شعله های آتش farmhands نا اهل لغو امید به تبدیل شدن به سیاه aces

آمریکا هاکی لیگ اعلام کرده است لغو مانده از آن 2019-20 کمپین و حذفی فشار با توجه به جهانی همه گیر به سختی تعجب اما هنوز هم یک بد شانسی برای کسانی که معتقد استاکتون گرما می تواند ادعا برای کالدر عنوان جام.

این رسمی است که آنها نمی تواند بازگشت به استاکتون کالیفرنیا این بهار.

برخی از شعله کلگری’ مزرعه-clubbers هنوز امیدوار به احضار به Saddledome در نه چندان دور آینده.

آمریکا هاکی لیگ اعلام کرده است لغو مانده از آن 2019-20 کمپین و حذفی فشار با توجه به جهانی همه گیر به سختی تعجب اما هنوز هم یک بد شانسی برای کسانی که معتقد استاکتون گرما می تواند ادعا برای کالدر عنوان جام.

NHL اما هنوز هم تیر اندازی برای یک راه اندازی مجدد به فصل و کلمه است که در هر تیم نیز باید یک تاکسی تیم ملی — یا سیاه aces به عنوان آنها اغلب به نام — در انزوای خود حباب در مورد صدمات.

“این پیام را به آنها همچنان به انجام آنچه آنها در حال انجام است که در شکل باقی بماند و آماده شود به صورت بالقوه تماس با اگر و وقتی که می آید” گفت: شعله های آتش دستیار مدیر کل براد Pascall که نظارت AHL وابسته است. “بنابراین بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در حال حاضر در بازگشت به بازی (NHL). اما یک چیز آنها می توانید کنترل است که برای انجام هر کاری که آنها می توانند به در شکل باقی بماند و فقط آماده شود.”

آن را به نظر می رسید مانند یک تشریفات برای چندین هفته است که AHL خواهد قراضه بقیه فصل آن.

که نمی لزوما کاهش ضربه هر زمانی که آن را تایید کرد صبح روز دوشنبه.

“این جای تعجب نیست اما هنوز هم ناامید کننده گفت:” کلگری مطرح شده راست جناح متی فیلیپس که انتخاب شد به 2020 اهل All-Star کلاسیک اما تا به حال به جست و خیز این نمایشگاه به دلیل مصدومیت. “شما سخت کار تمام تابستان شما کار را از طریق اردوگاه های آموزشی و شما را در تمام تلاش و کادر مربیگری قرار می دهد بنابراین تلاش زیادی به آوردن تیم با هم و شما می بینید که تمام پرداخت در اواخر فصل و به پلی آف.

“من فکر می کنم تیم ما بسیار سازگار در تمام فصل است. من فکر می کنم ما تنها از دست داده و سه بازی در یک ردیف یک بار و من فکر می کنم ما تنها از دست دو در یک ردیف مانند سه بار. علاوه بر این که ما همیشه راههایی را برای جستن به عقب و این که واقعا چه حذفی هاکی مورد تمام شده است. پس از آن ناامید کننده نیست چرا که در هر فصل شما را به بخشی از یک گروه است که از این فرصت برای انجام برخی از آسیب در پلی آف. و ما همه نوع از احساس بود که موقعیت که ممکن است ما بوده است.”

با 30-17-8 ضبط زمانی که عمل متوقف شد گرما نشسته بودند سوم در AHL را آرام بخش و هفت امتیاز از نقطه بالا اما با سه بازی در دست است. های خاص خود را-teamers کشیده نادر feat منجر به حلقه قدرت-بازی بازی (25.6%) و مجازات-کشتن (87.6 %) بهره وری.

در یک فرد توجه داشته باشید all-star مرکز گلن Gawdin صدر استاکتون را آمار-جدول با 47 امتیاز یکی بهتر از آلن Quine.

گرما کاپیتان بایرون Froese و rookie لوقا مری مشترک برتری تیم با 19 اهداف هر کدام در حالی که جان Gillies و Artyom Zagidulin به پایان رسید با نزدیک حتی تقسیم در چین. Zagidulin ثبت نام بیشتر برنده (16) اما Gillies افتخار بهتر اهداف-برابر متوسط (2.69) و صرفه جویی در صد (.907).

“اگر شما در لیگ آمریکا هدف این است که همیشه برای پیشرفت و حرکت به NHL” Pascall گفت. “اما در حالی که ما در اینجا ما به آنچه ما تماس بگیرید ‘استاندارد’ در روز و روز را. بخشی از هدف این است که به یک) را به پلی آف و ب) ایجاد برخی از سر و صدا در پلی آف. من فکر می کنم در مجموع به بازیکنان و مربیان و مدیریت ما واقعی مبارک با تیم ما و آن رفتن. ما به دنبال به جلو به, امیدوارم, طولانی حذفی اجرا شود.”

برای برخی که هنوز هم می تواند یک احتمال است.

قبل از مکث شعله های آتش شد حمل 13 جلو نه defencemen و دو goalies. اگر NHL رزومه آنها نگاه به مزرعه برای تقویت.

به عنوان 22 ساله فیلیپس قرار داده و آن را “این انگیزه را به می دانم که شما به نوعی در این گفتگو به اطراف آنها می شود و بخشی از آن است.”

Froese, 29, پذیرفته جمعه لغو شد “سختی قرص فرو برد” اما توافق یک تماس برای پیوستن به شعله های آتش’ black aces را افزایش میدهد ارواح.

مانند فیلیپس او را در کلگری بنابراین نمی توان آن را سخت رفت و آمد هنگامی که بازیکنان مجاز به اسکیت بازی کردن در گروه های کوچک در Saddledome.

“نه از بسته شدن من فکر می کنم بدترین قسمت” گفت: Froese, یک جانباز 110 بزرگ-لیگ گردش ناگهانی به پایان فصل اول خود را در استاکتون. “شما حتی نمی توانید برای خداحافظی به بچه ها در فرد است. از آن همه فقط قطع کردن, قطع کردن از مردم است که شما را دیدم برای پنج یا شش ماه و آویزان کردن در روز و روز را. و آن را تغییر نمی دهد که. اما برای من در یک سطح شخصی من در واقع هرگز شده است یک تک خال سیاه و سفید و یا با یک NHL در پلی آف. حتی زمانی که من دارم میرم تا ما از دست رفته و برگشتی. بنابراین اگر من این فرصت را به انجام این کار, من هیجان زده در مورد آن.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>