ایالات متحده برای اولین بار پارک مجموعه پست-COVID-19 بازگشایی تاریخ

نشانه هایی از تابستان شروع به روشنایی ضعیف تابیدن میان COVID-19 pandemic به عنوان کوچکتر پارک در کمتر نهفته مناطق در سراسر ایالات متحده در حال آماده سازی برای بازگشایی پس از تمدید coronavirus تعطیلی تاخیر فصلی خود را کیکآف برنامه.

پارک های بزرگ و کوچک در سراسر ایالات متحده بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس و یا با تاخیر تابستان خود را در دهانه های با توجه به جهانی COVID-19 بحران است.

صنعت بزرگ بازیکنان مانند دیزنی جهانی و سی ورلد در کالیفرنیا و فلوریدا هنوز اعلام کرد پس از COVID-19 بازگشایی تاریخ خود را پارک. اما کوچکتر منطقه ای پارک را آغاز کرده اند که محیط شرکت بازگشایی خرما برای ماه های مه و ژوئن را بر اساس محلی و دولت هدایت.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند توچال هتل های کمر فشار رزرو تا ماه ژوئیه

بازگشایی برنامه توسط دولت متفاوت است و مشروط به ادامه کاهش COVID-19 موارد و مرگ و میر همراه با عوامل دیگر.

و توسط بزرگ ترین پارک برنامه ریزی برای پیاده سازی دستورالعمل های اساسی که در حال حاضر آشنا به عنوان بخشی از “طبیعی” در COVID-19 عصر: اجتماعی, فاصله, افزایش مایع, تماس, پرداخت, کاهش می یابد, جاذبه ظرفیت و آموزش کارکنان.

که ایالات متحده پارک خواهد بود که برای اولین بار به بازگشایی? اجازه دهید نگاهی نزدیک تر از همیشه در حال تغییر بازگشایی جدول زمانی از پارک های تفریحی در سراسر کشور است.

همچنین نگاه کنید به: Top 20 برای سال 2020: بهترین جاذبه های جدید از آمدن به ایالات متحده آمریکا, پارک

Dollywood (تنسی)

Dollywood می تواند تبدیل به اولین تم پارک به بازگشایی در آمریکا — اگر چه Pigeon Forge, Tenn. مقصد توریستی هنوز برای اعلام یک تاریخ افتتاح.

تنسی رژیم صهیونیستی است. Bill Lee اعلام کرد که پارک های تفریحی می تواند بازگشایی در روز جمعه, مارس 22.

Dollywood در حال کار بر روی برنامه ای برای بازگشایی “به زودی” با توجه به موضوع پارک مقامات.

“ما هیجان زده و در حال کار بر روی ما بازگشایی برنامه” Dollywood سخنگوی پیت اونز گفت تنسی آب-اخبار تلویزیون. “ما اعلام خواهد کرد نیت ما به زودی.”

همچنین نگاه کنید به: شش پرچم رول طرح پست-کروناویروس جدید طبیعی”

Mt. کوه المپ در مقدونیه (ویسکانسین)

Mt. کوه المپ در مقدونیه پارک در ویسکانسین دلز, Wis. می تواند تبدیل به اولین متحده پارک به بازگشایی اگر Dollywood تصمیم می گیرد برای به تعویق انداختن آن پست-COVID-19 اولین بار توسط یک زن و شوهر روز.

Mt. کوه المپ در مقدونیه پارک و پارک آبی طرح بازگشایی پنج شنبه, مارس 23 منحصرا به بازدید کنندگان با رزرو در رفت و آمد مکرر را در سایت هتل می باشد.

“هتل مهمان منحصر به فرد” بازگشایی Mt. کوه المپ در مقدونیه به برکت یک فرمان اجرایی توسط فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers با توجه به موضوع پارک سایت.

همچنین نگاه کنید به: چرا passholders و اعضای بسیار مهم است به شش پرچم

Silverwood (آیداهو)

این Silverwood پارک و تخته سنگ, ساحل, پارک آبی در ماساچوست آیداهو را بازگشایی برای آخر هفته در تاریخ 30 و 31 و شروع عملیات روزانه در ژوئن 6.

Silverwood تایید شده برای بازگشایی در فاز 3 از آیداهو ریباند طرح است. این Silverwood RV پارک است که در حال حاضر باز است.

رزرو-فقط فروش بلیت های شنبه, مارس 23. فصل عبور می کند می توان با استفاده از هر عامل در روز است.

محافظ ماسک صورت اختیاری هستند. Silverwood را ارائه تعریف ماسک برای بازدید کنندگان که درخواست آنها.

“تعیین اینکه آیا یا نه برای باز کردن این پارک در طول این بی سابقه بار بود که یک کار دشوار” Silverwood صاحب گری نورتون نوشت: در پارک در وب سایت. “ما نمی توانیم تضمین وجود دارد هیچ خطر در ارتباط با درگیر شدن در فعالیت های اجتماعی در این زمان. ما فقط می توانید می گویند که ما انجام بهترین های ما برای به حداقل رساندن خطر با روش ما گرفته اند.”

همچنین نگاه کنید به: سی ورلد احتمال بازگشایی تگزاس و فلوریدا پارک ها قبل از سن دیگو زیر coronavirus تعطیلی

تعطیلات جهان (ایندیانا)

تعطیلات جهان برنامه ای برای باز کردن برای سال 2020 فصل در 14 ژوئن مطابق با رژیم صهیونیستی است. اریک Holcolm را در مسیر بازگشت ایندیانا طرح با توجه به Leah کخ نسل چهارم و صاحب پارک.

بابا نوئل, ایندیانا, پارک باز خواهد شد به طور انحصاری به passholders ژوئن 14-16 قبل از حرکت باز کردن دروازه های خود را به عموم مردم در ژوئن 17. تعطیلات جهان Splashin’ سافاری پارک آب برنامه ریزی شده است برای باز کردن در جولای 4.

Holcolm را در مسیر بازگشت ایندیانا برنامه اجازه می دهد تا پارک های تفریحی در دولت برای بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در ژوئن 14 در مرحله 4 این طرح اگر کلید سلامت اصول مثبت باقی می ماند. محدودیت در ایندیانا پارک های تفریحی می تواند برداشته شود توسط 4 جولای زمانی که مرحله 5 شروع می شود به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل باقی می ماند.

تعطیلات جهان محدود خواهد شد فروش بلیط هر روز بر اساس آنچه “احساس می کند راحت” به پارک اپراتورهای اما نمی خواهد نیاز به رزرو. فصل passholders می توانید هر روز بدون رزرو.

محافظ ماسک صورت اختیاری هستند. سواران ممکن است خواسته شود برای حذف سست اتصالات ماسک صورت در برخی از سواری.

یک تلفن هوشمند مبتنی بر مجازی صف سیستم اطلاع بازدید کنندگان زمانی که به خط ،

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه به تعویق انداختن جشن سالگرد 100 تا 2021 جدید سوار آماده برای باز کردن

ایندیانا ساحل (ایندیانا)

ایندیانا ساحل می تواند باز همان روز به عنوان تعطیلات اما مالک جدید خواهد صبر کنید چند هفته دیگر برای بزرگ دوباره باز از ایندیانا پارک.

این Monticello, ایندیانا, تفریحی پارک میزبان رزرو-تنها VIP grand بازگشایی آزمایشی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 26 و برنامه ای برای باز کردن به عموم مردم در ژوئن 27.

ایندیانا ساحل را مالک سابق به طور دائم بسته 94-سال-پارک قدیمی در ماه فوریه برای “دلایل مالی.” یک مالک جدید قصد دارد برای بازگشایی, ایندیانا, ساحل را با یک چشم به سمت احیای پارک تاریخی پیش از آن 100th anniversary.

همچنین نگاه کنید به: سی ورلد و Busch Gardens زیر لیوانی می تواند به تاخیر افتاد تا 2021 با توجه به تعطیلی coronavirus

Six Flags Great Adventure (نیوجرسی)

Six Flags Great Adventure برنامه ای برای بازگرداندن پارک تفریحی درایو-از طریق صفری با بازدید کنندگان مشاهده 1,200 حیوانات عجیب و غریب از حریم خصوصی و ایمنی وسایل نقلیه خود را.

شش پرچم مقامات اعلام کرد که درایو-از طریق سافاری باز خواهد بود “به زودی” زیر یک فرمان اجرایی از فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اجازه درایو-از طریق حوادث.

بازدید کنندگان پارک سوار وسایل نقلیه خود را از طریق سافاری تجربه از سال 1974 تا 2012. پس 2013, ماجراجویی بزرگ کامیون گرفته اند بازدید کنندگان در تورهای سافاری.

ماجراجویی بزرگ در حال نهایی جدید روش های ایمنی برای محافظت از بازدید کنندگان و کارکنان و حیوانات با توجه به شش پرچم مقامات. پذیرش را در پیشبرد رزرو تنها.

جدید ماجراجویی درایو-از طریق صفری است که انتظار می رود برای باز کردن در “چند هفته آینده” با توجه به شش پرچم داخلی یادداشت به دست آمده توسط Screamscape یک پارک در وب سایت های خبری.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه مالک می گوید خود پارک می تواند بسته از طریق پایان سال 2020

Frontier شهرستان در اکلاهما, شهرستان, Okla. انتظار می رود که برای اولین بار شش پرچم پارک برای بازگشایی پس از coronavirus تعطیلی شرکت پارک با توجه به یادداشت. بدون باز کردن تاریخ اعلام شده برای Frontier شهرستان.

شش پرچم تگزاس در آرلینگتون, Six Flags Fiesta تگزاس در سن آنتونیو, Six Flags Over Georgia در نزدیکی آتلانتا شش پرچم سنت لوئیس در میسوری و شش پرچم آمریکا در مریلند انتظار می رود به دنبال reopenings از Frontier شهرستان و ماجراجویی بزرگ با توجه به یادداشت.

شش پرچم مدیر عامل شرکت مایکل Spanos خاص شرکت پارک های تفریحی در تگزاس و جورجیا میسوری و اوکلاهما به عنوان مکان به احتمال زیاد برای بازگشایی, برای اولین بار پس از COVID-19 همه گیر در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im