پنج سال پس از اولین Francesca بلانچارد reinvents خود برای پیگیری, ‘بهتر’

نوازندگان انتشار اولین آلبوم اغلب احساس فشار برای پاسخ به سرعت با یک دانشجوی سال دوم ضبط. فرانسیسکا بلانچارد نیست: پنج سال پس از اولین آلبوم “Deux سند چشم انداز” او در نهایت با پیگیری “آن را بهتر” به دلیل جمعه.

در آن پنج سال ورمونت-با-راه-از-فرانسه نوازنده پا به دور از موسیقی از لحاظ جسمی و روحی و عاطفی است. او در سمت چپ خانه او دولت به صورت ماه به سفر شمال و جنوب امریکا. او به دور از جهان موسیقی او در قبل از بازگشت به ایجاد یک هویت جدید.

“بهتر” تکامل می یابد از قوم و حرکت دو زبانه شخصیت “Deux سند چشم انداز” با ترکیبی از پاپ و زیرکانه آهنگ برجسته بلانچارد را صدای خاطره انگیز و زیبا گیتار کار می کنند. آلبوم جدید هنوز برای تلفن های موبایل مانند آنچه شنوندگان ممکن است انتظار می رود از بلانچارد اما با دقت بیشتر نشان دهنده که او می خواهد به.

“من شروع به احساس بسیار pigeonholed در این قوم جهان است که من در آغاز” او گفت و توضیح داد که چرا او پا به دور از موسیقی است. “من خوشحالم. من فقط آمدن به شرایط با یک رابطه جدید به موسیقی است.”

تغییر حرفه ای خود را به یک لا Caroline Rose

بلانچارد تحسین Caroline Rose, که در حالی که زندگی در برلینگتون در اوایل زندگی حرفه ای اش مهندسی خود را در موسیقی تغییر و تحول است. در حالی که بلانچارد است تغییر است نه به عنوان نمایشی به عنوان رز حرکت از punky آمریکا به, دمدمی, طنز, پاپ “بهتر” آیا سیگنال بلانچارد است که مصرف بیشتر شارژ از موسیقی زندگی است.

آغاز شد که به زودی پس از بازگشت از گذراندن ماه نوردی در غرب ایالات متحده و اکوادور. فیزیکی خروج از جهان خود را در داخل و اطراف برلینگتون انجام آنچه بلانچارد امیدوار است آن را به یک نقطه.

“همه چیز من بود و شاید در تلاش برای فرار از, هنوز هم وجود دارد” به هنگام بازگشت به ورمونت بلانچارد گفت. “این یک درس در چگونه شما واقعا نمی تواند فرار از همه چیز, اما شما می توانید قوی تر به آنها بهتر است.”

بر خلاف “Deux سند چشم انداز” با آن تقسیم آهنگ آواز در بلانچارد دو مسلط به زبان های “بهتر” است که همه به زبان انگلیسی به جز برای یک زن و شوهر از مکالمه زمينه قطعه در فرانسه.

“من آمد و بسیاری از این آهنگ مثل آهنگ ‘نوزاد’ بیرون آمد,” بلانچارد گفت. “بود که این آهنگ بود که مانند ‘OK شخص شما – در حال حاضر چه?'”

“کودک” برای تلفن های موبایل مانند یک نشاط indie در, پاپ, آهنگ در مورد یک رابطه, رفته چپ چپ (“کودک در کل یک بازی دیگر/تنها 22 او خود را از نقطه نظر/Oh baby/آنچه را شما انجام داده به من؟”). بلانچارد گفت: این آهنگ در مورد درد برای عشق از دست رفته و بدانند که شما در میان دل شکستگی است.

“این نوع از مالکیت ندبه در راه” بلانچارد گفت. “این فوق العاده آزاد.”

‘جنبش’ زیر جورج فلوید مرگ

“نگه عسل” در حالی که اتصالات در سبک نگارش با بیشتر عامیانه-تمایل آهنگ “Deux سند چشم انداز” بازتاب بلانچارد را تازه کشف شده پذیرش از زندگی عدم قطعیت. او گفت که این آهنگ در نظر آنچه در آن به معنی بازگشت به جایی است که شما فکر می کنید شما در حال رشد کردن و مرور رشد خود را و چگونه به خودتان را ببخشید اگر شما رو به انجام است. (“نگه عسل شما در حال آمدن صفحه اصلی/یک زن قوی تر از قبل/نگه عسل آن طولانی نخواهد بود/به استقبال زندگی جدید خود را در درب”).

بلانچارد طعنه انتشار “آن را بهتر” با قرار دادن یک آهنگ از یک ماه قبل از شروع COVID-19 همه گیر تغییر این دوره از جهان است. او تصمیم به رفتن جلوتر و انتشار آلبوم جدید حتی اگر افکار تور در حمایت از آن به پایان رسید با نتیجه اجتماعی خاموش شدن ناگهانی.

آیا برای انتشار این آلبوم شد و حتی cloudier پس از مرگ در ماه گذشته جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است. او در نظر گرفته آزاد “آن را بهتر” در پرتو این درایو نسبت به اجتماعی تغییر فلوید مرگ موجب.

“این جنبش در حال رفتن برای پایان دادن به هر زمان به زودی و نه باید آن را. برگزاری بر روی هر نوع از آزادی را خدمت آن” بلانچارد گفت. “موسیقی فقط نیاز به وجود داشته باشد. برگزاری بر روی آن فقط از دست می دهد و تاثیر آن و اهمیت آن.”

بلانچارد امید “بهتر” می تواند با تجدید گفتمان نسبت به تغییر.

“تم این رکورد نیز بسیار در اطراف محور شفا از دل شکستگی و پیدا کردن قدرت برای غلبه بر شک و تردید و عدم ایمان و درد بزرگ” با توجه به بلانچارد “است که متناسب اتفاقا تا حدودی با وضعیت فعلی جهان است. ‘آن را بهتر است در مورد پوشش نقره ای در مورد مبارزه از طریق به خوبی از درد است.”

اگر شما تماشای

فرانسیسکا بلانچارد می پیوندد برلینگتون مطبوعات آزاد برای livestream عملکرد/مصاحبه در 4 بعد از ظهر پنج شنبه. لحن در مطبوعات آزاد Facebook صفحه https://www.facebook.com/bfpnews/

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im