شعله های آتش defenceman Hanifin binged در NHL شبکه تکرار در طول اخراج

شعله کلگری defenceman بود مصمم به ماندن در نوک شرایط بالا اما آماده سازی خود برای این بی سابقه تابستان راه اندازی مجدد همچنین شامل یک تکه از زمان بر روی نیمکت.

نوح Hanifin اشتراک به NHL شبکه پرداخت در طول همه گیر قابل تامل است.

شعله کلگری defenceman بود و البته مصمم به ماندن در نوک شرایط بالا اما آماده سازی خود برای این بی سابقه تابستان راه اندازی مجدد همچنین شامل یک تکه از زمان بر روی نیمکت.

“من در بوستون در طول این ماه و نوع فقط ذهنی آماده کردن خودم برای آنچه که احتمالا اتفاق می افتد و این است که ما برای رفتن به عقب برای پلی آف. من همیشه به حال آن را در پشت ذهن من است که ما از رفتن به بازی” Hanifin گفت. “برای من, من به تماشای بسیاری از هاکی زمانی که من در خانه بود. من به تماشای بسیاری از فیلم ها و حتی زمانی که من فقط بی حوصله و سرد, من می خواهم به پرتاب در NHL شبکه و وجود دارد خواهد بود بازی حذفی در, بنابراین شما فقط یک احساس برای سرعت و شدت.

“فقط تماشای که این نوع از راه من می خواهم به ماندن ذهنی به آن است.”

این فقط در مورد ماندن تیز.

برای Hanifin این عقب viewings دو عنوان جلسات مطالعه.

“من به عنوان یک defenceman اگر یک بازی است من سعی می کنم به تماشای یک بازیکن خاصی یا گروه خاصی از defencemen که من می خواهم به مدل بازی من پس از” او گفت:. “حتی بازی های قدیمی مدرسه … وجود دارد یک زن و شوهر از پیتسبورگ-دیترویت استنلی بازی های جام, پس از تماشای بچه ها مثل Nicklas Lidstrom و پس از آنها و دیدن عادات خود را و آنچه آنها را به انجام زمانی که آنها در مهم ها و موقعیت ها در پلی آف که یک راه خوب برای من برای یادگیری و به نگه داشتن در حال توسعه است.

“آن را مانند من یادداشت یا نوشتن هر چیزی اما من فقط می خواهم به تماشای و من احساس خوبی برای تصمیم گیری شما باید مطمئن و با سرعت از این بازی فقط با تیم های دیگر بازی و تماشای آن سطح از هاکی” او ادامه داد. “از آنجا که برگشتی قطعا سریع تر است. آنها بیشتر شدید. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در خط بدیهی است که با تصمیم گیری شما. بنابراین شما فقط باید هوشمند و شما را به بازی راه حق. من فکر می کنم تماشای سابق تیم موفقیت یک راه خوب برای یادگیری است.”

دیترویت بال سرخ و پیتسبورگ پنگوئن درگیری در جام استنلی نهایی در بازگشت به عقب در سال 2008 و ’09, تا زمانی که Hanifin اشاره به آن به عنوان ‘قدیمی’ بازی شما یادآوری صاف-اسکیت rearguard است که هنوز هم نسبی است.pup.

در حال حاضر در فصل پنجم در هاکی بالاترین سطح او فقط 23. اگر شعله های آتش با شش آبی-خط بچه ها ما انتظار Hanifin خواهد بود جوانترین defenceman در صف برای بازی 1 از بهترین آنها از پنج بازی در سری برابر Winnipeg Jets آغاز می شود که در اوت. 1.

چیزی است که او دومین جفت sidekick Rasmus اندرسون — آنها کار کرده ام side-by-side برای همه اردوگاه های آموزشی — فقط سه ماه.

بین آنها 10 بازی از استنلی جام حذفی قرار گرفتن در معرض — همه از آن در شعله های آتش’ در دور اول ضربه در بهار گذشته.

“تجربه ای که شما به دست آوردن است بنابراین بسیار مهم است چرا که تنها راه شما می توانید به دست آوردن آن این است که از طریق آن” گفت: شعله های آتش مربی موقت جف بخش است. “به طوری که آنها قادر به جلب چیز از آنچه آنها را از طریق رفت سال گذشته و در حال حاضر چالش این است که به اراضی تسخیر شده در ساحل آن رو به جلو است.

“ما مانند راه است که هر دو بچه ها (اندرسون و Hanifin) حرکت می کند. آنها نشان داده ایم که می توانید آنها را در بازی در برابر تیم های دیگر بالای مردم که خوب است. می کند که برخی از چیزهایی که برای ما matchup-دانا است. آنها هر دو جوان defencemen بنابراین ما احساس می کنیم مثل آینده خود را در حال رفتن به دریافت روشن تر و روشن تر به عنوان آنها همچنان به توسعه است. و آنها به عنوان خوانده شده خاموش یکدیگر به خوبی در نظر آنها چگونه آن را ببینید. آنها به توسعه برخی از شیمی با هم.

“پس برای ما Ras و نوح قادر به انجام بسیاری از چیزهایی که ما احساس می کنیم به ما کمک خواهند کرد. و در بازی امروز یکی از چیزهایی که همه خواسته است که نه تنها شما دفاع کند اما شما باید برای اضافه کردن یک کمی به جرم و ما احساس هر دو آن دسته از بچه ها که در کیسه خود را.”

Hanifin آمار و ارقام به نفع خود برای اولین بار طعم جام استنلی مسابقات است. (“همه چیز یافت, همه چیز سریع تر است,” او گفت: تأمل در پنج بهار چرخش در 2019. “اگر شما یک اشتباه کوچک کمی ذهنی اشتباه در یک زمان خاص از این بازی می تواند به شما هزینه یک بازی می تواند به شما هزینه آن را می تواند به شما هزینه یک فصل … زیادی وجود دارد بر روی خط. شما فقط باید بسیار گرفته شده.”)

با تشکر از NHL شبکه اشتراک او همچنین در طول استراحت به گرفتن بهتر در هنر و صنعت خود و کسانی که مطالعات ریشو battlers برگشتی از گذشته تا به حال او را خیال بافی در مورد طولانی پس از فصل اجرا خود را.

“به ویژه هنگامی که شما ببینید تیم های برنده جام جهانی و فقط واکنش از بازیکنان …” Hanifin گفت. “وجود دارد فقط آنقدر که به آن می رود. آنقدر می رود به یک فصل و پیوند بین هم تیمی. همه هدف این است که آن را به پلی آف — و هنگامی که آن را حذفی زمان رفتن زمان است. که زمانی که آن را تمام امور. این فصل به طور منظم است که در گذشته هیچ کدام از آن مسائل است. هر کس یک شانس برای برنده جام استنلی هنگامی که شما در آن وجود دارد.

“این یک بازی سرگرم کننده زمان از سال و من فکر می کنم همه بچه ها فوق العاده هیجان زده است. آن را برای رفتن به سرگرم کننده است.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de