اخراج پس از افزایش نگرانی ها در مورد شرایط نا امن یو پی اس whistleblower خود را

مرگ هاروی کردم او را.

Harvey, 33 سال کهنه راننده برای یو پی اس در St. Johnsbury اخراج شد در مارس 10 بعد از هل دادن مدیریت در شرایط نا امن در محل کار, از جمله بدون تجهیزات حفاظت شخصی بدون صابون در حمام و سرویس بهداشتی و اجتماعی بدون فاصله. هاروی نگران بود رمان coronavirus به راحتی می تواند در چنین محیط محافظت نشده.

هاروی ثبت whistleblower شکایت فدرال ایمنی شغلی و بهداشت آمریکا (OSHA) در آوریل 20, و با, ورمونت, OSHA روز بعد گفت او از کار اخراج شد و پس از بارها و بارها شکایت به مدیریت در مورد شرایط نا امن.

در دیدار با یو پی اس های مقامات در St. Johnsbury, روز دوشنبه, آوریل 27 هاروی ابقاء شد. او شروع به رانندگی در مسیر او دوباره روز بعد.

هاروی گفت: قبل از جلسه با مدیریت او توصیه شده بود که توسط نماینده اتحادیه به عذرخواهی می کنیم.

“بود که در واقع آن را,” او گفت:. “این کار من است.”

Backread: Vermont یو پی اس های کارگر می گوید او از کار اخراج شد برای ضعیف عدم coronavirus احتیاطی

آماده بازگشت به محل کار ؟ یادگیری در مورد ایمنی و سلامت آموزش

خواسته در مورد شرایط حال حاضر هاروی گفت: آنها کمی بهتر است. رانندگان در حال حاضر تمیز کردن وسایل, اما او گفت: “ما در سراسر هیئت مدیره در اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.”

“هر کس برای خود آن را مانند به نظر می رسد به جای آن از برای هر یک از دیگر” هاروی گفت. “بسیاری از ما که مراقبت از یکدیگر و پوشیدن یک ماسک و فراموش اجتماعی فاصله, اما آنها نمی اجرای هر یک از آن.”

از سوی دیگر هاروی گفت: وجود تنها تا آنجا مدیریت می توانید انجام دهید.

“آنچه آنها در حال رفتن به انجام آتش همه ؟” او گفت:.

خدا را شکر به کار دوباره

Harvey خلاصه تا تجربه خود را در طول چند هفته گذشته به عنوان “کاملا حادثه.”

“من خیلی خدا را شکر به بازگشت به کار و من شگفت زده در حمایت کردم از من برادر و خواهر, UPS, درایور, فقط, کاملا شگفت زده,” او گفت:.

برخی از هاروی رانندگان حادثه در یو پی اس امکانات در سراسر کشور پس از شلیک. و برخی از مشتریان خود را در مسیر او مطرح شده صدای خود را به عنوان به خوبی.

آنجلا فلاناگان که زندگی در کنعان بر هاروی مسیر ارسال شده اولین دادخواست در Change.org پس از خواندن در مورد هاروی شلیک در برلینگتون مطبوعات آزاد.

“من فقط حدود 300 Facebook دوستان یک دایره اجتماعی و توییتر, اسنپ چت و یا هر یک از کسانی که چیزهای دیگر” فلاناگان نوشت: در یک ایمیل. “من احساس مجبور به تلاش برای انجام کاری به او کمک کند. او شده است مهربانترین سخت ترین کار یو پی اس که من تا به حال تحویل به خانه و ارائه شده است در اینجا برای مدت طولانی است که من نمی تواند به یاد داشته باشید زمانی که او آغاز شده است.”

با وجود او متواضع رسانه های اجتماعی رد پای فلاناگان گفت: او طومار جمع شده بودند بیش از 80 ، 000 امضا توسط هاروی در دیدار با یو پی اس های مدیریت. پس از هاروی ابقاء شد یک رستوران محلی در کنعان قرار دادن یک نشانه استقبال از بازگشت او.

“من فقط یک فرد در مسیر او اما می دانستم که هر کس او را دوست داشتم,” فلاناگان گفت.

‘هر کس می تواند آن را’: UVM, دکتر, ایجاد یک ” پل ” برای کسانی که در نیاز ناامید از ونتيلاتور

هاروی تماس خودش یک “کوتاه-تایمر” را به عنوان او در نزدیکی بازنشستگی. او گفت: حجم بسته او و همکار او رانندگان ارائه هر روز در طول این بیماری همه گیر است “فصل” اما همه آنها سعی می کنند برای خالی کردن کامیون خود را قبل از رفتن به خانه.

“این راهی است که من آموخت” هاروی گفت. “که همه ما در انجام خدمات است. ما اصلا چیزی تولید ما خدمت به مردم است. من بهترین من هر روز به هر فرد خود را بسته است.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>