شعله های آتش defenceman Hamonic مردد از NHL بازگشت به بازی طرح با استناد به دلایل خانوادگی

شعله های آتش defenceman اشاره به زندگی تغییر وضعیت او و همسرش استفانی با تجربه زمانی که نوزاد دختر چارلی به سختی تنفس و نیاز به عجله به بیمارستان کودکان آلبرتا در اوایل سال 2019.

بخشی از لیگ ملی هاکی و لیگ ملی هاکی بازیکنان’ انجمن به تازگی امضا شده توافق دسته جمعی می دهد بازیکن فرصت انتخاب کردن را از بازگشت به بازی برنامه.

در شب جمعه, Calgary Flames defenceman تراویس Hamonic اعمال است که درست است.

همه NHL بازیکنان باید تا 5 بعد از ظهر E. T. روز دوشنبه تصمیم خود را نهایی و مجازات و مورد نیاز برای ارسال این تصمیم در نوشتن به nhl on nbc و NHL مرکزی رجیستری.

شعله های آتش مدیر کل براد Treliving منتشر شد بیانیه ای در اواخر جمعه در مورد 29 ساله که شد از سنت Malo, Man,., و ذکر دلایل خانوادگی خود را برای تصمیم گیری است.

“در اوایل این شب تراویس به نام من به ما اطلاع که او تصمیم به انتخاب کردن از NHL بازگشت به بازی برنامه. تراویس توضیح داد که با توجه به ملاحظات خانواده او تصمیم دشوار نیست برای شرکت در جام استنلی مقدماتی و پلی آف کردند.” “در حالی که ما را از دست تراویس در خط ما تا ما را در درک و احترام به تصمیم خود. تمرکز ما همچنان در آماده سازی برای اردوگاه های آموزشی و آینده ما سری NHL دور مقدماتی.”

تیتان ورزشی 365 آژانس است که نشان دهنده Hamonic با انتشار بیانیه ای از ناهموار blueliner که اشاره به زندگی تغییر وضعیت او و همسرش استفانی با تجربه زمانی که نوزاد دختر چارلی به سختی تنفس و نیاز به عجله به بیمارستان کودکان آلبرتا در اوایل سال 2019.

“خداوند به برکت من با استعداد و فرصت را به بازی NHL. بازی NHL یک امتیاز است و من یک مقدار زیادی از غرور در انجام این کار به صورت باور نکردنی حق رای دادن مثل شعله کلگری.

“مهمتر از همه خدا اجازه من خانواده این فرصت را برای دیدن عشق و لطف خود را دست اول در سال گذشته زمانی که دختر کوچک ما قرارداد بسیار جدی تنفسی ویروس.

“مانند هر پدر و مادر همه چیز ما است که به ارائه و حفاظت از کودکان و نوجوانان ما و سعی کنید به دور از هر گونه درد و رنج آنها ممکن است تحمل است. در سال گذشته ما صرف, طولانی ترین, ترسناک ترین و سخت ترین روز زندگی ما توسط دختر ما در بیمارستان کنار تخت. ما مطمئن نیستید از آنچه در آینده خواهد آمد اما با خدا قوت دختر کوچک ما جنگید تنفسی ویروس و بهبود. در طول این هفته طولانی ما درمانده و نمی تواند هر چیزی را برای کمک به او به جز او را نگه دارید و کمی دست او بوسه سر و دعا. ما شاهد چه تنفسی virus می توانید برای ما سالم دختر کوچک و آن چیزی است که بدون پدر و مادر می خواهد یا باید از طریق رفتن. در حال حاضر با برکت ما فرزند دوم یک پسر بچه در خطر امروز COVID-19 همه گیر است بسیار دشوار به وزن به عنوان پدر و مادر.

“با توجه به آنچه که دختر من در حال حاضر از طریق رفته و نگرانی اگر او بودند به گرفتن COVID-10, من تصمیم به انتخاب کردن و به دنبال یک مرخصی از شعله کلگری باقی مانده از پلی آف. من آرزو می کنم من می توانم توری تا من اسکیت و خارج وجود دارد مبارزه با مسدود کردن یک شات و کمک به پیروزی تیم اما خانواده من است و همیشه خواهد آمد. حال من کمی بچه ها پدر و روزمره است مهم ترین کار من کردند.” “من عاشق این بازی و تیم من. این یک تصمیم گیری است که بسیار سخت است برای من به. من آرزو می کنم من هم تیمی بهترین شانس و سلامت خوب است. من مشتاقانه منتظر به پیوستن به C از بزرگترین طرفداران NHL در تشویق هم تیمی های من به عنوان آنها را تعقیب فرصت را به جام استنلی خانه به کلگری.”

Treliving نیست که اظهار نظر بیشتر در روز جمعه در مورد Hamonic تصمیم.

Hamonic بازی های برگزار شده است 637 بازی NHL از جمله 193 با شعله های آتش. او به عضویت این سازمان در سال 2017 زمانی که Treliving داد و ستد تیم اول و دور دوم انتخاب ها در سال 2018 NHL پیش نویس و دور دوم انتخاب در سال 2019 به دست آوردن Hamonic از New York Islanders.

او هفت سال ما$27 میلیون قرارداد می بیند که به او پرداخت می شود US$3.8 میلیون در هر فصل تنظیم شده است به پایان می رسد در پایان 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de