شعله های آتش GM Treliving در پاسخ به شایعات می گوید Gaudreau ‘تا به نگاه هرگز بهتر’

گمانه زنی ها تا به حال براد Treliving بخار پز.

پس از یک جفت از تحلیلگران یکی در تورونتو دیگر در ونکوور — تعجب با صدای بلند اگر جانی Gaudreau اسکیت با شعله کلگری’ کوچکتر آموزش-اردوگاه گروه به عنوان نوعی مجازات برای او پس از مکث مطبوع سطح Treliving با عجله به دفاع از خود بازیکن ستاره.

“جانی Gaudreau تا به نگاه هرگز بهتر” Treliving اعلام کرد. “من می توانم صحبت می کنند به اندازه کافی بالا به سطح کار که جانی قرار داده است در طول شکستن. این آشکار بود که من او را دیدم — من فکر نمی کنم او تا به حال نگاه بهتر است. برای کسانی که در حضور ما در شیوه های او کاملا پرواز وجود دارد. او را در یک قاب بزرگ از ذهن …

“من کاملا نشئه که در آن با جانی Gaudreau است در حال حاضر.”

مگر اینکه شما بوده ام بدون wifi پس از شعله های آتش’ باز خود را راه اندازی مجدد اردوگاه آموزشی در Saddledome شما بدون شک شنیده اید Gaudreau و هشت تیمی و پنج دیگر به جلو دو defencemen و یکی netminder شده اند اسکیت در جداگانه بعد از ظهر ،

در ضمن جانی هاکی معمول linemates — Sean موناهان و الیاس Lindholm — در میان 23 مردانه در جلسه صبح.

شعله های آتش, bound by NHL/nhl on nbc دستور به اظهار نظر در مورد هر گونه مسائل بهداشتی را تکرار بار بی شماری است که عجیب و غریب تقسیم دیکته شده توسط “شرایط است.”

که دعوت حدس و گمان است.

برخی از connect-the-dotters نمی آیند حتی نزدیک است.

شایعات البته واقعیت زندگی در ورزش حرفه ای به خصوص برای یک چهره از حق رای مرتب کردن بر اساس مانند Gaudreau.

Treliving به عنوان شعله های آتش’ مدیر کل به طور معمول تلاش می کند آنها را نادیده گرفت. او به ندرت در آدرس آنها است.

در روز پنج شنبه او نمی تواند خاموش ماندن.

“هر فکر که مردم در حال اسکیت با افراد خاصی به این دلیل که آنها در مشکل و یا انجام نمی آنچه که آنها قرار است انجام دهد درست نیست. آن است که 100 ٪ نادرست” Treliving گفت. “ما تا به حال برای جدا کردن گروه های ما به دلیل شرایط و ما در حال گرفتن هر احتیاط مورد نیاز است. ما آن را در ترک آن است. در روز امروز و سن است که ما در, ما در حال تلاش به عنوان محتاط و اجازه قانون ایمنی روز و تکیه بر ما متخصصان پزشکی که انجام یک کار بزرگ است. و این چیزی است که ما رفتن به ادامه انجام دهید.

“من نمی توانم استرس به اندازه کافی به آن است که بچه های ما انجام داده اند بیشتر از من فکر کردم آنها را در طول دوره استراحت برای اینکه کاملا صادقانه از یک سطح مطبوع. و من نمی تواند بیشتر مصمم است که هیچ کس دچار مشکل است هیچ کس هیچ کاری اشتباه هیچ کس منظم بودن … که نه دلیلی برای این گروه است.”

Gaudreau مانند بسیاری از NHLers تا به حال برای دریافت خلاق به در شکل باقی بماند در طول مکث.

پس از رفتن به خانه به کرنیس پوینت, N. J. او بلافاصله دستور داد Peloton دوچرخه. او خواهد توری تا اسکیت و برای 10 تا 15 مایل اغلب با پدر و مادر خود را tagging همراه بر روی دوچرخه خود را.

خواسته در یک ویدئو کنفرانس روز شنبه در مورد گمانه زنی 26 ساله به چپ جناح به نظر نمی رسد بیش از حد fussed.

“ما شده است از ورزش در حالی که تا زمانی که یک خبرنگار و یا کسی که می شود برخی از وزوز شاید سعی کنید برای اجرای آن من حدس می زنم چرا که وجود ندارد بسیاری از داستان بیرون آمدن از اخیر” Gaudreau گفت. “من احساس می کنم خوب است. من احساس تازه است. من هیجان زده می شود در یک گروه نه در حال حاضر چون من از تکرار اضافی در. خاموش بودن یخ برای دو یا سه ماه همه تکرار شما می توانید بسیار مهم است.

“من فکر می کنم گروه ما انجام داده است یک کار بزرگ همه نه از ما. ما در حال اسکیت سخت و کار سخت است و ما در حال گرفتن کسانی که اضافی تکرار در و که قصد کمک به ما در دراز مدت است.”

در واقع با چند تا از بدن کسانی که نه لازم نیست زمان زیادی را برای گرفتن نفس خود را بین دریل.

اگر شما تماشای اواخر جلسه با این حال, شما می توانید بگویید این نیست کیسه-اسکیت و یا بازداشت دوره.

Treliving به خبرنگاران گفت: شعله های آتش را “یک ایده خوب” در مورد زمانی که آنها را ترکیب و یا تصادفی به دو گروه تمرين-camp, گروه, اما او نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن جزئیات در مورد طرح تغییرات.

“من در حداقل نگران آن است که ما در حال پشت” Treliving گفت. “کوچکتر آنها در حال انجام همان عمل به عنوان اولین گروه اما با خیلی کمتر ، خیلی شوخی است که در حال حاضر رفتن که تیم B خواهد بود اسکیت محافل در اطراف تیم یک زمانی که همه با هم.

“من امیدوار هستم که خیلی زود است اما ما در حال رفتن به فقط محتاط باشد.”

هر زمان که آن روز آمده, این امر می تواند نشانه خوبی است اگر Gaudreau بهترین بازیکن بر روی یخ.

شعله های آتش کاملا رک و پوست کنده به او نیاز بود.

اندکی جناح نبود به عنوان سازنده این زمستان گذشته اگر چه او هنوز هم به پایان رسید دوم در تیم نمودارها با 58 امتیاز — 18 اهداف و 40 یاران — در 70 بازی.

اگر او می تواند لرزش کردن گذشته خود حذفی مبارزات و تفاوت ساز در بازی در دور برابر Winnipeg Jets و امیدوارم فراتر از آن است که به سرعت فراموش می شود.

“من او را دوست داشتم. من دوست های زیادی در مورد او گفت:” شعله های آتش مربی موقت جف Ward خواسته به ارزیابی Gaudreau عملکرد از طریق چهار روز از تابستان اردوگاه. “او تا به بسیاری از پرش. او را به عقب می آیند در شکل بزرگ است. او کار بسیار سخت است. او را با داشتن سرگرم کننده وجود دارد. او یک لبخند بر روی صورت خود, که بسیار مهم است — این است که زمان از سال شما را به لذت بردن از.

“بنابراین همه چیز را ما می خواستیم از جانی … در حال حاضر او را به بررسی تمام جعبه. ما واقعی خوشحال که در آن او است. ما واقعی راضی چگونه او را بازی می کند. و ما در حال اضطراب به او به عقب بر گردیم در سمت چپ با Monny و Lindy.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im