خسارت آتش سوزی Tourterelle رستوران و مسافرخانه خاموش ایالات متحده 7 بین Vergennes و Middlebury

آتش سوزی صبح روز جمعه آسیب دیده Tourterelle رستوران و مسافرخانه در یک ضیافت و عروسی مقصد واقع خاموش ایالات متحده 7 در New Haven.

“ما می خواستیم به اجازه دهید همه بدانند که با توجه به آتش سوزی شده اند مجبور به بستن درب ما تا اطلاع ثانوی. ما در تماس خواهد بود تا در آینده به روز رسانی وضعیت” با توجه به پست صبح روز جمعه در Tourterelle را در Facebook صفحه. “با تشکر از شما برای حمایت خود را در طول این زمان.”

Tourterelle شده بود خدمت takeout شام پس از خاموش شدن ناگهانی مربوط به COVID-19 همه گیر آغاز شد و در اواسط ماه مارس. رستوران بازگشایی ناهارخوری در آن انبار ژوئن 3, با توجه به آن در Facebook صفحه.

هفت بخش آتش در پاسخ به فروغ در 6:40 صبح جمعه WCAX گزارش شده است. “با تشکر از سرکوب و تامین آب تلاش های پرسنل در صحنه این آتش نه بدتر” خواندن یک پست در Facebook صفحه Addison County Fire هشدار بخوانید جمعه.

رستوران در ایالات متحده 7 بین Vergennes و Middlebury باز در سال 2009 زمانی که صاحبان بیل و کریستین اسنل خریداری سابق رولاند محل با توجه به Tourterelle وب سایت. Tourterelle در خدمت فرانسوی با مضمون مواد غذایی مانند bouillabaisse و moules frites (صدف و سیب زمینی سرخ کرده). Tourterelle نیز فراهم می کند یک سایت برای مراسم عروسی بر اساس آن ارائه می دهد سه اتاق برای خوابیدن است.

هیچ یک از Tourterelle بلافاصله به تلفن, وب سایت Facebook messages چپ جمعه توسط مطبوعات آزاد. جدید Haven رئیس آتش نشانی آلن مایر پاسخ نمی دهند بلافاصله یک ایمیل به جمعه به دنبال نظر.

این داستان ممکن است به روز شده.

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de