شعله های آتش مربی وارد شده است آماده شدن برای NHL فاز 3 ماه

پس از شروع COVID-19 گیر جف بخش روز پر شده اند.

مانند بسیاری در حرفه خود سر مربی Calgary Flames اشتیاق معمول و حتی بدون به طور منظم خرد از لیگ ملی هاکی او طراحی شده کار خود را از برنامه — همراه با بقیه کارکنان مربیگری — برای حفظ ظاهر عادی.

اخیرا که شامل اردوگاه های آموزشی آماده سازی برای تیم خود پیش از لیگ ملی هاکی فاز 3.

بدون دسترسی به شعله های آتش — بخشی از فاز 2 قیمومیت که برجسته اختیاری اسکیت برای بازیکنان و نه مربیان تیم یا کارکنان دیگر از مربیان و medicals کارکنان مجاز — بخش با دقت طراحی شده و برنامه ریزی شده در هر روز منجر به kickstart از فاز 4 و بهترین خود را-از-پنج سری در برابر Winnipeg Jets.

این است که بر خلاف هر گونه دیگر تابستان و یا NHL فصل که برای ماده.

اما این چیزی است که باعث می شود بخش کار خیلی مهم است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما با توجه به سرعت ما با توجه به مطبوع و عادات کار و تمام انواع از چیزهایی که ما به طور معمول با توجه به در حالت عادی از اردوگاه آموزشی” بخش گفت: قبل از شنبه را اولین روز از اردوگاه های آموزشی. “به طور معمول ما سه روز قبل از ما بازی ما اولین نمایشگاه بازی این است برای رفتن به یک کمی طولانی تر است.”

بیست و چهار تیم NHL تنظیم شده برای سفر به دو هاب متمرکز شهرستانها در جولای 26 برای تکمیل فاز 3 و آماده شدن برای مرحله 4 آغاز می شود که در اوت. 1.

برای شعله های آتش که به معنی 13 روز کامل اسکیت در خود تسهیلات قبل از رفتن به ادمونتون را وارد کنید ‘حباب’ که در آن آنها را تمرین یکی دیگر از شش قبل از رسمی راه اندازی مجدد.

هیچ نمایشگاه بازی های. بدون گرفتن پای خود را خیس. هیچ به کاهش آن.

آن را کامل اجازه دهید به رها کردن جن …

“ما احساس می کنیم مثل زمان برای آماده سازی کافی است از مربیان نظر” بخش گفت. “من در واقع به دنبال به جلو به داشتن تقریبا سه هفته قبل از ما در حال بازی یک بازی است. در این راستا این خواهد بود مانند ما استفاده می شود برای دیدن در اروپا که در اردوگاه آموزشی است کمی طولانی تر قبل از اینکه شما شروع به بازی. در آن جنبه من فکر می کنم این است که به ما اجازه می دهد برای آماده سازی بازیکنان. ما احساس می کنیم ما هم به اندازه کافی به لمس در همه چیز ما نیاز به لمس است.”

شبیه سازی بازی سرعت و شرایط بازی مهم خواهد بود به همین دلیل است که بخش pencilled در scrimmages بین بازیکنان است.

اردوگاه های آموزشی در این سال یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن به خصوص بدون نمایشگاه, برنامه, اما این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که بازی خود را در دور در برابر جتز است که وظیفه بلند درست کردن هاپ.

به این معنی که کارکنان مربیگری نیاز به رسیدن بازیکنان به سرعت به سمت راست دور. و بدیهی است که خواهد بود دیکته شده توسط تلاش های بازیکنان.

“ما قطعا رفتن به بازی” بخش گفت: برنامه ریزی intrasquad منطبق است. “من فکر می کنم در حال حاضر ما باید یک ایده ما بود اردوگاه های آموزشی است که به مانند آن زمان است که ما اینجا هستیم (در کلگری). اما گفت که احتمالا پس از دو روز که ما را به دیدن آنچه که همه به دنبال مانند و چگونه آنها در پاسخ به آنچه ما انجام می دهیم و سپس آن را برای تنظیم و یا دستکاری.

“من فکر نمی کنم ما می تواند هر چیزی می گویند در حال رفتن به در سنگ دیگر از دو روز اول. اما ما باید یک ایده که در آن ما می خواهم برای رفتن با آن. ما احساس می کنید مانند این است که یک قطعه بزرگ به آماده بودن در پایان از اردوگاه های آموزشی. اما روز و زمان ما را انتخاب کنید برای انجام این کار, آن را تعیین می شود به صورت روزانه پس از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>