شعله های آتش GM Treliving خوشحال CBA جدید و بازگشت به بازی بازی های تصویب شده توسط nhl on nbc

شعله کلگری’ بهترین-از-پنج سری در برابر Winnipeg Jets به واجد شرایط برای پلی آف جام استنلی است رفتن و پا زدن در Aug. 1 با 1 بازی در ادمونتون hub location.

لیگ ملی هاکی و لیگ ملی هاکی بازیکنان ارتباط در نهایت از آن ساخته شده رسمی.

وجود خواهد داشت هاکی در این تابستان.

پس از نزدیک به چهار ماه توقف با توجه به COVID-19 همه گیر دو طرف به یک توافق شب جمعه و تصویب چهار سال تمدید به توافق دسته جمعی از طریق 2025-26 فصل همراه با ساخت NHL ‘بازگشت به بازی’ برنامه رسمی.

برای شعله کلگری به این معنی که خود را بهترین-از-پنج سری در برابر Winnipeg Jets به واجد شرایط برای پلی آف جام استنلی است رفتن و پا زدن در Aug. 1 با 1 بازی در ادمونتون hub location.

“قطعا آن را احساس می کند مانند آن را در حال حرکت رو به جلو” گفت: شعله های آتش مدیر کل براد Treliving که باشگاه بازی خواهد کرد بازی های 2 و 3 در Aug. 3 و 4 بود. “ما برنامه ریزی شده برای آن در تمام طول. این یک مانع بزرگ در یک فرایند طولانی پس از آن خوب است که تصویب هر دو طرف و ما را نگه دارید در حال حرکت رو به جلو است.”

در انتشار ارسال شده توسط NHL این توافق نشان میدهد که این کنفرانس نهایی و نهایی جام استنلی برگزار خواهد شد در ادمونتون را راجرز محل. در ضمن هر تیم مجاز خواهد بود را به حداکثر 52 نفر به مناطق امن و یا ‘حباب’ در مرکز شهرستانها از جمله حداکثر 31 بازیکنان.

زمانی که فاز 4 لگد کردن هر یک از 52 نفر از اعضای باشگاه پرسنل تست خواهد شد روزانه برای COVID-19 و همچنین تجویز روزانه دما کنترل و علامت نمایش.

گزارش ها حاکی است که نزدیک به 79 درصد از nhl on nbc عضویت رای دادند به نفع CBA جدید و بازگشت به بازی’ برنامه.

با توجه به نامشخص کسب و کار و آب و هوا ارائه شده توسط جهانی همه گیر همراه با ابری از آینده Treliving خوشحال است با این خبر.

“به CBA انجام شده در این محیط است که ما تمام شده است, زندگی در, نامشخص زمان ها و همه چیز که در جریان بوده است,” او گفت:. “شما واقعا فکر می کنم در مورد آن شده است وجود دارد یک مکث در بازی ما بدست CBA فرمت و “بازگشت به بازی’ طرح را با هم در یک زمان هنگامی که وجود دارد بسیار قطعیت. بسیاری از روز (از طریق COVID-19 pandemic) شما بدونم ‘چه می گذرد (در جهان)?’

“من فکر می کنم (NHL کمیسر) Gary Bettman, (معاون کمیسر) لایحه دالی و همه مردم در لیگ و PA باید تقدیر در کار است که انجام شده است و ما را به این نقطه است.”

یک انتقادی تاریخ تقویم نیز منتشر شد که شامل جزئیات 2020 NHL پیش نویس که به تعویق افتاد از این گذشته ماه ژوئن تا اکتبر. 9 و 10.

استنلی کاپ اهدا خواهد شد در آغاز اکتبر در حالی که 2020-21 فصل آغاز خواهد شد در ماه دسامبر.

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی در رفتن در یک دوره کوتاه از زمان” Treliving گفت. “آن را مصرف گزش کوچک در اینجا تمرکز ما در حال آماده شدن برای دوشنبه (شروع آموزش در اردوگاه) و رفتن را از طریق اردوگاه و آماده. اما اساسا از آغاز ماه اکتبر از طریق Dec. 1 وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی در رفتن. شما فقط خودتان را با آنچه قرار است رخ دهد آماده و اجرا است.”

بعدی شروع از روز دوشنبه اردوگاه آموزشی در Scotiabank Saddledome و فاز 3 از NHL ‘بازگشت به بازی’ طرح است.

“این همه چیز همان است که باید اتفاق می افتد (مانند فصل عادی) اما آنها در زمان های مختلف سال است و آنها در جانشینی سریع” Treliving گفت. “این خوب است که بدانید دقیقا چه کسانی که تاریخ در حال حاضر بنابراین شما می توانید آماده.

“اما ما آماده هستیم.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de