پنج راه هایی برای کار از خانه یک موفقیت

ما در حال زندگی در عجیب و غریب, وحشی بار در حال حاضر به عنوان COVID-19 طول می کشد نگه دارید از ملت ما است. به عنوان یک مادر از دو و کارآفرین با یک دفتر خانه من اینجا هستم تا به شما بگویم همه چیز به طور جدی و غریب! ما لازم نیست که ما روال عادی در هر شکل و یا شکل و به عنوان کسی که پیشرفت در ساختار و قابل پیش بینی این به من می اندازد تعادل به عنوان من می دانم که آن را برای بسیاری از شما نیز هست.

با روال بودن را لرزاند و نورد آن دلسردکننده برای ما که بهترین کار با ما قابل پیش بینی جهان دست نخورده است. آنچه به خصوص در مورد سخت این وضعیت این است که مردم مجبور شده اند به کار از خانه بدون هر زمان برای برنامه ریزی: چگونه به راه اندازی یک دفتر ماندن سازمان یافته و به حداقل رساندن حواس او را پرت. اما با وجود این همه ما می دانیم نشان می دهد باید در. بنابراین به عنوان مستقل‘s بهره وری مربی من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن پنج چیز است که من امیدوارم تواند کمک به شما به عنوان حرکت از طریق واقعیت فعلی ما.

1. پوشیدن آنچه را مناسب برای خود واقعیت: هنگامی که شما را به یک کار آن را فراهم می کند فوری ساختار به زندگی خود را. شما را مجبور به دریافت لباس پوشیدن بود ارائه و قلم مو دندان های خود را (ما امیدواریم). این فعالیت های عادی کمک به شما فشار را به یک مولد طرز فکر. اگر شما جدید به کار از خانه فرفره آن ممکن است احساس جذاب در ابتدا به ماندن در خود pj. اما فقط عمل آماده شدن برای روز (هر چه که به معنی شما) کمک خواهد کرد که شما راه اندازی برای موفقیت بیشتر.

2. نگه داشتن یک “زبر” برنامه: شبیه به لباس پوشیدن برای روز چسبیده با یک آشنا برنامه کمک خواهد کرد که ذهن خود را در دنده. بدون روشن زمانبندی در طول روز کار خود را, آن را آسان به اجازه دقیقه خونریزی به ساعت. راه اندازی یک, دلپذیری, برنامه برای خودتان. را در زمان واقعی بلوک ها و تعیین اولویت ها به طوری که شما می توانید نگه دارید خود را پاسخگو باشد. هر شب خود را لیست اولویت های اصلی برای روز بعد. پایان روز خود را با سفارش. شروع روز خود را آنلاین و پایان آن با یک توقف. تعریف کسانی که مرزهای اولیه و چوب با آنها!

3. خوردن قورباغه خود را(بازدید کنندگان) برای اولین بار! یکی از ساده ترین مفاهیم و سخت به انجام است به خوردن قورباغه خود را برای اولین بار در صبح … چه این به این معنی است که شما باید شناسایی (ترجیحا شب قبل از) آنچه را frog یا قورباغه هستند: چه چیز (سه max) که شما کاملا باید انجام شود ؟ آیا آنها را برای اولین بار. این ایجاد حرکت برای تمام روز و حتی اگر آن را به شما طول می کشد در تمام طول روز برای دریافت آن قورباغه خورده به این معنی که شما آن را انجام داد. شما آن را خاموش. شما بیفزاید به تاخیر نیندازید. در شروع هر روز از خودتان بپرسید “چه من قورباغه امروز؟”

4. فعال با “دیگران”: در بالای یادگیری به کار از خانه, بسیاری از ما نیز در حال حاضر خودمان را پیدا کنید در یک شغل جدید: homeschool ، در حالی که وجود دارد برخی از با ارزش پاداش پدر و مادر جنبه به این, من فکر می کنم هر کس می تواند به توافق برسند مدیریت بچه ها و گرفتن کار انجام شده است و عمده بهره وری قاتل. پیشنهاد من استفاده از خود را دلپذیری برنامه شامل خاص “شیفت” با بچه ها. وجود دارد هیچ راهی برای انجام هر دو در همان زمان, بنابراین اگر شما در حال همکاری پدر و مادر تقسیم بار پس هر یک از شما می توانید تمرکز کامل در حالی که انجام کار خود را و تمرکز کامل خود را با کودکان است. اگر هیچ همکاری پدر و مادر گزینه برای به اشتراک گذاشتن بار از آن خواهد شد ناهموار اما سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن آنها را اشغال کردند در طول خود را متمرکز کار می کنند. اگر شما می توانید, شما قادر خواهید بود به ضربه هر دو کار خود و پدر و مادر خود را اولویت است.

5. پیدا کردن نقاط روشن و خودتان استراحت بدهید: لطفا این باور است که با این حال شما در حال دست زدن به این زندگی در حال تغییر, تغییر, شما در حال انجام یک کار بزرگ است. هیچ راه درست یا غلط. آن را در حالی که به کشف کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما در کسب و کار خود را با شریک زندگی خود را و به عنوان یک پدر و مادر است. آن را بسیار آسان برای دریافت هولناک با منفی به خصوص در حالی که جهان خارج است هولناک با بسیاری از غم ها و داستان های ترسناک. اما ممکن است برای پیدا کردن نقاط روشن در روز خود را.

سر میز شام هر کس بپرسید به لیست رز یا خار از روز خود را (چیزی مثبت/چیزی که آرزو می شده اند بهتر است) و قبل از رفتن به رختخواب نوشتن سه چیزهایی که شما سپاسگزار هستند. آن است که بسیار آسان و آن تمرکز شما بر مثبت در زمانی که منفی می کردن ما.

ما به احتمال زیاد در این در حالی که من آخرین نکته این است که به خودتان را در یک غذا خوردن/نوشیدن برنامه! خوردن بیش از حد معمول وعده بدون فکر و نوشیدن الکل پیش از آن در روز می تواند به سرعت شروع به احساس عادی زمانی که شما در حال کار از خانه. آن را نمی. بنابراین چوب به یک برنامه خوردن قورباغه خود را و اگر همه زنده و شاد در پایان روز پس از آن کار خود را انجام داده و خود را شیشه ای vino در انتظار!


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>