شعله های آتش’ پارسه آماده برای مجازی faceoff در تصویری-بازی چالش

این Tkachuk برادران را شکوفا به قدرت به جلو هر دو سخت که مسئولیت رسیدگی به برای خود NHL مخالفان.

اما فقط تصور کنید که آنها را شبیه به این …

“رشد من به یاد داشته باشید ما همیشه خود ما بازیکنان NHL بازی های ویدئویی و ما خودمان را مانند 6-پا-10 و 300 پوند فقط و 99 (امتیاز) در اسکیت و ما می خواهم به اطراف و جانوران وجود دارد خارج وجود دارد” دست هایش را متی که اقدامات معقول تر 6-پا-2 و 202 پوند. به عنوان یک جایگزین کاپیتان و رفتن به پسر برای شعله کلگری. “در حال حاضر ما در آن بازی واقع بینانه و به ما در تیم های جداگانه آن بسیار سرد است. اما راستش من فکر نمی کنم آن را به عنوان سرد به ما به عنوان آن است که به برخی از افراد و یا برخی از بچه ها که بازی بیشتر از این از ما. آنها فکر می کردند زمانی که ما برای اولین بار وارد لیگ, ‘چگونه دیوانه است که شما در بازی های ویدئویی?’

“من به یاد داشته باشید زمانی که من در لندن, تیم جدید در بازی های ویدئویی. رفقا من در آن زمان فکر می کردم که آنقدر سرد بود که من در NHL 16 یا NHL 17 یا هر آنچه در آن بود, بازی, برای لندن. و پس از آن در سال آینده آنها با من برای کلگری. این بسیار خنده دار است.”

در روز پنج شنبه با طرفداران تماشای از طریق Twitch یا یوتیوب یا دیگر سایت های متی خواهد شد بازی EA Sports NHL 20 را به عنوان خود.

ایضا برای برادر, بردی, حق رای دادن قطعه برای سناتورهای اتاوا.

با روی یخ عمل متوقف شد با توجه به COVID-19 گیر برخی از بزرگترین نامها در ورزش مواجه شود طی هفته های آینده در NHL بازیکن چالش بازی با 32 تیم از جمله در عین حال-به-نام گسترش تیم ملی در سیاتل نشان داده شده در ویدیو-بازی مرحله نهایی مسابقات. (سیاتل پرنیان انتاریو-مطرح لوقا Willson یک آمریکایی NFL را Seahawks.)

پنجشنبه بازکن چاله کلگری در برابر اتاوا Tkachuk مقابل Tkachuk.

نوح Hanifin نیز در کنترل شعله های آتش در این رابطه از سه matchup خواهد شد که پخش آنلاین در 3 p. m. MT.

“من بازی NHL زیادی که من بچه بودم. آن را مورد علاقه من فیلم بازی زمانی که من جوانتر بود گفت:” Hanifin است که پشت در بوستون با خانواده خود را به عنوان او در انتظار کلمه در NHL دوباره شروع. “من از نوع بازی را متوقف که من بزرگتر شدم اما در حال حاضر با این قرنطینه چیزی که من در بازی یک تن. آن را کمی وحشت زده گاهی به ببینید که چگونه مشابه آنها می تواند شما را نگاه بر بازی های ویدئویی, اما آن را بسیار سرد است.”

درست مثل Tkachuk مدتها قبل از EA ورزشی نویسان شد, ساختمان Hanifin مشخصات صاف-اسکیت defenceman انجام آن خود را.

“همیشه 99 کلی در همه چیز از دوره” Hanifin دست هایش را. “فقط به بازگشت و بازی در حال حاضر و ببینید که چگونه به دور آن می آیند و ببینید خودتان را در این بازی آن را بسیار شسته و رفته است.”

متی Tkachuk برای آنچه در آن ارزش, رتبه 86 در NHL 20 چهار امتیاز بالاتر از برادر کوچکترش. (Hanifin است 84.)

روی یخ Tkachuk صاحب 3-1 رکورد در چهار بزرگ-لیگ matchups در برابر بردی اما شعله های آتش’ all-star چپ جناح اصرار او underdog هر زمان که پلی استیشن برق وصل است.

برادران شده اند جدا از هم در خانه خانواده خود را در سنت لوئیس, رقابت سر به سر در فقط در مورد همه چیز شما می توانید از فکر می کنم.

“من به دنبال به جلو به بازی در برابر بردی اما او را پرنیان در خانواده, بنابراین من می دانم که من هیچ شانسی در برابر او گفت:” متی teeing تا کمی از زباله صحبت کنید. “من حدس می زنم که تفاوت بین من و او — من دوست دارم انجام مسائل و او فقط پارک الاغ خود را راست بر روی نیمکت تماشا و بازی بازی های ویدئویی.

“من شده اند تماس گرفته شده در بازی های ویدئویی تا آنجا که او است اما امیدوارم که من می تواند خوش شانس دریافت کنید. امیدوارم شعله های آتش می تواند ضرب و شتم تا سناتور و ضرب و شتم در بردی وضعیت روانی و همچنین وقتی که می آید به بازی های ویدئویی است. زیرا من می دانم که او بسیار با اعتماد به نفس در آینده به این, بنابراین من می خواهم به او یک طعم و مزه دارو خود را و آن را به او خیلی خوب است.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>