شعله های آتش مربی, کاپیتان موافقم هیچ ستاره لازم برای پست-مکث Stanley Cup winners

Calgary Flames موقت سر مربی Geoff بخش و کاپیتان علامت جوردانو هر دو بر این باورند آن می تواند سخت تر از همیشه برای دریافت نام خود را حک شده بر روی NHL بزرگترین جایزه در سال 2020 است.

این قهرمانی حلقه نمی درخشش هر یک کمتر است.

با NHL بازگشت-به-بازی در حال حاضر طرح اعلام کرد و البته با هیچ شرکت جدول زمانی شعله کلگری می دانم که هویت خود را باز دور حریف و می توانید شروع به رویاپردازی در مورد چه خواهد بود دشوار و غیر معمول تلاش برای مدعی جام استنلی.

که هرگز کار آسانی است. و اگر چه برخی از طرفداران و سنت خواهد گله و باقرقره در مورد 24-تیم حذفی با فرمت است, است که یک چیزی که تغییر نکرده.

در واقع شعله های آتش’ مربی و کاپیتان هر دو بر این باورند آن می تواند سخت تر از همیشه برای دریافت نام خود را حک شده بر روی NHL بزرگترین جایزه در سال 2020 است.

“به منظور برای ما به برنده جام استنلی ما باید برای برنده پنج دور به طوری که آن را بیشتر دور از آنچه شما به طور معمول خواهد بود به دنبال” گفت: شعله های آتش موقت نیمکت رئیس Geoff بخش در روز چهارشنبه ویدئو کنفرانس با رسانه های محلی. “پس asterisk — اگر آن را قرار داده وجود دارد — برای من معنی آن را به طور بالقوه می تواند سخت تر از جام حذفی به پیروزی بیش از آنچه که ما در گذشته دیده ام.

“من نمی بینم هر چیزی که ممکن است به هر چیزی دور از قهرمان جام استنلی در این سال” او ادامه داد. “شما در حال رفتن به رفتن را از طریق همان عمل خرد کردن یا اسیاب. آن را در واقع در حال رفتن به یک تورنمنت مثل ما هر سال. اما من فقط احساس می کنم با دور اضافی برای این تیم که به بازی در آن می تواند سخت ترین جام را به نفع خود.”

شعله های آتش در میان کسانی که در تیم های.

به عنوان هشتمین دانه در کنفرانس غرب آنها مواجه خاموش در برابر نهم-رتبه Winnipeg Jets در اصطلاح بازی و یا صلاحیت دور.

که بهترین پنج سری به احتمال زیاد نمی خواهد شروع و تا اواخر ماه جولای در اولین که می تواند به معنای دو ماه به ارزش کابوس برای برخی از طرفداران در مورد کانر Hellebuyck بالقوه به سرقت بازی ها و یا Patrik Laine توانایی rip کردن یک تایمر در بازی قدرت.

بالا تر از ذهن به احتمال زیاد خواهد شد سوال در مورد اینکه آیا جانی Gaudreau می تواند یک بهار تفاوت ساز, آیا شعله های آتش می تواند سرمایه گذاری در دفاعی خود را عمق و اینکه آیا دیوید Rittich یا کم تالبوت — هر کس بین لوله ها — می توانید لرزش و زنگ و outduel Hellebuyck در یک برنده-یا-سناریو انجام می شود.


علامت جوردانو می گوید: Calgary Flames هستند “نه مطالب دیگر” تنها با ساخت برگشتی. Al Charest/Postmedia

Al Charest / Al Charest Postmedia

“من احساس می کنم بزرگ وجود دارد ناامیدی در میان ما” اعلام کرد شعله های آتش کاپیتان علامت جوردانو روز چهارشنبه کنفرانس های مجازی. “ما نه مطالب دیگر فقط با گرفتن وجود دارد. یک سال ما رو در ما رفتیم به دور دوم (ضرب و شتم توسط ونکوور در سال 2015) و آن را به عنوان یک فصل موفق. اما برای ما صحبت کردن در میان هر یک از دیگر و پس از ناامیدی در سال گذشته من فکر می کنم ما گرسنه برای دریافت و اجرا و واقعا قرار دادن بدن ما و فداکاری خودمان را برای رسیدن به سطح بعدی.

“شده است وجود دارد بسیاری از شک بدیهی است از آنجا که ما تا به حال نشده که موفقیت است که ما می خواستیم در آن مراحل و ما می خواهیم به خارج وجود دارد و باید از این فرصت برای اثبات است که ما باید به آن را انجام دهد. من فکر می کنم ما در حال ساخته شده است به خوبی برای اجرا حذفی.”

این حذفی اجرا هر زمان که از آن شروع خواهد شد و یک از یک نوع.

اسکیت ستاره خواهد بود قرنطینه در مرکز شهرستانها رقابت در خالی کردن میدان و تست شده برای COVID-19 هر شب.

در روز سه شنبه تلویزیونی در سراسر کشور اعلام NHL کمیسر گری Bettman چپ درب باز برای دور اول و دوم به مانند صلاحیت سری — به طور بالقوه توان رقابت به عنوان بهترین و پنج.

حتی در این سناریو بعید است که شعله های آتش را هنوز هم نیاز به شکاف حداقل 17 بهار … er … تابستان برنده خود را برای رسیدن به هدف نهایی.

آنها ممکن است قادر به بوسیدن و عشقبازی کردن یا جرعه از جام استنلی اما که نمی خواهد کاهش يافته است.

“هنگامی که مردم بحث در مورد ستاره, من فکر می کنم آنچه که مردم در حال صحبت کردن در مورد تیمهایی هستند که در سال های دیگر را نمی اند به پلی آف با جایی که آنها در حال نشسته و در حال حاضر,” جوردانو گفت. “ما یکی از این تیم ها است. ما شده اند در پلی آف در هر قالب که آنها را در مقابل ما قرار داده.

“من واقعا احساس می کنید مانند آن را برای رفتن به یک سخت تر از جام حذفی به نفع خود از بسیاری از سال — اگر نه سخت — به دلیل یک) تعداد دور و ب) قدرت تیم و سلامت از تیم های. آن را برای رفتن به هر تیم در بهترین خود را در واقع.”

2020 پلی آف جام استنلی با وجود تمام غرابت و سکوت را تعیین بهترین از این فصل فراموش نشدنی.

بخش صاحب یک حلقه قهرمانی از سال 2011 به عقب زمانی که او دستیار مربی با بوستون برونز.

اگر او می تواند منجر به شعله های آتش به یک عنوان از این به بعد طولانی مدت همه گیر مکث این یکی نمی درخشش هر یک کمتر است.

“هر کس که برنده باور من وجود دارد رفتن به هیچ نوع احساس” من آن را ارزان سال است. آن چیزی متفاوت بود. آن را طبیعی,’ ” بخش گفت. “هر کس که تاج قهرمان جام استنلی را خیلی افتضاح از غرور و افتخار در آن است.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im