شعله های آتش رو به جلو سام بنت خارش برای یکی دیگر از قوی حذفی نشان

سام بنت ممکن است شروع حذفی ریش از ابتدا.

برای شعله کلگری رو به جلو پچ موهای صورت بوده است که عمدتا دائمی بیانیه مد.

اما NHL همه گیر احتیاطی — از جمله استفاده اجباری از یک ماسک در اتاق وزن اتاق و در جلسات تیم — تا دوم حدس زدن خود شف.

“این بسیار آزار دهنده به صداقت” بنت گفت. “من صحبت کردن (میلان) Lucic و به همین دلیل او در واقع خود را تراشیده. من فکر کردن در مورد انجام همان, اما من قصد دارم به سعی خود را به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن آن را به عنوان طولانی به عنوان من می توانم.”

علاوه بر ریش خود را وجود دارد چیز دیگری است که شنود بنت.

24-year-old نقش sandpapery سبک شده است و چهار به علاوه ماه پس از او شده است قادر به کاهش رونق در حریف.


داور استیو Kozari, سمت چپ, اسکورت Calgary Flames مرکز سام بنت به نیمکت به عنوان او را به Colorado Avalanche تیم جعبه هنگامی که بازیکنان طعنه زدن بنت پس از مبارزه خود را با کلرادو جناح چپ مت کالورت در سومین دوره بازی 3 از دور اول NHL هاکی حذفی سریال, دوشنبه, مارس 15 2019 در دنور. بهمن برنده 6-2. (AP Photo/David Zalubowski) ORG XMIT: CODZ122

روز سه شنبه intrasquad داد و بیداد در Saddledome بود طبعا یک هیچ-hitter. روز چهارشنبه شعله های آتش’ تابستان-کمپ لذت می برد یک روز کردن شاید گذشته خود را قبل از آنها سر در شمال برای بررسی به توپی-شهر حباب در ادمونتون.

تفکر است که بچه ها ممکن است نیاز به چند بازی را به میل لنگ شدت هنگامی که جن قطره در NHL سابقه بازی در دور اما بنت فکر نمی کند صفر-به-شصت است برای رفتن به یک مشکل است.

“صادقانه بگویم فکر نمی کنم از آن خواهد بود که سخت من شده است خارش به بازی و فیزیکی” بنت گفت. “من فکر می کنم حتی در زمانی که ما انجام برخی از جنگ دریل آن احساس خوبی به برخی از تماس دوباره و پاک کردن بعضی از بچه ها. بنابراین من فکر نمی کنم آن را به مشکل در همه. من واقعا به دنبال به جلو به اولین فرصت به وضع بدن و شروع به بازی فیزیکی و دوباره.”

بنت یکی از هتریک از شعله های آتش با 100-به همراه بازدید قبل از همه گیر مکث — تنها Lucic و متی Tkachuk اعتبار شد با برخورد بیشتر — اما شماره 93 انجام نمی آسیب به همان اندازه به عنوان هر کسی که امیدوار بودم در ستون دیگر در آمار-ورق. او موفق فقط هشت گل و چهار پاس گل در 52 گردش.

چیزی که بنت همیشه به نظر می رسد به بازی بهترین هاکی در پست های نجومی کانون توجه است.

یک سال-و-تغییر پیش تنها او و پس از-ترک جن-چوب پنبه مایک اسمیت بالا برده و سطح خود را در دور اول با صدای تلپ افتادن در برابر Colorado Avalanche. بنت ارسال شده یک تیم-بهترین پنج امتیاز به عنوان بسیاری از بازی ها در این سری است.


شعله کلگری’ سام بنت مرتب جن در یک فرصت گلزنی برابر Colorado Avalanche goaltender Philipp Grubauer در طول بازی دو استنلی جام حذفی در کلگری در روز شنبه 13 آوریل 2019. گاوین جوان/Postmedia

به عنوان هیجان ایجاد شده نسبت به بهترین خود را از پنج بازی در برابر Winnipeg Jets, انتظار برای دیدن نام خود را در هر لیست می شود X-عوامل شعله های آتش.

با وجود ناچیز تولید در طول ماه های زمستان او خواهد بود هدفمند به عنوان یک جای خواب توسط بسیاری حذفی poolies.

“اولین و مهمترین من فکر رقابت در سطح بسیار عالی بود” گفت: شعله های آتش مربی موقت Geoff بخش بازتاب در بنت نشان دادن در برابر Avs بهار گذشته. “من فکر کردم که او یک مرد است که واقعا مبارزه. من فکر کردم او ساخته شده بسیاری اتفاق می افتد زمانی که او بر روی یخ. من واقعا احساس می کردم که او به ارمغان آورد یک بازی است که شما می خواهید را به در حذفی زمان. بنابراین برای ما او یک نقطه روشن در سال گذشته برای مطمئن در پلی آف.

“و او دارای سابقه است. او دارای سابقه خوب بودن حذفی مجری و ما انتظار نداریم که آن را هر گونه متفاوت این زمان در اطراف. او یک پسر که خیلی افتضاح از غرور در قادر بودن به بازی خوب در این زمان از سال و تاریخ خود را نشان می دهد که او به شرح زیر از طریق آن است.”

که مستلزم این سوال که آیا این پتانسیل حذفی گل میخ مناسب در شعله های آتش’ صف?

با درک Ryan گم شده در عمل با توجه به نوع آسیب عضلانی بنت شده بود moonlighting به عنوان یک سوم خط مرکز اسکیت بین Lucic و دیلون Dube.

Ryan, اما, بازگشت, برای روز سه شنبه داد و بیداد و در حالی که او بلافاصله متصل به نقطه ممکن است آن را تنها یک ماده از زمان است.

شعله های آتش’ top سه نفر است که ظاهرا با جانی Gaudreau پیوست با شان موناهان و الیاس Lindholm.

خود واحد دوم — Mikael Backlund flanked توسط Tkachuk و اندرو Mangiapane شد در هفته قبل از شکستن بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای ظروف سرباز یا مسافر با آن شیمی.

تا جایی که خواهد که ترک بنت? پشت در چهارمین خط ؟

او را یک هفته دیگر از شیوه — به همراه روز سه شنبه نمایشگاه در برابر Edmonton Oilers در خالی راجرز محل — به زور به نوعی از ان سو حرکت کردن.

“شما فقط از شروع تازه است. شما لازم نیست که هر یک از این مسائل است که رفت و در طول سال” بنت گفت: اوایل در اردوگاه. “من فکر می کنم هر کس برای به دست آوردن نقطه خود را و هیچ کس واقعا دوخته در هر نقطه خاص, بنابراین برای یک مرد مثل من که همیشه در تلاش برای اثبات چیزی را نشان دهد و من سزاوار تر از نقش آن را یک فرصت بسیار عالی برای خودم.”

در گذشته هنگامی که برگشتی رول در اطراف فرصت می آیند ضربه زدن به این بی باک به جلو است.

او می خواهم برای ادامه آن سنت است. او است خارش به ابتدا و نه فقط به این دلیل که ماسک و ریش را یک تحریک کننده دسته کوچک موسیقی جاز.

“من فکر نمی کنم چیزی تغییر” بنت گفت. “من هیجان زده برای حذفی هاکی و من فکر می کنم آن را به ارمغان می آورد بهترین از من. من نمی تغییر هر چیزی در ذهن من و یا تهیه یا چیزی شبیه به آن. من فکر می کنم آن را فقط یک مقدار زیادی از هیجان و بسیاری از آدرنالین … و من فقط بیرون رفتن و بازی است.”

“این یک زمان سرگرم کننده را به بازی است,” او اضافه شده است. “این آسان برای بازی. و این سبک از بازی که در آن واقعا فیزیکی واقعا احساسی. و زمانی که من بازی من بهترین است.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>