شعله های آتش مربی بخش با هدف اعتصاب تولیدی تعادل زمانی که شروع به اردوگاه آموزش

چالش برای سر مربی جف وارد و بقیه از کارکنان خود را قادر به حداکثر رساندن خود را به اردوگاه های آموزشی برنامه ریزی برای آماده سازی بازیکنان تا آنجا که آنها می تواند برای پنج بازی در سری برابر Winnipeg Jets, و به طور بالقوه یک استنلی جام حذفی را اجرا کنید.

پس از یک ماه داوطلبانه اسکیت — که پس از سه ماه از توقف غیر ارادی از لیگ ملی هاکی با توجه به COVID-19 pandemic — شعله کلگری نیاز به آمار زمین در حال اجرا است.

که چقدر آنها را می دانیم.

اما چالش برای سر مربی جف وارد و بقیه از کارکنان خود را قادر به حداکثر رساندن خود را به اردوگاه های آموزشی برنامه ریزی برای آماده سازی بازیکنان تا آنجا که آنها می تواند برای پنج بازی در سری برابر Winnipeg Jets, و به طور بالقوه یک استنلی جام حذفی را اجرا کنید.

و نه آنها را می پوشند در این فرآیند است.

“این است که کلید چیز” بخش گفت: به عنوان اعضای شعله های آتش خود را ادامه داد یخ بار به عنوان بخشی از فاز 2 از NHL ‘بازگشت به بازی’ ابتکار. “با قاب زمان کوتاه همه را از رفتن به, من فکر می کنم بزرگترین چالش این است که به بیش از تایر تیم خود را در تلاش به آنها را آماده. شما می خواهید تیم خود را آماده و در پایان آموزش اردوگاه خسته نباشید در پایان از اردوگاه های آموزشی. این یک تعادل خوب این دو چیز است. که برای رفتن به یک جنبه مهم از آن است. تمایل من این است که به go-go را به دلیل شما می خواهید برای دریافت بچه ها آماده است. اما اگر شما توجه خود را به استراحت و هر چیز دیگری شما می توانید خودتان را به یک بیت از یک سوراخ با تلاش برای به دست آوردن چیزهایی که در بازی به سرعت.”

این ‘عجله-up-and-drop-the-جن احساسات قابل درک است از دیدگاه مربیان, بازیکنان, مدیریت, صاحبان, تیم, کارکنان, امتیاز کارگران طرفداران نوار صاحبان. پس ناگهانی مکث به 2019-20 NHL فصل وجود دارد اشتیاق به رفتن در حال حاضر.

بخش بزرگی از شعله های آتش بازیکنان در خارج از کشور خود را مدیریت جزئیات سفر به پرواز بازگشت از اروپا و یا ایالات متحده است. در حال حاضر مسافران به کانادا نیاز به از خود جدا برای 14 روز به دلیل نگرانی از گسترش این کوروناویروس.

که بدان معنی است که در Scotiabank Saddledome همان گروه از پنج بازیکن — کاپیتان علامت جوردانو علامت Jankowski, مایکل سنگ دیلون Dube و متی فیلیپس — شده اند اسکیت از جمعه گذشته است. این یخ بار شبیه به اردوگاه قبل از آموزش تمرینات معمولا به عنوان ‘کاپیتان اسکیت و یک گام رو به جلو در مسیر درست و گام به گام از زیرزمین تمرینات. وجود دارد هیچ مربیان و یا رسانه های مجاز در ساختمان و اما بخش و خدمه اش شده اند نگه داشتن زبانه ها در, بازیکنان با روزانه تماس ها و جلسات آنلاین.

آنها نیز از اقامت در تماس با تیم پزشکی دکتر ایان Auld و کنت Kobelka و آموزش کارکنان را به نگه داشتن آنها را در بالای آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی دستورالعمل.

اما با NHL اردوگاه های آموزشی مجموعه ای برای شروع روز 10 ژوئیه به عنوان فاز 3 آغاز و مطالعه خارج از فصل تقریبا بیش از خود برنامه ریزی شده است بیشتر شبیه به سال گذشته است.

“در این زمینه آن بوده است بسیار عادی” بخش گفت. “بدیهی است که ما فقط در حال انتظار برای یک تاریخ به زمانی که این همه در حال رفتن به شروع و سپس ما واقعا می تواند قرار داده و بسیاری از جزئیات به سیمان. در حال حاضر ما فقط در تلاش برای پوشش دادن همه اصول اولیه برای بسیاری از حالات مختلف. برای ما آن بوده است بسیار شبیه به یک خارج از فصل است.”

به جز البته این کاملا متفاوت سناریو به عنوان تیم در حال رفتن به پرتاب به شدت رقابتی وضعیت درست کردن هاپ.

و وجود دارد هیچ راهی برای شبیه سازی سرعت است که رخ می دهد هنگامی که شعله های آتش و 23 تیم دیگر شروع فاز 4 از “بازگشت به بازی’ طرح — رئال, زنده, حذفی-نوع هاکی.

“چگونه شما رویکرد است که به عنوان یک ستاد است که واقعا به نکته کلیدی بیرون آمدن از اردوگاه آموزشی” بخش گفت. “چگونه می توانم به شما آماده سازی تیم خود را بهترین به آمار در تمام سیلندر بیرون آمدن از کمپ? شما واقعا لازم نیست که هر زمان به سهولت به آن است. شما باید برای رفتن از سمت راست رها از جن. از آنجا که شما نمی خواهید به خودتان را پشت یک یا دو بازی تلاش به بازی خود را به یک موقعیت که در آن شما شروع به احساس راحت است.

“شما باید راحت از سمت راست هاپ چرا که با این سری کوتاه به شروع کردن. آن را برای رفتن به انتقادی شما در بالای بازی خود را به خارج از اردوگاه.”

وجود خواهد داشت هیچ کاهش به هر چیزی.

جلسات یخ بار و دریل خواهد بود با دقت برنامه ریزی شده توسط شعله های آتش همراه با استدلال پشت تصمیم گیری های خود را و چگونه آنها در حال رفتن به قادر به بهترین مطابقت کردن در برابر جتز که آنها نکرده رو پس Oct. 26 2-1 از دست دادن اضافه کاری در میراث کلاسیک.

“بازیکنان باید آماده آنها در شکل و آماده را که در” بخش گفت. “اما به عنوان کارکنان ما به مطمئن شوید که ما در حال آماده به آنها را آماده برای بازی بسیاری سریع تر از ما به طور معمول می باید برای این نوع از شدت این بازی در حال رفتن به تقاضا زمانی که ما به عقب بر گردیم … برای من همه چیز در مورد آماده بودن و نه بیش از حد خسته کننده آنها است. گاهی اوقات آن را به یک تعادل است که شما می توانید به دور از اگر شما دقیق نیست.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de