شعله های آتش مربی بخش بازی-برنامه ریزی برای جت اما … ‘آن را بیشتر در مورد ما’

در طول یک ساعته تماس تصویری با رسانه های محلی هیچ کس پرسید: Calgary Flames مربی موقت Geoff بخش خواهد بود که با شروع در شبکه برای بازی 1 خود را پس از همه گیر بازی در سری است.

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای آن است. تن از زمان.

بخش و خود را پشت نیمکت رفقا در حال حاضر بی سابقه ای مواجه سناریو — یک وقفه طولانی مدت یک تا اواسط تابستان راه اندازی مجدد و سپس ناگهانی تغییر از یکنواختی اردوگاه آموزشی به شدت پس از فصل سری … و با دو ماه (یا بیشتر) به فکر می کنم در مورد آن.

تیم ها به طور معمول باید یک تعداد انگشت شماری از روز به دبستان به صورت یک حذفی انتساب. نه یک تعداد انگشت شماری از هفته.

“ما اغلب بحث به عنوان مربیان در مورد تمایل خود را به بازی بهترین هاکی در پایان سال, در مهم ترین زمان از سال” بخش گفت. “و برای ما این متفاوت نمی باشد — ما می خواهیم به بازی ما بهترین هاکی. اما در حال حاضر ما باید آن را به بیرون آمدن از یک استراحت.”

اگر نه اقامت خود را در NHL حذفی حباب نمی خواهد آخرین طولانی است.

ما می دانیم در حال حاضر شعله های آتش به عنوان هشتمین دانه در کنفرانس غرب را تامین کند Winnipeg Jets در بهترین پنج بازی در سریال اولین مرحله از NHL 24-تیم پس از فصل فرمت.

ما نمی دانیم که با جدول زمانی هنوز TBA با توجه به COVID-19 بحران است. (تیم امکانات را بازگشایی به زودی برای گروه های کوچک اسکیت, اما اردوگاه های آموزشی نمی begin حداقل تا جولای.)

ما نمی دانیم که در آن اگر چه 10 بالقوه hub شهرستانها شده اند کوتاه ذکر شده است.

ما نمی دانیم چه کسی خواهد بود کلگری رفتن به دروازه بان با بحث — دیوید Rittich یا کم تالبوت? — واقعا شروع به گرم کردن مناسب قبل از همه گیر رسید.

بخش و دستیاران او قطعا مطالعه جت — این روند آغاز شده و قبل از بازگشت به بازی برنامه ریزی شده بود رسمی — اما او همچنین تاکید کرد که آنها نمی خواهند به “تمرکز بر وینیپگ بنابراین تا آنجا که ما در حال منجمد توسط آن است.”

پس از همه, هدف نهایی نیست و به سادگی زنده ماندن صلاحیت دور.

“مهم ترین چیز برای ما این است که” چگونه ما می رویم به ارائه برنامه های ما به طوری که ما در حال آماده به بازی؟’ “بخش گفت. “ما انجام داده ایم افتضاح بسیاری از چیزهایی که در گذشته نه یا 10 هفته. ما باید قبل از scouted تیم های متعدد نه تنها در کنفرانس غرب اما کنفرانس شرق. شاهد بودیم که چگونه تیم های بازی در هر دو کنفرانس. ما تماشا می کنیم تیم های اروپایی. ما تماشا بازی NHL شده اند که در مسابقات قهرمانی جهان است. … همیشه چیزهایی وجود دارد شما می توانید اینسو انسو جمع کردن از تماشای بنابراین ما انجام داده ایم افتضاح بسیاری از چیزهایی مانند آن.

“ما همچنین به صحبت تعدادی از مربیان در انواع ورزش های مختلف. من صحبت کردن با آنها در مورد چگونه شما مقابله با lay-offs و چه چیزی شما فکر می کنم بهترین سناریو برای بازگشت به بازی است ؟ ما در حال تلاش برای ترک هیچ چیز نمیماند که پشت در از نظر تصمیم گیری در نهایت که در آن ما در حال رفتن به رفتن با برنامه ما. ما احساس می کنیم در حال حاضر مانند طرح ما این است که نسبتا در محل.

“بدیهی است که در حال حاضر ما به مطالعه وینیپگ کمی بیشتر ادامه داشته باشد. “اما آن را بیشتر در مورد ما. من در مورد صحبت هایی که در تمام طول سال — ‘مهم ترین چیز این است که ما. بنابراین تا آنجا که ما احترام به حریف ما می دانیم که چه نقاط قوت خود هستند و ما می دانم آنچه آنها در حال رفتن به ما ارائه دهد و ما می دانیم که چگونه آنها در حال رفتن به بازی در تمام شرایط و آنچه که آنها در حال رفتن را به جدول مهم ترین چیز برای ما است, ” چه هستند که ما می خواهم به انجام? بیایید به بازی ما و آنچه را که برای رفتن به شامل?’

“از آنجا که آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که مطمئن شوید که هنگامی که جن قطره در اولین بازی ما آماده برای رفتن هستند و ما در حال شلیک در تمام سیلندر. برای ما واقعا این است که در آن تمرکز کرده بود و ما آماده است. آن را در مورد شعله کلگری و آن را در مورد آماده شدن شعله کلگری برای حذفی هاکی. به Winnipeg Jets ما اولین حریف و سپس ما آن را از وجود دارد.”

زمانی که Saddledome بازگشایی کوچک-گروه تمرینات وجود خواهد داشت حداکثر شش بازیکن مجاز در این عرصه در یک زمان.

مربیان نمی خواهد اجازه داده می شود بر روی یخ برای کسانی که داوطلبانه اسکیت. در واقع پرتاب نمی توانید هر گونه تماس با ستاره ها در فاز 2 از NHL را راه اندازی مجدد.

در عوض بخش & Co. ادامه خواهد داد به سرهم بندی کردن با آموزش-کمپ طرح پیاده روی یک خط خوب بین تلاش برای شبیه سازی ریسک بالا بازی اکشن, اما همچنین خطر آسیب به بچه ها که عمدتا محدود به Peloton سواری و اسکیت در طول این طولانی اخراج.

به عنوان او آن را قرار داده: “کلید و یا راز است که بدانند چگونه می توانید تیم خود بازی بهترین بیرون آمدن از آن بازه زمانی.”

چون تنبل شروع در ماه اکتبر بعد از یک استاندارد پاییز آموزش-اردوگاه — که هیچ مسئله مهمی است. اما اگر شما حفاری اولیه در بهترین و پنج برنده-یا-انجام سناریو شما می تواند به عقب در خارج از حباب در عجله بسر می رسانید.

“هنگامی که شما از طریق این بازی برای اولین بار این بازی به صورت عادی” گفت: بخش یک برنده جام استنلی به عنوان دستیار مربی با بوستون برونز در سال 2011 و امیدوار به حذف کلمه “موقت” از خود کارت کسب و کار در Saddledome. “شما واقعا باید به درک دقیقا در این زمان از سال آنچه شما باید به عنوان یک تیم به منظور پیروزی و موفقیت است. بنابراین سطح تعهد به آن است که بزرگ و درک چگونه تمام قطعات از تیم خود نیاز به جا با هم در بازی که راه رفتن را خواهد داشت.

“همه کسانی که همه چیز در حال رفتن به بازی می آیند به طوری که هنگامی که شما بنشینید و شما می توانید تیم خود را به بازی بر روی یخ شما در حال انجام همه چیز را که شما را در درک و می دانم که به شما یک فرصت برای موفق خواهد بود.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im