاب در طرح” Treliving گفت. “همه چیز را منوط به زمانی که شما می توانید اجرای این طرح است. من فکر می کنم آنها امیدوارم شدن به یک نقطه (که در آن تصمیم گیری خواهد شد). اما خواهیم دید. اما من فکر می کنم امیدوارم تا هفته آینده ما می تواند در یک موقعیت که در آن آنها را به یک طرح.

“من احتیاط هر کسی که این همه موضوع برای سلامتی (مقامات) تست بیشتر و پزشکی می توان آن را به دست آورد.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>