ثابت نرخ وام مسکن انتظار کاهش

ثابت نرخ وام مسکن باید شبیه yo-yo در این سال است. در اوایل سال 2020 آنها پایین پس از آن افزایش یافت که وحشت همه گیر در مجموعه و پس از آن کاهش یافت و دوباره ترک صاحبخانه و دیگران تعجب که در آن آنها را به آینده.

بازده اوراق قرضه تاثیر میزان می گوید: جاستین Thouin از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت LowestRates.ca

“ثابت نرخ وام مسکن بر اساس هستند به طور غیر مستقیم در دولت کانادا (GoC) بازده اوراق قرضه می گوید:” Thouin. “اوراق قرضه و اوراق قرضه قیمت یک رابطه معکوس است. هنگامی که تقاضا برای اوراق قرضه, سقوط قیمت اوراق قرضه می گیرند. که باعث می شود بازده اوراق قرضه به افزایش است. هنگامی که تقاضا برای اوراق قرضه افزایش قیمت اوراق قرضه به افزایش است. که باعث می شود بازده اوراق قرضه به سقوط است.”

کم تقاضا برای اوراق قرضه به معنی نرخ بالاتر است. تقاضای بالا برای اوراق قرضه به معنی نرخ پایین تر است.

“در حال حاضر بازده اوراق قرضه در حال سقوط تا حد زیادی به این دلیل که بانک مرکزی کانادا شروع به کاهش کمی در اوایل این ماه با خرید 1 میلیارد دلار در اوراق قرضه دولتی می گوید:” Thouin. “این کاهش کمی را فراهم می کند تقاضا و در نتیجه باعث بازده به سقوط. همه حساب بانک مرکزی کانادا آماده است به صدها میلیارد دلار در خرید از کانادا اوراق قرضه دولتی در ماه های آینده به سهولت گونه های در سیستم مالی و نگه داشتن پول ارزان برای وام گیرندگان.”

در یک سخنرانی به C. D. هاو موسسه در تورنتو هفته گذشته کارولین A. ویلکینز ارشد معاون فرماندار بانک مرکزی کانادا تایید تعهد است.

“GoC اوراق قرضه برگزار می شود به عنوان امن ترین کانادا-دلار دارایی و یک معیار برای دیگر قیمت دارایی ها گفت:” ویلکینز. “ما متعهد به خرید حداقل 5 میلیارد دلار از GoC اوراق بهادار در بازار ثانویه در هر هفته تا بهبودی است که به خوبی در جریان است.

“ما همچنین شاهد گونه های دیگر در دراز مدت کمک های مالی بازار است که می تواند آن را سخت تر برای دیگر مقامات دولتی و شرکت ها برای اجرای پایدار و دراز مدت برنامه های مالی. اگر چه وضعیت کنونی خواهد بود به طور موقت کسب و کار مردم در اینجا می دانیم که شما نمی توانید به اندازه کافی مدیریت ریسک بر اساس کمک های مالی کوتاه مدت به تنهایی. است که چرا ما در حال اجرای برنامه برای خرید یک طیف وسیع تری از اوراق قرضه در بازار ثانویه است. ما متعهد به خرید به 50 میلیارد دلار در استانی بدهی در سراسر استان و به 10 میلیارد دلار در با کیفیت بالا و کانادا-دلار بدهی شرکت های بزرگ. ما در حال خرید کانادا اوراق وام مسکن (CMB) به حمایت از عملکرد CMB بازار است که یک منبع مهم تامین مالی برای اعطای وام به وام مسکن در کانادا صاحب خانه. همچنین این مکمل CMHC را بیمه وام مسکن در خرید برنامه است.”

انتظار ثابت نرخ وام مسکن به پایین در آینده قابل پیش بینی می گوید Thouin.

“من معتقدم که آنها را تست پایین دیدیم در اوایل این سال در ماه فوریه که در آن برخی از وام دهندگان ارائه شد نرخ در حدود دو درصد برای پنج سال ثابت نرخ وام مسکن,” او می گوید. “برخی از وام ریسک گریزی ما را از این بانک ها با توجه به COVID-19 است رفتن به دور است که یکی از دلایل نرخ در حال رفتن به پایین با توجه به بانک کانادا اقدامات است.

“بیشتر از پنج سال کانادا بازده اوراق قرضه است که تقریبا در تمام زمان کم یکی دیگر از نقطه مرجع است که منجر به باور من است که نرخ ثابت در حال رفتن به پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>