شعله های آتش پیشبرد به 12 اسکیت بازان در هر تمرین با اردوگاه در افق

برخی از آنها بر روی یخ گرفتن عرق خود را در …

در حال حاضر 12 در یک زمان به جای فقط شش.

دیگران در قرنطینه عرق کردن اجباری 14-روز انزوا دوره پس از بازگشت از خانه به کلگری دنبال طولانی استراحت در برنامه ورزشی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

اما به آرامی شعله کلگری در حال گرفتن باند برگشت هم با اردوگاه مجموعه ای برای باز کردن در آماده سازی برای ماه های طولانی به تاخیر افتاد — و هنوز هم نامشخص — شروع به NHL آف جام استنلی.

“ما باید به همه در اینجا با پایان تعطیلات آخر هفته اگر نه اوایل (بعدی) هفته” گفت: شعله های آتش GM براد Treliving شمارش بیش از 18 بازیکن که در حال حاضر در اینجا در کلگری.

“شما تعداد زیادی از بچه های شرکت کننده (در داوطلبانه تمرینات) و تو بعضی از بچه ها اینجا که — به دلیل که در آن از آنها آمد — در قرنطینه.”

برنامه این است که همه خارج از انزوا و روی یخ در ژوئیه 10, اولین تاریخ ممکن تعیین شده توسط NHL برای اردوگاه شروع به.

“من می خواهم در برابر این به مانند اوت رفتن به یک ماه سپتامبر اردوگاه های آموزشی که در آن بچه ها که نبودند در شهر احتمالا شده بر روی یخ در درجات مختلف” Treliving گفت. “برخی بودند و برخی نبودند در مقدار.

“اما این همه به عقب و حرکت و انجام مرتب از رسمی مسائل شما را قبل از یک اردوگاه آموزشی.”

این روزها شعله های آتش در حال قادر به انجام کار خود را در حال حرکت بر روی یخ در گروه 12.

آن را بالا برده و از هر شش گروه در اصل مجاز توسط مقامات بهداشتی در هنگام آلبرتا قرار داده مرحله 2 استان را بازگشایی در بازی در اوایل این ماه.

پس از یک دوجین از جمله یک مربی شده اند بر روی یخ در هر جلسه تمرین در Saddledome از اوایل این هفته.

“این یک محیط بسیار امن با تعداد زیادی از تست در رفتن” Treliving گفت. “ما باید یک آزمایشگاه مستقل راه اندازی کرد که بچه ها از طریق رفتن. من فکر می کنم که حباب را تنها برای گرفتن سخت تر. و من فکر می کنم تست و تمام اقدامات احتیاطی تنها خواهید برای دریافت بیشتر به عنوان ما به فاز 3 و فاز 4.

“اما همیشه وجود دارد برخی از سوالات. در برخی از موارد ما نمی دانیم پاسخ — ما هنوز در حال انتظار برای اطلاعات. اما من فکر می کنم ما بچه ها راحت هستند و من بسیار راحت — با گام های لیگ را برای رفتن به. شده است وجود دارد مقدار زیادی از تلاش است که به این رفته.”

هر زمان که اردوگاه می کند باز در NHL فاز 3 بازگشت-به-بازی, پروتکل, شعله های آتش به قصد اجرا با فهرستی از بازیکنان که تیم sported زمانی که فصل به طور منظم به حالت تعلیق در آمد در اواسط ماه مارس.

به علاوه Treliving می گوید آنها باید چند نفر دیگر در دست از این سازمان از جمله جلو آلن Quine دوستان رابینسون بایرون Froese, Glenn Gawdin متی فیلیپس آدم Ruzicka و آستین Czarnik, defenceman الکساندر Yelesin و goaltenders جان Gillies و Artyom Zagidulin.

چپ جناح Ryan Lomberg می تواند وجود دارد, بیش از حد, اگر او را سالم به اندازه کافی برای بازگشت از مهم آسیب مچ پا.

و blueliner کانر Mackey خواهد بود بخشی از این باشگاه و کمپ قصد دارد اگر چه او قادر به شرکت در بازی-بازی بازی های مرحله 4 از آنجا که او به تازگی امضا یک-سال ورود به سطح برخورد نمی شروع تا فصل آینده است.

“ما باید 30 بچه ها از آمدن به اردوگاه و به دلیل منحصر به فرد از وضعیت اردوگاه مهم است — بالا 20 بازی خواهد کرد (در پلی آف),” Treliving گفت. “این یکی نیست از این چیزهایی که ما می گوییم ‘OK بیایید اول سوم از فصل و ببینید که در آن همه می رود.’

“من اهمیتی نمی دهند اگر شما در استاکتون و یا اگر شما بازی 10 بازی در اینجا و یا اگر شما بازی 70 بازی در اینجا. سوال این است که ” آیا می توانید به ما کمک کند ضرب و شتم وینیپگ (در بازی در دور حذفی)?’ اگر پاسخ ” بله ” و سپس شما در.

“این یک توسعه اردوگاه. این یک get-ready-for-آف اردوگاه.”

Treliving اما می داند که هر چیزی که می رود در طول این COVID-19 بحران است.

تغییر هنوز هم می تواند در آینده به خرما فهرستی از اندازه پارامترها سلامت …

شاید رفتن تا آنجا که لغو برگشتی در دسترس نباشد.

“کسی از من خواست روز دیگر ‘چه COVID-19 تدریس شما؟” Treliving اضافه شده است. “شماره 1 است که شما باید به یاد بگیرند که چگونه به محوری. شما باید به یاد بگیرند که چگونه به آماده شدن برای چیزی است و آنچه شما آماده کرده ایم برای شما ممکن است مجبور به رفتن 180 روز بعد — و شما نمی توانید نا امید چون جایی که ما هستیم در.”

‘زنده’ قرعه کشی سرگرم کننده برای TRELIVING

براد Treliving به دنبال به جلو به یک کمی زندگی ورزشی اقدام جمعه شب.

شعله کلگری جنرال موتورز در نظر گرفته شده برای نشستن و در NHL پیش نویس قرعه کشی که انجام شد و کاملا منحصر به فرد و عجیب و غریب — تجدید نظر لطف به این بیماری همه گیر کوروناویروس این سال است.

“من فکر می کردم لیگ انجام یک کار هوشمند با قرعه کشی” Treliving گفت. “من فکر می کنم این یک راه شسته و رفته به آن را انجام دهد. و ما در واقع به چیزی زنده و جدید, بنابراین من فکر می کنم این نوع از خنک.

“این اولین چیزی است که اتفاق افتاده است در تقویم پس (اواسط مارس).”

Treliving خواستار آن را “helluva” پیش نویس کلاس به خصوص در پایان بالا با “برخی بازیکنان برای کمک به برخی از تیم است.”

کسانی که GMs که رفت به شب جمعه برگزاری شانس برای برنده شدن در قرعه کشی و یا حتی گرفتن یک بالا انتخاب کنید — قطعا امیدواریم تا.

“(برای کسانی که در قرعه کشی) به این معنی که شما بوده ام پر از بدبختی برای هشت ماه” Treliving اضافه شده است. “بنابراین اگر شما در این قرعه کشی به این معنی است که شما احتمالا دارید بدون مو سمت چپ و شما بوده ام به یک بدبختی S. O. B. طول عادی هاکی ماه از اکتبر تا آوریل است. شما دعا خود توپ کشیده می شود. قطعا این یک روز بزرگ برای آنها است.”

[email protected]