شرکت ارائه در خانه های جایگزین به خانه سالمندان باز در لانگ بیچ

توسط Gary Metzker

سال طلایی نیست بنابراین طلایی برای بسیاری از این روز به عنوان coronavirus همه گیر نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش.

حداقل 38,000 آمریکا ساکنان خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت برای افراد مسن فوت کرده اند از coronavirus با توجه به مراکز کنترل بیماری. بیش از 142,000 مردم در این تاسیسات باید قرارداد این ویروس و حداقل 90,000 بیشتر موارد مظنون هستند.

در کالیفرنیا وجود داشته است بیش از 2400 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات و با توجه به طولانی, ساحل, Health and Human Services Department, 118 مرگ و میر همراه بوده است با مراقبت دراز مدت امکانات در این شهرستان است.

بسیاری از خانواده ها آگاه هستند که وجود دارد گزینه های دیگر علاوه بر پرستاری ماهر و یا به کمک امکانات زندگی به خصوص در طول این بحران بهداشتی.

WelbeHealth یک اپراتور پزشکی را برنامه فراگیر برای مراقبت از سالمندان (سرعت) در سراسر کالیفرنیا. خود را به جدید ترین امکانات در ساحل طولانی در 1220 E. چهارم سنت اما به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ندارد و در بازدید از محل. در عوض این شرکت با انتقال به یک کنترل از راه دور در خانه مدل مراقبت برای خدمت به سالمندان را در حالی که نگه داشتن آنها را از نظر جسمی محافظت از گسترش ویروس.

با توجه به سوفیا Guel-Valenzuela منطقه ای معاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی بلند, ساحل, تسهیلات, داشتن سالمندان در یک سرعت برنامه یک جایگزین امن تر به دلیل آن را ارائه می کنند ضرورت تحویل غذا در طول روز کمک در خانه و با معنی تعامل اجتماعی.

“شده است وجود دارد هرگز یک قوی تر ضروری است برای نگه داشتن سالمندان را در زندگی بیشتر به طور مستقل در خانه های خود و جوامع” او گفت:. “هدف ما این است که به نگه داشتن سالمندان اجتماعی درگیر از طریق بازی ها و رویدادهای خاص. این مهم است برای نگه داشتن مردم در امن است.”

Guel-Valenzuela گفت: هر مشتری می شود 4G LTE تبلت به استفاده از آن را قادر می سازد آنها را به صحبت کردن با یک پزشک و یا یک مددکار اجتماعی و همچنین تعامل با افراد دیگر.

“برجسته از هفته ای است که برای دیدن نامزدی در,” او گفت:. “تعامل هماهنگ میزبان چیزهای بی اهمیت بازی ها, بازی یکنوع بازی شبیه لوتو بازی با ورق. آن را مانند یک زوم نشست.”

Guel-Valenzuela معتقد است که ترکیبی از ماندن در خانه با تعامل قالب آینده برای ارشد مراقبت.

“آن را امن تر به ماندن در خانه در حال حاضر,” او گفت:. “من شده است به انجام این کار برای 18 سال و این مدل مراقبت هماهنگ چیزی است که من به آن معتقدم.”

سرعت فراهم می کند جامع پزشکی و خدمات اجتماعی را قادر می سازد افراد مسن به زندگی در جامعه به جای خانه سالمندان و یا دیگر تسهیلات مراقبت. خدمات خود را در دسترس بدون هیچ هزینه به بیشترین شرکت کنندگان به عنوان بخشی از خود را مدیکر و مزایای پزشکی.

“ما در HomePACE مدل کنترل از راه دور مراقبت ما کمک به سالمندان سالم ماندن و پر رونق در حالی که اجتناب از پرستاری امکانات که غم انگیز تبدیل شدن به باغ را برای گسترش coronavirus,” دکتر گفت: سی و فرانسه و موسس و مدیر عامل شرکت WelbeHealth در بیانیه ای. “ما هیجان زده به گسترش فراگیر, مدل, مراقبت, به, بیشتر بلند, ساحل, برای خدمت بیشتر در معرض خطر سالمندان هنگامی که آنها به آن نیاز دارید.”

WelbeHealth بلند, ساحل, محل پذیرش برنامه های کاربردی. خانواده ها می توانند تماس 1-800-734-8041.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>