شعله های آتش رو به جلو اندرو Mangiapane بازگشت به خانه پس از چهار روز رفت و آمد

اندرو Mangiapane شد prepping برای آنچه که او امیدوار خواهد بود عمیق حذفی اجرا.

و سپس به طور ناگهانی او برای بسته بندی یک درایو طولانی و کاملا متفاوت مرتب کردن بر اساس.

با NHL فصل متوقف شد با توجه به COVID-19 گیر شعله کلگری رو به جلو و دوست دختر خود را لود کردن یک اجاره جیپ چروکی برای 3,400-کیلومتر 35-ساعت roadie به بولتون, Ont.

“ما آن را در طول چهار روز پس از آن بود بیش از حد بد” Mangiapane گفت. “این بسیار آسان درایو آن را فقط ، واقعا طولانی است. از طریق چمن زار طریق ساسکاچوان وجود دارد نه بیش از حد در رفتن را از طریق وجود دارد. سپس هنگامی که شما ضربه انتاریو شما شروع به دیدن درختان و سنگها و تمام. پس از آن یک درایو به یک درایو زیبا بود اما فقط طولانی است.

“شما در این Trans-Canada بزرگراه فقط رانندگی برای مدت زمان طولانی. این یک ماجراجویی است.”

آن را ضرب و شتم جایگزین.

در طول راه Mangiapane و او بهتر است نیم ساخته شده یک شب توقف در برندن مرد., و سپس در تهوندر بای و Sault Ste. ماری, Ont.

“ما می تواند پرواز کرده اما آن را فقط به امن تر در سر ما نه هواپیما و نه نگرانی در مورد تمام است که گفت:” Mangiapane که تبدیل 24 هفته گذشته است. “بنابراین ما تصمیم به درایو و فقط کمی جاده-سفر خارج از آن.

“ما فقط پر پشت با همه مسائل ما و ما رفت.”

شما به سختی می تواند سرزنش Mangiapane پس از آن 35-ساعت کروز در سراسر استانهای کشور اگر او می خواهم که به اقامت کردن پیاده رو در حالی که برای.

ظاهرا نه.

قادر به رفتن به پیست و مصمم به ماندن در شکل در مورد فصل رزومه سریع جناح به تازگی سرمایه گذاری در دیگر حالت از حمل و نقل.

“من به برخی از دمبل در اینجا و من یک تردمیل به طوری که یکی دیگر از دلایل که چرا من تصمیم به بازگشت به خانه — من بیشتر دسترسی به تجهیزات در اینجا” Mangiapane گفت. “و من فقط خرید اسکیت به طوری که سرگرم کننده رفتن در اطراف بلوک با آن و stickhandling و فقط به انجام آنچه من می توانم.

“این نوع سخت — سخت تر از من به یاد داشته باشید من به شما بگویم که” او ادامه داد: با خندیدن guesstimating او تا به حال شده است در اسکیت از او در مورد 10. “و سخت به متوقف شود. شما به یک دیوار و زمانی که شما می دانید شما انجام می شود درست است ؟ اما آن را سرگرم کننده است. این من به ارمغان می آورد به روز جوان زمانی که من تمرین در گاراژ من تیراندازی pucks و تمام.”

همه که عمل پرداخت این زمستان برای Mangiapane شعله های آتش’ بهترین برک آوت داستان 2019-20 قبل از عمل متوقف شد به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس.

او در حال حاضر بریده حرفه ای-بالا 17 اهداف و 32 امتیاز و به نظر می رسید به حفاری یک نقطه در کنار Mikael Backlund و متی Tkachuk در چه بود کلگری بهترین خط در هفته منتهی به توقف ناگهانی. او قطعا خودش را به عنوان یک بخشی از برنامه بلند مدت در Saddledome.

“با Chucky و پشت ما بودند و برخی از ما بهترین هاکی, من فکر می کنم فصل” Mangiapane گفت. “پس از آن ناامید کننده است اگر آن را برای پایان دادن به, برای پایان دادن به آن را دوست دارم. من فکر می کنم حتی ما کل تیم ما بازی هاکی بزرگ و این چیزی است که شما می خواهید به عنوان برگشتی. پس از آن دشوار در این راه است. اما خودم شخصا, من فکر می کنم, آره, من در زمان برخی از گام های رو به جلو در این فصل است. من فکر می کنم آن را فقط به اعتماد به نفس بیشتری در راه من می دانم که من می تواند بازی کند. که بزرگترین چیزی که برای من اعتماد به نفس و فقط به گرفتن این فرصت را به بیرون رفتن وجود دارد و نشان می دهد تیم من و خودم, آنچه که من می توانید انجام دهید. من همیشه اعتقاد خودم, اما آن را فقط به خوبی قادر به بازی با آن بچه ها می شود و با توجه به اینکه فرصت است.

“من فکر می کنم همه امیدوار است که فصل ادامه دارد اما من حدس می زنم هیچ مهم نیست که چگونه آن را به پایان می رسد از آن شده است یک مثبت فصل برای خودم,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم من در زمان گام در این فصل تا کنون. من حدس می زنم من افتخار است اما من فکر می کنم بیشتر وجود دارد که من قطعا می تواند هنوز هم نشان می دهد. من فکر می کنم من فقط از نوع شروع.”

وجود مداوم گزارش می دهد که NHL امیدوار است برای تابستان دوباره شروع جام استنلی تلاش کشش به ماه اوت است.

که begs سوال اگر Mangiapane می شود یک تماس را به بازگشت به کلگری خواهد او جرات آن درایو را دوباره ؟

او می خندد.

“من مطمئن هستم که اگر این فصل برای رفتن به عقب در ویروس کم باشد,” او گفت:. “بنابراین من فکر می کنم من می خواهم بیشتر تمایل به پرواز, به خصوص با توجه به زمانی که درایو بود. من حدس می زنم ما نمی دانیم تا زمانی که آن اتفاق می افتد, اما من با تکیه به سمت پرواز است.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>