شعله های آتش کاپیتان جوردانو تصور touchdown-نوع جشن پس از اهداف

علامت جوردانو می خواهد خود را Calgary Flames تیمی به خلاق.

اگر و هنگامی که NHL رزومه خود را پس از یک فصل طولانی بیماری همه گیر مکث وجود دارد و احتمالا خواهد هیچ آغوش و یا بالا و سپاس برای جشن یک چوب خط حساب کردن.

پس چگونه می خواهد آنها را علامت مناسبت ؟

“آره من فکر کردم که قطار رفتن روی نیمکت بعد از این که رفتن به به پایان رسیده است” جوردانو گفت. “اما من واقعا فکر می کنم ما باید آن را در آغوش به عنوان بازیکن و بچه ها باید شروع به بالا آمدن با برخی از جشن های منحصر به فرد درست مثل فوتبال با endzone جشن. ما باید به اجتماعی-فاصله ما جشن, اما من فکر می کنم شما می توانید آمد تا با برخی از چیزهای منحصر به فرد. و اجازه دهید نگاهی به آن به عنوان showboating دیگر — اجازه دهید فقط به آن نگاه کنید به عنوان جشن یک هدف بدون بغل کردن هم تیمی خود را, راست?”

در این مرحله بیش از دو ماه پس از عمل به طور ناگهانی متوقف شد با توجه به جهانی بهداشت بحران جوردانو به سادگی می خواهد به دیدن هم تیمی های خود.

قطعا وجود دارد ساختمان حرکت برای تابستان دوباره شروع Sportsnet آس خودی Elliotte فریدمن و کریس Johnston گزارش که NHL و nhl on nbc در حال حاضر یک چارچوب در محل 24-تیم حذفی سناریو در انتخاب hub شهرستانها. زیر که پیشنهاد شعله های آتش را به Winnipeg Jets در بهترین پنج بازی در سری با برنده پیشبرد برای دیدار با دانه بالا در کنفرانس غرب براکت.

مرحله بعدی بدون توجه به آنچه در پست های نجومی فرمت به نظر می رسد مثل این است که میدان برای دوباره باز کردن برای گروه های کوچک اسکیت.

آن تعجب نیست که هر کسی اگر جوردانو منتظر بود در خارج از Saddledome به عنوان درب قفل شده است. 36 ساله و کاپیتان در کلگری زندگی می کند در طول سال به طوری که او نمی خواهد که به سفر — و سپس خود قرنطینه به مدت دو هفته — مانند بسیاری از خود را بگیرید و یاد دهید.

“در ابتدا دشوار بود. شما واقعا نمی تواند دیدن نور در انتهای تونل” جوردانو گفت: از NHL وقفه طولانی مدت که آمد با یک دوجین تاریخ باقی مانده در شعله های آتش’ به طور منظم-تقویم فصل. “وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در جهان نه تنها برای ما بازگشت به بازی اما فقط چگونه امن شما در حال رفتن به رفتن به خارج و تمام. اما من فکر می کنم در هفته های اخیر دیده اید برخی از کاهش محدودیت ها در سراسر ایالات متحده و در سراسر کانادا کمی و امیدوارم آن را نگه می دارد رفتن در این جهت است. امیدوارم منحنی صاف نگه می دارد و مردم قادر به دریافت یک کمی بیشتر و هنوز هم امن است.”

“تا آنجا که هاکی می رود آن را احساس مانند لیگ واقعا هل دادن سخت برای به دست آوردن چیزی انجام می شود. و برای یک, بازیکن, برای خودم است, انگیزه. این تمرینات بسیار آسان تر است. من یک کمی از آن اردوگاه آموزشی اضطراب که در آن شما می دانید که شما باید واقعا در شکل خوب است.”


Calgary Flames علامت جوردانو در طول گرم کردن قبل از رو به Chicago Blackhawks در طول NHL هاکی در کلگری در روز سه شنبه 31 دسامبر 2019. Al Charest / Postmedia

Al Charest / Al Charest Postmedia

تناسب اندام شده است کلید جوردانو موفقیت.

در طول توقف حاکم نوریس برنده جایزه شده است انجام بدن مدارات و kettlebell workouts برای حفظ قدرت خود.

او با تاکید بر سرعت خود و قلبی به دلیل, به عنوان او اشاره می کند: “زمانی که ما راه اندازی آن را مانند به نظر می رسد از تمام حالات آنها را به جلو, آنها در حال رفتن به بسیار معنی دار بازی ها از سمت راست شروع می شود.”

پس از او نیست پا روی یخ از مارس 11, آن را ممکن است شما خال خال اند یابو defenceman زیپ در اطراف پارکینگ خالی در چرخ های جدید.

“تجهیزات ما بچه ها, علامت DePasquale کوری Osmak و بن Dumaine کسانی که بچه ها انجام داده اند یک باور نکردنی, کار گرفتن اسکیت به همه بچه ها” جوردانو گفت. “آنها حمل می شود همه آنها را و آنها در واقع با قرار دادن تیغه ها — Marsblades آنها به نام — ما واقعی اسکیت بوت. پس از آن خود را یخ اسکیت بوت و Marsblade در واقع احساس می کند واقعا شبیه به اسکیت. شما باید به مرتب کردن بر اساس از تعادل خود را به طوری که خوب بوده است.

“من معمولا سعی کنید به یک چوب در دست من و پیدا کردن یک پارکینگ یا یک منطقه آرام. حیاط خلوت من نیست اما کمی وجود دارد که منطقه ای که در آن من می توانم stickhandle و شلیک کنید. من سعی کنید به دور ماندن از, اسکیت, در یک مسیر. من احساس نمی مانند که شبیه اسکیت خود را گشاد گشاد راه رفتن. شما در حال مرتب کردن بیشتر تکیه بیش از زمانی که شما یک چوب در دست پیدا کنم. من فکر می کنم سریع پاره می توانید تقلید سرعت کار می کنند. و در پایان روز آن را فقط احساس خوبی به در خود را بوت. آن را احتمالا بهترین شکل قلبی که بیشتر مربوط به این بازی — برای اینکه روی یخ است که شما می توانید در نظر من است.”

وقتی که او نیست, آموزش, شما ممکن است همچنین خال خال جوردانو و خود و خانواده همسرش لورن, پسر جک و دختر ریس — در وسیله نقلیه خود را بالن پرواز و بوق بوق به عنوان بخشی از تولد drivebys که تبدیل شده اند بسیار محبوب در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“جک تولد شد مارس 4 و یک دسته از مردم در آمد و در یکی از آن تولد قطار. من مطمئن هستم که شما با شنیدم در مورد آنها” جوردانو توضیح داد. “و ما فکر کردیم که واقعا سرد بود بنابراین ما شده است در تعداد کمی از کسانی که. این واقعا سرد فقط برای دیدن بچه ها و واکنش خود را و چگونه هیجان زده هستند.

“از آتش نشانان و سازمان آتش نشانی و آنها انجام یک کار بزرگ و آنها را ارسال کامیون هر یک بار در در حالی که آن را آمد اینجا و آن را واقعا پاداش برای جک و ما می خواستیم به انجام همین کار را برای دیگر بچه ها و برای بچه های ما را بیش از حد آنها را در ماشین و رفتن برای یک زن و شوهر ساعت در یک درایو رایت برخی از زمان و آنها را نشان می دهد آنچه در آن مانند به یک کمی به عقب. ما واقعا از آن لذت بردم. من فکر می کنم ما انجام داده ایم در حال حاضر سه و افرادی که در تنظیم آنها را سزاوار آنها مقدار زیادی از اعتبار. هر یکی از ما شده است و در, شده است وجود دارد حدود هفت یا هشت بچه های مختلف هر سوار به طوری که آنها را برای هماهنگ کردن مسیر و تمام. آن بوده است بسیار سرد است.”


Calgary Flames علامت جوردانو در طول گرم کردن قبل از مواجهه با Montreal Canadiens در طول NHL هاکی در کلگری در روز پنج شنبه 19 دسامبر 2019. Al Charest / Postmedia

Al Charest / Al Charest Postmedia

که قطعا نه همه Giordanos انجام داده اند در هفته های اخیر برای کمک به تقویت روحیه در جامعه است.

در اواخر ماه آوریل یک زن نشان داد در یک قلب گرم شدن اجتماعی-رسانه ها نوشته است که یک نماینده از خانواده تا به حال خود را تحت پوشش $430 صورتحساب مواد غذایی در خارج.

اخبار که ژست سخاوتمندانه به سرعت گسترش آنلاین. جوردانو اصرار همسرش سزاوار بیشتر از اعتباری که برای کمک کنند و اگر چه آنها به دنبال ندارد به ویژه با هر یک از آنها خیریه کمک به او به نظر می رسید بدجور افتخار از تلاش های او در طول این دوران برای بسیاری از.

“به محض این که این آغاز من و همسرم … واقعا شما احساس می کنید برای افرادی که در حال گذاشته شدن برای افرادی که در حال تلاش برای پرداخت اجاره خود را دریافت مواد غذایی برای خانواده خود و ما می دانستیم که وجود دارد یک تن از مردم در این وضعیت” جوردانو گفت. “بیشتر از من و همسرم رفت در Facebook و او تحقیق هستند و یک تن از Facebook گروه هایی که انجام می دهند واقعا چیزهای خوب در کلگری.

“وجود چند Facebook است که گروه ما در بر داشت و مردم فقط درخواست برای چیزهایی که اساسی است. برخی از مردم نیاز به مواد غذایی است. ما متوجه شدیم که برخی از مردم با کل صفحه اصلی-تحصیل چیزی که نیاز به یک لپ تاپ برای بچه های خود را فقط قادر به دریافت آموزش و پرورش است. بنابراین ما انجام داده ام چند چیز با چند تا از این Facebook شدند. من فکر می کنم این قهرمانان واقعی کسانی هستند که در واقع رفتن به فروشگاه های مواد غذایی و گرفتن مواد غذایی و رها کردن آنها را. لورن انجام داده چند تحویل خود را. او انجام داده است مواد غذایی. او را از انجام, اسباب بازی برای بعضی از بچه ها. وجود دارد یک لپ تاپ یکی که واقعا سرد بود.

“مردم شده اند واقعا ممنون و واقعا پاداش به انجام این کار است. و ما فقط احساس صادقانه ما در یک موقعیت خوب با وجود تمام این بیماری همه گیر. بنابراین من فکر می کنم این نوع باید یک تعهد برای کمک به مردم کردن که واقعا تلاش. ما نمی خواهید آن را به خارج — من فکر می کنم کسی توییتی در مورد آن, و یا کسی گفت چیزی به کسی دیگری و آنها توییتی در مورد آن خوب است. اما در پایان روز, ما خوشحال برای کمک به مردم. به خصوص در کلگری که یکی از بهترین جوامع است که من دیده ام برای مردم در کمک به یکدیگر است.

“ما خوشحال به آن را انجام دهد و ما را در حفظ و انجام آن تا زمانی که امیدوارم این نکته به پایان می رسد.”

هر زمان که آن را به پایان می رسد هر زمان که شعله های آتش بازگشت به یخ جوردانو خواهد شد امید به ادامه ایجاد لبخند در سراسر C قرمز.

با پرتاب … و شاید با خود را بر روی زمین نشستن کامل هواپیما ،

او خاطر نشان کرد که هدف این جشن در زمستان سال گذشته در نیوجرسی — او dangled یک بازوی wiggling انگشتان دست خود را در نزدیکی یخ باعث بسیاری از غوغای از هم تیمی های خود.

“بچه ها خواستار شد که” پرچه,’ ” جوردانو گفت: chuckling در حافظه است. “من ممکن است به آن بازگشت. من در میانهی شب به ثمر رساند به اندازه کافی به اهداف این سال, اما اگر ما به عقب بر گردیم و من شروع به ثمر رساند برخی حذفی اهداف این مشکلات است که احتمالا یکی از خوبی های اجتماعی-فاصله. شاید من آن را به عقب.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>